Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

Kaip keista, kad SIEMENS Lietuvoje surinko tiek neigiamu atsiliepimu g.gif Mums taip pat dabar pribrendo reikalas pirkti nauja indaplove. Tai as kaip tik galvojau, kad reikia rinktis vokieciu technika(SIEMENS arba BOSCH). Stabdo tik tai, kad pogarantinis aptarnavimas, sakoma, yra ziauriia brangus. Vos ne pigiau iseina nauja indaplove pirkti, nei ovz. BOSCHe kokia esmine detale keisti.

O ko as tikrai nerekomenduociau, tai ARISTON'a. Prasidejo problemos is karto po metu (kai garantija pasibaige), ir nei vienas servisas nesinori imtis taisyti, kai tik isgirsta, kad tai yra ARISTOn ir dar jau pogarant. laikotarpyje sad.gif

P.S. beje, gal kas nors gali rekomenduoti patikima indaploviu meistra? Nes pas mus cia vienas vaiksto vaiksto, tik pinigelius siurbia, o rezultatu jokiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liora: 15 vasario 2009 - 18:23
QUOTE(heryte @ 2009 02 14, 10:33)
sveiki,

prieš porą savaičių ir mes įsigijome šį stebuklą, tai norėčiau pasidalinti atsiliepimais. Turime AEG F 65411 VI. Šiaip gana maža, bet didesbė į kišeninę virtuvę niekaip netilpo.
Durelės išties nesilaiko, kol nėra apdirbtos medžio plokšte. O dėl džiovinimo galiu pasakyti, kad susidaro kondensatas ir indus iš mašinos ištraukiu drėgnus arba aplašėjusius. Kadangi neturiu su kuo palyginti, tai gal taip ir turi būti g.gif

kiek ji trūkumų beturėtų, tai pats nuostabiausias išradimas thumbup.gif negaliu atsidžiaugti thumbup.gif


Pasidalinsiu patirtimi. Pasikvieti kiekviena syki MB, kad palaikytu dureles, kai imi ar sudedi indus (na ne kiekviena syki, bet...), iki tol gera pusmeti vos neverkiau, o palaike gal savaite dureles ir indaplove "isimontavo" , ir as nebebuvau ikyri verksne:)
O su dziovinimu tai jau taip, nervinausi gal menesi, paskui , matyt, nusireguliavo ten kas ar kaip, bet dabar ner idealiai (kaip senutej BOCH), bet kenteti galima. Bandyk plauti vakare ir tik ryte isimineti indus. Pagal viska isimti turetum sausus, gurgzdancius indus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolyte: 15 vasario 2009 - 18:49
kas turite BOSH maxx 6 ar maxx 3?
siaip boshu patenkinta skalbianke ,-tai isigijom ir indaplove bosh , bet dar nebandem nepajungta.
kokia programa uzstacius isplauna greiciausiai?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 02 14, 10:33)
sveiki,

prieš porą savaičių ir mes įsigijome šį stebuklą, tai norėčiau pasidalinti atsiliepimais. Turime AEG F 65411 VI. Šiaip gana maža, bet didesbė į kišeninę virtuvę niekaip netilpo.
Durelės išties nesilaiko, kol nėra apdirbtos medžio plokšte. O dėl džiovinimo galiu pasakyti, kad susidaro kondensatas ir indus iš mašinos ištraukiu drėgnus arba aplašėjusius. Kadangi neturiu su kuo palyginti, tai gal taip ir turi būti g.gif

kiek ji trūkumų beturėtų, tai pats nuostabiausias išradimas thumbup.gif negaliu atsidžiaugti thumbup.gif

Šiaip turėtų būti sausi, pas manę tokia pati. Bandykit skaityti instrukciją.
Atsakyti
QUOTE(Volvo @ 2009 02 18, 22:23)
Šiaip turėtų būti sausi, pas manę tokia pati. Bandykit skaityti instrukciją.

