Įkraunama...
Įkraunama...

Greitosios paskolos

dabar kreditas 123 salygos gauti pinigus sugrieztejo.mano vyras i rankas gauna 1500 litu, bet ir tai dave tik 6000 litu,o mes norejom daugiau, nes turejom didesniu planu.tai va. bet siaip labai greitai sutvarko ir pinigus gauni sekancia diena.nezinau man kreditas 123 patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2008 07 31, 19:32)
dabar kreditas 123 salygos gauti pinigus sugrieztejo.mano vyras i rankas gauna 1500 litu, bet ir tai dave tik 6000 litu,o mes norejom daugiau, nes turejom didesniu planu.tai va. bet siaip labai greitai sutvarko ir pinigus gauni sekancia diena.nezinau man kreditas 123 patinka smile.gif

Niu idomiai cia kalbat thumbup.gif o ka pvz. galit pasakyt apie kreditines korteles?ar kuri turit HANZA banko kreditine kortele?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2008 07 31, 15:30)
Kas čia dabar g.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  Italiana vera jau kelintoj temoj mano mintis  reiškia  lotuliukas.gif  Nemėgstu gyvenime eiti lengviausiu keliu, plaukti pasroviui. Aišku, gali gyvenime atsitikti visko,  bet toks kreditas - itin kraštutinis atvejis. Nemėgstu skolinti ir skolintis, bet neišvengiamu atveju tikrai yra kas man padėtų, o atsilyginti tokiais procentais geriau jau artimam žmogui.


Vilioja, aš netyčia blush2.gif Tiesiog man taip atsibodo šita kreditų reklama - pilna pašto dėžutė nesąmonių, kad baisiuosi pačia idėja. Man kažkaip toks finansinis nuopuolis būtų kreiptis į neaiškias firmutes. Na, kaip nuo normalios kavos pereiti prie tirpios ar pan. Tai yra, mano asmeninėje kriterijų skalėje, tai reikštų, kad kažkas negerai. Su manim ir mano finansais.
Atsakyti
Na manes irgi kazkaip nezavi sitos greitosios paskolos... g.gif
Kreditine kortele yra visai kas kita - gali is jos "pasiskolinti" tiek kiek tau reikia ir kai pvz atlyginimas veluoja pora dienu arba savaite, vel inesti tuos pinigelius iki termino ir nebus nei jokiu palukanu nei mokesciu. O viska taip pat galima padaryti internetu. Labai patogu. As turiu kreditine ir dar neteko nusivilti. O kredito limita paskaiciuoja pagal tavo pastaruju 6 berods menesiu pajamas ir per pora savaiciu pagamina kortele. 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat esu už kredito korteles - geriau pasiimti, turėti papildomai draudima sveikatos keliaujant, ir reikalui esant pasiimi kad ir 1000lt inesi iki sekancio men 15d ir jokiu palukanu nemoki, kortele isduoda tikrai ne ilgiau nei per 5d. nereik tempti niekada kai jau extra atvejis, o jei dar esi banko lojalus klientas( sakykim turi paskola busto, vartojimo ar alga ateina per ja ar gyvybes draudimas na daug tu produktu, pasidometi banke tik reikia - ir galima ne 50lt o 25 arba visai nemokamai visus 4m naudotis.
Papildyta:
P.s tie visi 123, ir t.t man apsurdiski, juo labiau kad banke taip pat jei iki 20 000 galima gauti tikrai ir sekanciai darbo dienai tiesiog reikia pakalbet zmoniskai su darbuotoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 08 02, 17:48)
jei dar  esi banko lojalus klientas( sakykim turi paskola busto, vartojimo  ar alga ateina per ja ar gyvybes draudimas na daug tu produktu, pasidometi banke tik reikia - ir galima ne 50lt o 25 arba visai nemokamai visus 4m naudotis.
Papildyta:
P.s tie visi 123, ir t.t man  apsurdiski, juo labiau kad banke taip pat jei iki 20 000 galima gauti tikrai ir sekanciai darbo  dienai tiesiog reikia pakalbet zmoniskai su darbuotoju smile.gif


