Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs skausmai nėštumo metu

Laba diena,

Nuo vakar vakaro diegia kaip ir gimdos kakleli (nors gydytoja sako, kad jo negali skaudet, jis nejautrus), siuo metu vartoju "macmiror" zvakutes, kartais kieteja pilvas, daugiau nieko neskauda, kas tai galetu buti.
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Jei gimda nesusitraukinėja daugiau, kaip 10 kartų per dieną, nerimauti neverta. Matyt, augant gimdai tempiami jos raiščiai.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Mano nėštumas yra 9,5 sav. Man vis paskauda kairiąją kiaušidę doh.gif Ar taip turi būti?Skausmas nelabai stiprus bet nemalonus,lyg ten būtų gumulas blush2.gif
Atsakyti
Žmogaus vidaus organų inervacija yra kitokia, nei paviršinė, kai galite tiksliai nurodyti skaudamą tašką. Konkrečiai įvardinti skaudamą organą, yra praktiškai neįmanoma. Ar tikrai skauda kiaušidę, gali pasakyti tik ant kėdės Jus apžiūrėjęs gydytojas. Labai dažnai skausmą šone nėščiosios jaučia dėl gimdos raiščių tempimo. Šie skausmai visiškai nepavojingi.
Atsakyti
Žmogaus vidaus organų inervacija yra kitokia, nei paviršinė, kai galite tiksliai nurodyti skaudamą tašką. Konkrečiai įvardinti skaudamą organą, yra praktiškai neįmanoma. Ar tikrai skauda kiaušidę, gali pasakyti tik ant kėdės Jus apžiūrėjęs gydytojas. Labai dažnai skausmą šone nėščiosios jaučia dėl gimdos raiščių tempimo. Šie skausmai visiškai nepavojingi.
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif
esu ~ 5 savaites nescia ax.gif kadangi dar nebuvau pas gydytoja (ji liepe luktereti), todel man kyla daug klausimu del pojuciu.

Zinau, kad pirmaji menesiuka pilvuka paskauda, bet vis tiek neramu.
Viena nestuke prigasdino, kad negalima net ciaudeti smarkiai ir razytis ryte g.gif
o as sianakt versdamasi ant sono kaip tik tai ir padariau, taip suskaudo desiniame sone pilvo, kad net issigandau blink.gif
siandien turejau daug darbo ir nervu.. pilvas spamzuoja ir ta sona karts nuo karto suduria doh.gif tikiuosi nepakenkiau leliukui ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shuke: 15 vasario 2006 - 16:45
Prieš šlapinantis ir po labai skauda šlapimo pūslę. Negaliu net išsitiesti. Ar tai kenkia leliukui? Ar būtinas gydymas?
Atsakyti
Nėštumo metu visi tokie pojūčiai yra visišai normalu. Sunerimti reikėtų, jei pasirodytų kraujngų išskyrų.
O ir rąžytis, ir čiaudėti ir rankas kilnoti tikrai galima.
Atsakyti
Būtina pirmiausiai atlikti šlapimo tyrimą. Kol kas vaikeliui nekenkia, bet jei yra infekcija šlapimo takuose, būtinas gydymas.
Atsakyti
Laba diena,

perskaiciau atskaymus apie pilvo skausmus, bet visi jie pasireiskia pilvo apačioje ir tai daznaiu maudimas arba diegliai...
Mums šiandien jau 14sav., o man šiandien staiga taip skauda pati pilva..aplink banba panašiai, o ir skausmas gan nuolatinis ir šiek tiek deginantis (ne maudimas, ir ne diegliai)...kas tai galetu buti?

didelis dėkui.
Atsakyti
Reikėtų pasirodyti gydytojui.
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti. Nėštumas 22 savaičių. Šianakt labai nugarą pradėjo skaudėti...Apačioj, per visą juosmenį taip skauda, paskui ir į pilvą perėjo...Kažkas panašaus į sąrėmius, kadangi jau žinau kas tai yra. Iš pradžių tik suima, paskui praeina....Paskui jau ištisai ėmė skaudėti....Praėjo po kokios geros valandos.Ir lelius pradėjo labai jau muistytis ir daužytis.Toks jausmas, kad jam ten negerai buvo irgi.
Nei per vieną nėštumą taip nėra buvę. Ar reikėtų skubiai kreiptis į savo gydytoją, ar galima laukti, jeigu nepasikartos?
Ačių 4u.gif
Atsakyti