Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas

Antifosfolipidinukės

Mūsų mamytės:


Spicy -sūnelis
Mamitukė - sūnelis
Raasula - sūnelis

Diija - sūnelis
Lauralin - dukrytė ir sūnelis

Mūsų nėštukės:

Eglynius - laukiama mergytė
Mintė -laukiamas slapukas
Artemidė - laukiamas slapukas?
Karvutė - laukiams berniukas
Rola -laukiama mergytė
Liutukee - laukiama mergytė
Zose123 - laukiamas slapukas
Aba - laukiamas slapukas

Violita - mažuliukas slapukas

Mūsų planiukės:

Sauda
Drieziuke




Nuorodos:
http://medicina.kmu....03/0403-05l.pdf
http://medicina.kmu....05/0305-05l.pdf
http://www.emedicine...d/topic3258.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rola: 22 liepos 2008 - 16:45
Ačiū Rola už naują temelę 4u.gif
dar siūlau surašyti vaikelių gimimo datas:
Diija - sūnelis 2008.06.19

QUOTE(Mintė @ 2008 07 22, 12:57)
aš šoke, A dar šią savaitę atostogauja  blink.gif
Kažkaip viskas susivėlė, turėjo grižti 21, o griš tik 28  unsure.gif  blyn tiek galiu neišlaukti  verysad.gif

O tai tau.... tai laikyk kojas suspaudus kad dar negimdytum smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
Rola labai fainai sugalvojai thumbup.gif
p.s kada uzleksi pas mane? smile.gif

As tai datos nelabai noriu rasyti tada jau labai lengva atsekti mus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamituke: 22 liepos 2008 - 16:52
QUOTE(mamituke @ 2008 07 22, 17:52)
sveikutes 4u.gif
Rola labai fainai sugalvojai  thumbup.gif
p.s kada uzleksi pas mane?  smile.gif

As tai datos nelabai noriu rasyti tada jau labai lengva atsekti mus  blush2.gif

o nuo ko tu čia taip slapstaisi....? lotuliukas.gif
parašyk - smagiau bus smile.gif

parašykit visos kada gimę jūsų mažuliai tada Rola redaguos pirmą žinutę smile.gif
Papildyta:
dar surašykit numatomas gimdymo datas biggrin.gif
Atsakyti
Rola,
saunuole, gerai sumastei ir padarei 4u.gif
musu data 2008-10-20 biggrin.gif
mamituke, rasyk kita menesi ir kita diena, tada, niekas nesuseks mirksiukas.gif juk cia apitiksliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis. Bereikalo mane įtraukėt prie nėštukių verysad.gif Passiėmiau šiandien HCG visai nepadidėjo nuo ketvirtadienio. Taigi, kaip suprantu man vėl nesivystantis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(violita @ 2008 07 22, 21:22)
Labutis. Bereikalo mane įtraukėt prie nėštukių verysad.gif  Passiėmiau šiandien HCG visai nepadidėjo nuo ketvirtadienio. Taigi, kaip suprantu man vėl nesivystantis verysad.gif



Sorry Violita, neleidžia koreguoti pirmos žinutės, norėjau tave padrąsinti, bet....
schmoll.gif
Atsakyti
VIOLITA, pakartok si tyrima vel, kazkaip keistai , nes HCG labai staigiai mazeja, o tavo skaiciai nenukrite, gal kokio nulio nedarase ar ne ten labaratorijoj kableli uzdejo, laikyk kumscius, dar pasidaryk echo, o tau tepliojimas neprasidejo? ar jauti kokius nestumo pozymius, pasimatuok BT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zose123: 22 liepos 2008 - 21:19
Labas rytas 4u.gif
Rola, šauniai užvedei temą, ačiū 4u.gif
QUOTE(Diija @ 2008 07 22, 17:48)
1.dar siūlau surašyti vaikelių gimimo datas:
2.O tai tau.... tai laikyk kojas suspaudus kad dar negimdytum  smile.gif

1. Čia liks kitai temai, nes tik išskirtiniams dalyviams duoda redaguoti ankstesnes žinutes 4u.gif
2. Tai va, sakiau kentėsiu cool.gif , bet vakar jau su MB išėjau į lauką pereiti, kiek gi galiu gulėti doh.gif Ryt pas į polikliniką pas akušerę planiniam svėrimui turiu nueti (ginė mat irgi atostogauja doh.gif ) O šiaip tai šiandien jau liūtukas, jei ką tai gimdysiu nesitarus, kaip bus taip, vis tiek turės Į KMUK priimti, nes su AFS niekur negalės išsiųsti.

Violita, laikykis, gal tikrai blogai atsakymus užrašė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zose123 @ 2008 07 22, 22:15)
VIOLITA,  pakartok si tyrima vel, kazkaip keistai , nes HCG labai staigiai mazeja, o tavo skaiciai nenukrite, gal kokio nulio nedarase ar ne ten labaratorijoj kableli uzdejo, laikyk kumscius, dar pasidaryk echo, o tau tepliojimas neprasidejo? ar jauti kokius nestumo pozymius, pasimatuok BT



QUOTE(Mintė @ 2008 07 23, 08:09)

Violita, laikykis, gal tikrai blogai atsakymus užrašė  4u.gif

nežinau. gal yra tokia tikimybė, kad kažkas kažką sumaišė, bet 1 iš 1000000. doh.gif Juk ir echoskopu nematė jokių gemaliuko užuomazgų verysad.gif dar kartos echoskopiją penktadienį. Labai sunku laukti kai vilties beveik neliko. tepliot neteplioja. Požymių nelabai jaučiau prieš tai, tai ir dabar nelabai ką jauiu. Bt laikosi tarp 37-37,1
Atsakyti
violita, stiprybės ir pasitikėjimo tau 4u.gif
Linkiu kad tai būtų tik laboratorijos klaida, o jei ne - tai neprarask vilties ir tikėjimo console.gif
P.S. ar gėrei aspiriną? Kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2008 07 23, 09:22)
violita, stiprybės ir pasitikėjimo tau  4u.gif
Linkiu kad tai būtų tik laboratorijos klaida, o jei ne - tai neprarask vilties ir tikėjimo  console.gif
P.S. ar gėrei aspiriną? Kiek laiko?

Aspiriną gėriau ir daug ilgiau nei rekomendavo gyd. Rekomendavo pagert puse mėn, o man gavosi visi 3 mėnesiai. tikrai prarandu bet kokią viltį kada nors susilaukt vaikelio verysad.gif
Atsakyti