O kaip? Esu lojalus klientas pagal visus parametrus, bet už kortelės aptarnavima vis tiek 50 Lt nuskaito g.gif Ar kiek ten.
Atsakyti
parasyk ka turi sebe smile.gif
jei produktai sudaro B segmenta galima taikyti 50proc nuolaida jei A - 100proc ir isdavimui ir aptarnavimui.
O kokia kortele turi Visa Classic Revolving? ar Visa Classic USD/EUR?
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 08 02, 18:48)
P.s tie visi 123, ir t.t man  apsurdiski, juo labiau kad banke taip pat jei iki 20 000 galima gauti tikrai ir sekanciai darbo  dienai tiesiog reikia pakalbet zmoniskai su darbuotoju smile.gif

o ka daryt tiems, kam neduoda bankas? g.gif
seb is pradziu sake 2000 duos, paskui 1800, o kai jau reikjo atsiimt tai liko tik 1000 doh.gif ir dar 2 kartus reikejo eit, rasyt prasymus, laukt savaite korteles, uz ja susimoket doh.gif Ne man cia
Internete 3 min ir pasiemei, po keleto dienu atidavei gerai Man labai tinka toks variantas thumbup.gif tipo brangu? nu jo, tarkim, bet as galiu sau leist per pusmeti 100-200 paleist "vejais" (tipo paskolos mokesti susimoket), bo jei ne, tai vistiek iseina ant picu, saldainiu ir panasaus slamsto, kuris kenkia sveikatai labiau, nei minus 100 litu saskaitoj
Bet kiekvienam savo Duotu bankas lengvai kiekvienam, tai ir 123 nereiketu
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 08 04, 11:11)
o ka daryt tiems, kam neduoda bankas?  g.gif
seb is pradziu sake 2000 duos, paskui 1800, o kai jau reikjo atsiimt tai liko tik 1000  doh.gif ir dar 2 kartus reikejo eit, rasyt prasymus, laukt savaite korteles, uz ja susimoket  doh.gif Ne man cia
Internete 3 min ir pasiemei, po keleto dienu atidavei gerai Man labai tinka toks variantas  thumbup.gif  tipo brangu? nu jo, tarkim, bet as galiu sau leist per pusmeti 100-200 paleist "vejais" (tipo paskolos mokesti susimoket), bo jei ne, tai vistiek iseina ant picu, saldainiu ir panasaus slamsto, kuris kenkia sveikatai labiau, nei minus 100 litu saskaitoj
Bet kiekvienam savo Duotu bankas lengvai kiekvienam, tai ir 123 nereiketu


Ziauru smile.gif smile.gif smile.gif Jus kartais ne "blondine"? Jusu argumentai tikrai geleziniai smile.gif
Atsakyti
Turiu toki pavyzdi mes pasiemem is banko 23000lt mokam apytiksliai 500lt(cia 4m),draugai pasieme is Big Bank ''sauleta kkredita'' 8000lt(tai pat 4m) moka 390lt blink.gif
As ir neskaiciavau kiek permoka nes akivaizdziai matosi doh.gif apie palukanas net nekalbu doh.gif apsurdas tie greiti kreditai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlute: 04 rugpjūčio 2008 - 10:54
QUOTE(ingakalnis @ 2008 08 03, 21:15)
parasyk ka turi  sebe smile.gif
jei produktai sudaro B segmenta galima taikyti 50proc nuolaida jei A - 100proc ir isdavimui ir aptarnavimui.
O kokia kortele turi Visa Classic Revolving? ar Visa Classic USD/EUR?


Revolvingą.
Turiu būsto kreditą, sąskaitas ir korteles (darbinį V Electron ir jau mintąją Visa Revolving). Hmm, maniau, kad daugiau g.gif Penktadienį berniukas dar labai piršo indėlį, bet, sakiau, pirma sąskaitų krūvą apmokėsiu, paskui žiūrėsim. Reikėtų dar pasiaiškinti, kokie žirniai paslėpti po minkštu čiužiniu tokiame pasiūlyme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo italiana vera: 04 rugpjūčio 2008 - 12:27
Greitosios paskolos yra skirtos tiems kam bankai neduoda. Beje, jei jus gaunate minimalia alga ir dar turite koki tel. ar saldytuva issimoketinai, joks bankas jums neduos nei lito!!
Pati bandziau ir puikiai zinau mirksiukas.gif
O stai 123 dave 5500. zinoma, kad palukanos dideles ir galima smerkti, kad nemoku gyventi, bet yra kaip yra. Tiesiog tai krastutinis problemos sprendimo budas.
Atsakyti