Įkraunama...
Įkraunama...

Prolaktinoma

[quote=Viotinola,2006 02 23, 22:39]
Aš irgi geriu BR jau daugiau nei 1 m, bet pienas bėga kaip pas karvę lotuliukas.gif


unsure.gif Viotinola, visai nejuokai, kai pienas bėga kaip pas karvę-reiškia reikia didinti Bromokriptino dozę, būtinai pasakyk savo gydytojui.
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2006 02 24, 00:39)
Aš irgi geriu BR jau daugiau nei 1 m, bet pienas bėga kaip pas karvę  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif  Tik nenutraukit vartojimo kai šaus pačiai į galvą, nes pasėkmės būna žiaurios.

Larisa, o pas kokią gyd. lankaisi?


Aš buvau pas Žilaitienę. Labai gera endokrinologė.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 02 23, 22:41)
Nu man pradžia su BR buvo tragiška bent gerus porą mėn., kažkoks siaubas doh.gif Dabar vienintelė bėda, kad dusina nuo jo ryte, nėr kuo kvėpuot, visi kvėpavimo takai užgulti būna.

Man ir tas pats, nakčiai užgula nosį.
QUOTE(silver 27 @ 2006 02 24, 08:01)
Viotinola, visai nejuokai, kai pienas bėga kaip pas karvę-reiškia reikia didinti Bromokriptino dozę, būtinai pasakyk savo gydytojui.

Su tuo pienu tai nesuprantu kas darosi. Kai PRL buvo apie 3000, tada vos prisilietus pienas bėgdavo upeliais. Kai numušė, tai kiekis neikeičia ar prie 1000, ar prie 800. Tai jau 5 tab. gėriau, o dabar vėl 3. Po gerų 2 sav pakelsiu iki 4.
QUOTE(larisa @ 2006 02 24, 18:52)
Aš buvau pas Žilaitienę. Labai gera endokrinologė.

Gal sakau man reikia pakeist tą gydytoją g.gif Ligoninėj man sakė, jei pastosi važiuoti pas Kazanavičių. Jis dirba su tokiom nestuke.gif Reikia važiuot pas endokrinologę, bet kaip reiks pas ją neapsibliaut doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 24 vasario 2006 - 19:22
QUOTE(Viotinola @ 2006 02 24, 21:18)
Man ir tas pats, nakčiai užgula nosį.

Su tuo pienu tai nesuprantu kas darosi. Kai PRL buvo apie 3000, tada vos prisilietus pienas bėgdavo upeliais. Kai numušė, tai kiekis neikeičia ar prie 1000, ar prie 800. Tai jau 5 tab. gėriau, o dabar vėl 3. Po gerų 2 sav pakelsiu iki 4.

Gal sakau man reikia pakeist tą gydytoją  g.gif  Ligoninėj man sakė, jei pastosi važiuoti pas Kazanavičių. Jis dirba su tokiom  nestuke.gif  Reikia važiuot pas endokrinologę, bet kaip reiks pas ją neapsibliaut  doh.gif


Matai Žilaitienė dirba ir kaip endokrinologė ir kiek žinau Vaisingumo klinikoj pas Usonienę. Todėl manau , kad jai mūsų problemos yra labai gerai pažįstamos.
O ko čia bliaut? Juk kuo daugiau konsultuosiesi, tuo greičiau pasveiksi, ir tuo greičiau pasieksi tikslą nestuke.gif
Atsakyti


Su tuo pienu tai nesuprantu kas darosi. Kai PRL buvo apie 3000, tada vos prisilietus pienas bėgdavo upeliais. Kai numušė, tai kiekis neikeičia ar prie 1000, ar prie 800. Tai jau 5 tab. gėriau, o dabar vėl 3. Po gerų 2 sav pakelsiu iki 4.



