Įkraunama...
Įkraunama...

Greitosios paskolos

O už sutarties sudarymą yra koks mokestis?

Kažkada Hansabanke ėmiau paskolą internetu, tai dar apie 95 Lt paskaičiavo už sutarties sudarymą blink.gif blink.gif
Atsakyti
geriau tureti kreditine kortele cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ditė @ 2008 07 22, 21:50)
Taip tik raso, o kai nueini ir prasideda tai tas tai anas  ax.gif



O jūs matėte reklamuojamą gerą daiktą? g.gif Pvz., "stokite mokytis į Vilniaus universitetą" ar "laukiam nesulaukiam jūsų medicinos universitete" mirksiukas.gif
Jei jau naudojames banko paslauga, turime sutinkti su jo diktuojamomis sąlygomis. Labdarą kitos organizacijos teikia. Va kad reikia žiūrėti, kur kokios sąlygos - tai jau taip.
Atsakyti
o man labai patinka
Tiek credit24, tiek momentcredit smile.gif

dar visokiu yra procentas, greitaskreditas ir tt
123 yra gaidys, nes reik eit kazkur, rodyt pajamas ir tt MAn siteip nepatink

Na nzn kaip jusm cia visoms buvo su tom baudom, bet as niekada ju neturejau, todel viskas labai gerai Sumoku keleta dienu aknsciau ir viskas Aisku, jei prazioplinat imokos datas tai ir gaunasi baudos tongue.gif Tiesa, neisivaizduoja kaip tai padaryt, kad ir i mailus siuncia priminimus ir i tel sms zinute gaunu g.gif

Siaip zinau, kad daug tu procentu susidaro, bet as nesuku galvos Tiesiog zinau, kad imu 600, o grazinsiu 690. Nepiktnaudziauju tuo ir imu tik tada, kai pinigu neturejimas yra didesne blogybe uz ta 90 lt mokesti
Visko buna ar tai isvaziuot kazkur, ar tai kokia nors super duper akcija (pirkau bilietus i kelione, uztaikiau ant akcijos-atrakcijos, bet kaip tycia korteles tuscios buvo. Pasiemiau per keleta minuciu paskola internetu, nusipirkau lektuvo bilietus. Kol pervede alga - po 3 dienu- tos akcijos jau nebeliko ne kvapo. Isvada - net su paskolos jusu zodziais MILZINISKOM palukanom, as sutaupiau 400 lt tongue.gif )

O Tokiu pinigu emimas, kad pragyvent, nu pvz maistui ir mokesciams uz buta, tai jo, truputi per brangu, bet extra atvejams - super dalykas bigsmile.gif Bankas tai duos, tai neduos, pacia kortele daro bent savaite, dar kol patvirtina viska, o cia clikclik pele ir jau turtingas biggrin.gif

Atsakyti
zvaigzdut, aciu uz optimistini poziuri mirksiukas.gif

Tik pakoreguosiu tavo minti jog "cliktclikt pele ir jau esi turtingas" bigsmile.gif

i

cliktclikt pele ir jau esi skolingas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manu, kad geriausia yra visada paklausti kokia permoka su palūkanom, sudarymo mokesčiais ir visais kitais. Ir tuomet išaiškėja kas yra kas wink.gif

P.S. bimkutele, norėčiau tave pataisyti dėl kredito 123. Jei gražini anksčiau laiko pinigėlius palūkanas perskaičiuoja ir viso gaunasi kad mažiau permoki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2008 07 28, 16:08)
zvaigzdut, aciu uz optimistini poziuri mirksiukas.gif