na perskaičiau ... ko gero indai pas mane netinkami, ant stiklinių dugno (jis įdubęs) lieka vandens, indaplovės durelės taip pat aprasojusios g.gif Įrankių krepšelis visas drėgnas...
Atsakyti

QUOTE(heryte @ 2009 02 21, 19:28)
na perskaičiau ... ko gero indai pas mane netinkami, ant stiklinių dugno (jis įdubęs) lieka vandens, indaplovės durelės taip pat aprasojusios  g.gif Įrankių krepšelis visas drėgnas...

g.gif keistoka. gal kas su ja negerai, ka sako pardavejas? Nebandei parduotuvej vejo kelt?
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 02 21, 19:28)
na perskaičiau ... ko gero indai pas mane netinkami, ant stiklinių dugno (jis įdubęs) lieka vandens, indaplovės durelės taip pat aprasojusios  g.gif Įrankių krepšelis visas drėgnas...


Reišias viskas gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Volvo: 27 vasario 2009 - 22:11
QUOTE
keistoka. gal kas su ja negerai, ka sako pardavejas? Nebandei parduotuvej vejo kelt?


Na šiaip jeigu kas būtų negerai, manau kažkokius ženklus duotų pati inaplovė g.gif
Norėjau palkausti, kokiu rėžimu dažniausiai plaunate indus, nes idealiai man išplauna tik ant INTENSIV 70, bandžiau Auto programą, tai teko iš naujo plauti doh.gif ECO gal būtų ir nieko, bet jei indai per dieną pastovi nebeišplauna unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo heryte: 02 kovo 2009 - 11:00
QUOTE(heryte @ 2009 03 02, 10:59)
Norėjau palkausti, kokiu rėžimu dažniausiai plaunate indus, nes idealiai  man išplauna tik ant INTENSIV 70, bandžiau Auto programą, tai teko iš naujo plauti  doh.gif  ECO gal būtų ir nieko, bet jei indai per dieną pastovi nebeišplauna unsure.gif


aš tik Auto plaunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 03 02, 11:59)
Na šiaip jeigu kas būtų negerai, manau kažkokius ženklus duotų pati inaplovė  g.gif
Norėjau palkausti, kokiu rėžimu dažniausiai plaunate indus, nes idealiai  man išplauna tik ant INTENSIV 70, bandžiau Auto programą, tai teko iš naujo plauti  doh.gif  ECO gal būtų ir nieko, bet jei indai per dieną pastovi nebeišplauna unsure.gif

Plaunu dažniausiai AUTO.
Nuo naudojamų priemonių labai priklauso išplovimas. Asmeniškai man YPLON plauna prastai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 03 02, 12:59)
Na šiaip jeigu kas būtų negerai, manau kažkokius ženklus duotų pati inaplovė  g.gif
Norėjau palkausti, kokiu rėžimu dažniausiai plaunate indus, nes idealiai  man išplauna tik ant INTENSIV 70, bandžiau Auto programą, tai teko iš naujo plauti  doh.gif  ECO gal būtų ir nieko, bet jei indai per dieną pastovi nebeišplauna unsure.gif


Aš taip pat dažniausia AUTO
Išplovimo kokybė priklauso ir nuo indų sudėjimo ir nuo indaplovės (ar jo turi išeinančio vandens sensorius?) žinoma ir nuo preimonių...
bet pati jas naudoju vis mažiau... nededu blizgiklio, nebest plaunu taures...
dedu pusė normos miltelių (ar net mažiau)
Juk manie du maži vaikai... manau geriau mažiau tos chemijos jų mažiems skrandukams...
Išplovimo rezultatu nesiskundžiu
Atsakyti
Šiaip naudoju calgonit power ball, manau jos neblogai plauna. Įjungiau tą auto+multitab režimą dar kartą, matysim, kokie rezultatai bus. Galbūt tiesiog trūksta įgūdžių blush2.gif
Atsakyti