O tu sau pati dozę mažini-didini? Tavo rezultatai vistiek per dideli. Tarkis su gydytoju.
Atsakyti
Kaip greitai galima pastoti vartojant BR ?
As ji geriu dar tik nuo vasario 8 d., o si sestadieni atejo mmm tai taip liudna pasidare schmoll.gif o leliuko taip noriu.
Rytoj antra karta eisiu PRL tyrima pasidaryti.
Ech... gal viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 02 27, 15:21)
Kaip greitai galima pastoti vartojant BR ?
As ji geriu dar tik nuo vasario 8 d., o si sestadieni atejo mmm tai taip liudna pasidare  schmoll.gif  o leliuko taip noriu.
Rytoj antra karta eisiu PRL tyrima pasidaryti.
Ech... gal viskas bus ok.


Nenusimink, as BR geriu jau trecia menesi ir vis nieko. Kai kurioms reikejo net 5-6 men. kad susitvarkytu. Kantrybes! Jei tik cia problemele, tai tikrai susitvarkys galu gale.
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 02 27, 16:21)
Kaip greitai galima pastoti vartojant BR ?
As ji geriu dar tik nuo vasario 8 d., o si sestadieni atejo mmm tai taip liudna pasidare  schmoll.gif  o leliuko taip noriu.
Rytoj antra karta eisiu PRL tyrima pasidaryti.
Ech... gal viskas bus ok.


Aš BR geriu jau antri metai ir vis dar tebelaukiu. Nenoriu tau numušti nuotaikos,bet man gydytoja sakė, kad turinčios šią problemą labai sunkiai pastoja. Aš tai jau kitą mėnesį ruošiuosi pirmai IUI. Turėjo šį mėnesį daryti, bet užaugo vienas blogas folikulas su pertvara.Tikiuosi, kad kita mėnesį užaugs geresnis ir IUI bus sėkmingesnė.
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2006 02 27, 20:35)
Aš BR geriu jau antri metai ir vis dar tebelaukiu. Nenoriu tau numušti nuotaikos,bet man gydytoja sakė, kad turinčios šią problemą labai sunkiai pastoja. Aš tai jau kitą mėnesį ruošiuosi pirmai IUI. Turėjo šį mėnesį daryti, bet užaugo vienas blogas folikulas su pertvara.Tikiuosi, kad kita mėnesį užaugs geresnis ir IUI bus sėkmingesnė.


Ka tikrai su aukstu prolaktinu labai sunkiai pastojama? Bet jei geri BR, tai prolaktinas buna normoje ir vis tiek labai sunku patoti? O siaube.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2006 02 27, 11:06)
Su tuo pienu tai nesuprantu kas darosi. Kai PRL buvo apie 3000, tada vos prisilietus pienas bėgdavo upeliais. Kai numušė, tai kiekis neikeičia ar prie 1000, ar prie 800. Tai jau 5 tab. gėriau, o dabar vėl 3. Po gerų 2 sav pakelsiu iki 4.
O tu sau pati dozę mažini-didini? Tavo rezultatai vistiek per dideli. Tarkis su gydytoju.

O siaubas, man buvo 2500, bet niekad pienas nebėgo blink.gif O nuo 4 tablečių numirčiau, nuo 2 tragedijos darės, tegeriu po vieną, ir jau telpu į normą thumbup.gif

QUOTE(EmileG @ 2006 02 28, 00:20)
Ka tikrai su aukstu prolaktinu labai sunkiai pastojama? Bet jei geri BR, tai prolaktinas buna normoje ir vis tiek labai sunku patoti? O siaube.... schmoll.gif

Nusiramink, jei normoj viskas, pastosi, tik nepergyvenk ir atsipalaiduok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypliukas @ 2006 02 27, 14:21)
Kaip greitai galima pastoti vartojant BR ?
As ji geriu dar tik nuo vasario 8 d., o si sestadieni atejo mmm tai taip liudna pasidare  schmoll.gif  o leliuko taip noriu.
Rytoj antra karta eisiu PRL tyrima pasidaryti.
Ech... gal viskas bus ok.

Aš jau geriu 5 metus BR ir tik dabar jis pas mane tvarkosi
Atsakyti
Oi, jūs mane prigąsdinot fear.gif , kad dėl padidėjusio prolaktino sunkiai pastojama, AČIŪ tau Aga, kad paguodei 4u.gif
Va, pas mane prolaktinas susinormavo po 1 mėn. ir labai jau laukiu, kad kuo greičiau nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnesse: 28 vasario 2006 - 13:16