Tik pakoreguosiu tavo minti jog "cliktclikt pele ir jau esi turtingas" bigsmile.gif

i

cliktclikt pele ir jau esi skolingas doh.gif  lotuliukas.gif


oj ne Clickclick ir turtingas tongue.gif
skolingas pasijauti tada, kai atiduot reik
bet kai tik saskaitoj atsiduria pinigeliai, tai apie atidavima nesigalvoja biggrin.gif tik turtingumo jausmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 07 28, 14:35)

o cia clikclik pele ir jau turtingas  biggrin.gif



Man nuostabą kelia tokios mintys... Visada galvodavau, iš ko tie Bigbank'ai gyvena, negi žmonės gali taip neskaičiuoti. Pasirodo, paklausa yra smile.gif Ir man keisčiausia, kad tas plėšikiškas palūkanas ramiai moka būtent tie žmonės, kuriems tų pinigų ir taip trūksta...
Taip, prieš kelerius metus palaukiau nepilną savaitę, kol bankas pagamino kreditinę kortelę, bet dabar ja naudojantis pinigus galima pasiimti net greičiau nei iš jūsų minėtų "greitųjų paskolų" įmonių. Beje, kreditinė gali būti ir be palūkanų, jei pasiskolintą sumą grąžini per 45 dienas. Taigi, jei netikėtai prireikia pinigų, visada galima saugiai ir greitai pasiskolinti. Ir svarbiausia, nemokamai (kortelės metinis mokestis man atsiperka, kadangi ji teikia įvairias nuolaidas).
Nesuprantu, kam šitaip švaistytis savo uždirbtais pinigais ...
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2008 07 30, 12:32)
Man nuostabą kelia tokios mintys... Visada galvodavau, iš ko tie Bigbank'ai gyvena, negi žmonės gali taip neskaičiuoti. Pasirodo, paklausa yra smile.gif




oj bigbankas tai labai brangu g.gif Ir dar neduoda iskart i saskaita per 3 min Reik kazkur eit, kazka daryt
O del nemokejimo skaiciuot, tai nzn net Nuo 500 sumoket 40 tai cia jau labai daug? g.gif procentais tai gal, ale as neskaiciuoju ju Nu o ka daryt jei kartais prisireikia? masina sugenda ar dar kazkas extra, o santaupu ner, pasiskolint is draugu negali? ir alga tik uz keliu dienu?
nzn, man tai cia savaites sokoladukai ir visokie sudniekiai, be kuriu galima apseit ir atiduot tuos 540 (dieta irgi sveika) smile.gif As skaiciuoju teip, kad be masinos (jei skolinamasi tarkim kazkokiam extra remontui) 7 dienas as i didesni minusa nueinu, nei sumoku kazkokia tai suma papildomai
(kalbu is patirties, bo darbui reikalinga masina, kuria darboviete nuomuojas ir man ji kasdienis darbo irankis. Buvo sugedus, neturejau pinigu kaip tik tada, ale gerai kad tetis pataise pats, uz savus pinigus. Kitu atveju buciau emusi kredita keletui dienu)

as nesakau, kad cia jau labai gerai, aisku cia norima uzsidirbt is zmoniu, kaip ir visur kitur, nu betgi buna situaciju, kai kiteip neiseina O skaiciuot tai zmones moka, nebijok

kas del banku, tai ten salygos - dirbt ne maziau 6 men, neturet jokiu lizingu ir trampampam
Atsakyti
Esu iš principo prieš tokią sistemą. Ir man keistą, kad kažkas tokiais dalykais naudojasi. Turiu kreditinę kortelę su limitu, 50 Lt per metus už aptarnavimą sumoku, dar sveikatos draudimas užsienio kelionėse priklauso (man aktualu). Ne, ne ir ne, niekada neprasidėčiau su neaiškiomis kontorėlėmis.
Atsakyti
Kas čia dabar g.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif Italiana vera jau kelintoj temoj mano mintis reiškia lotuliukas.gif Nemėgstu gyvenime eiti lengviausiu keliu, plaukti pasroviui. Aišku, gali gyvenime atsitikti visko, bet toks kreditas - itin kraštutinis atvejis. Nemėgstu skolinti ir skolintis, bet neišvengiamu atveju tikrai yra kas man padėtų, o atsilyginti tokiais procentais geriau jau artimam žmogui.
Atsakyti
labai sutinku su sia nuomone mirksiukas.gif

o sel baudu... kartais nepavyksta laiku grazinti, ne del to kad pamirsti, o del to jog, tiesiog neturi kaip... tarkim mano alga pastoviai veluoja, bet to Credit 24 nepasakysi smile.gif
Atsakyti