Įkraunama...
Įkraunama...

ka reikia žinot apie indaploves - 3

QUOTE(heryte @ 2009 02 21, 19:28)
na perskaičiau ... ko gero indai pas mane netinkami, ant stiklinių dugno (jis įdubęs) lieka vandens, indaplovės durelės taip pat aprasojusios  g.gif Įrankių krepšelis visas drėgnas...


pas mane taip yra/buvo biggrin.gif

taip yra todel kad susidaro kondensatas:
ant stikliniu, puodeliu dugno yra idubimai pilni vandens
pridedi plastmasiniu indu (o jie indaplovese nedziusta ir lieka slapi po dziovinimo)
koks samtis ar kt. irankis apsivercia ir ten uzsilieka vanduo

patarimas:
bandyti kitaip isdelioti indus (as dedu kaip dejus)
bet atradau viena sprendima sios bedos: sudedu indus (stiklinius ir plastmasinius), idedu tablete ir masina uzstatau kad pradetu plaut kokia 6 ryto, 8 ryto ji jau baigia savo darba, apie 8.15 as keliuosi ir pirmas dalykas kuri padarau atidarau indaplove na 20-30cm tarpas ir tada einu savais reikalais, po kiek tai laiko kondensatas isgaruoja indai sausi sausuciai, irankiai taip pat (aisku, nuo puodeliu dugno tas vanduo niekur nedingsta, bet kai pagauni sistema tai viskas buna ok)
Atsakyti
QUOTE(giedregie @ 2009 03 03, 01:26)
pas mane taip yra/buvo biggrin.gif

taip yra todel kad susidaro kondensatas:
ant stikliniu, puodeliu dugno yra idubimai pilni vandens
pridedi plastmasiniu indu (o jie indaplovese nedziusta ir lieka slapi po dziovinimo)
koks samtis ar kt. irankis apsivercia ir ten uzsilieka vanduo

patarimas:
bandyti kitaip isdelioti indus (as dedu kaip dejus)
bet atradau viena sprendima sios bedos: sudedu indus (stiklinius ir plastmasinius), idedu tablete ir masina uzstatau kad pradetu plaut kokia 6 ryto, 8 ryto ji jau baigia savo darba, apie 8.15 as keliuosi ir pirmas dalykas kuri padarau atidarau indaplove na 20-30cm tarpas ir tada einu savais reikalais, po kiek tai laiko kondensatas isgaruoja indai sausi sausuciai, irankiai taip pat (aisku, nuo puodeliu dugno tas vanduo niekur nedingsta, bet kai pagauni sistema tai viskas buna ok)

Ačiū už patarimus, lygtai pasitvarkė reikalai.
Tik man čia tokia nesėkmė dar atsitiko, indaplovė nepaėmė tabletės iš tam skirto skyrelio g.gif teko viską dar kartą skalbti. Toliau lyg ir normaliai paima. Ar yra kam taip buvę? Tikiuosi čia tik šiaip nesusipratimas, o ne koks gedimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(heryte @ 2009 03 06, 16:58)
Tik man čia tokia nesėkmė dar atsitiko, indaplovė nepaėmė tabletės iš tam skirto skyrelio g.gif  teko viską dar kartą skalbti. Toliau lyg ir normaliai paima. Ar yra kam taip buvę? Tikiuosi čia tik šiaip nesusipratimas, o ne koks gedimas g.gif

O negalejo gautis taip, kad kokia keptuves rankena buvo uzspaudus tabletes stalciuka ir jis negalejo atsidaryt? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2009 03 06, 20:42)
O negalejo gautis taip, kad kokia keptuves rankena buvo uzspaudus tabletes stalciuka ir jis negalejo atsidaryt?  g.gif  g.gif  g.gif

doh.gif taip taip tik ne keptuvės (aš apskiritai jų neplaunu indaplovėj), o mano lėkštės didelės. Sudėjau pirmoj eilėj ir užblokavo tą tabletę. Gyveni ir mokaisi. Na dabar jau perpratau aš tą aparatą biggrin.gif
Atsakyti
ir man taip buvo, kad neiskrito tablete. db supratau kodel. tai as supykus i meciau i irankiu krepseli. nieko. issiplove.. ax.gif

gyveni ir mokaisi 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas turit ir naudojates siuo BOSCH modeliu - SMS53M08II ?

Mastom isigyti butent tokia indaplove, butu smagu atsiliepimu isgirst smile.gif
Atsakyti
Bukit geros, pasiulykit imontuojama 45 cm pigia ir gera indaplove su pasleptu skydeliu. labai jums aciu, tikiuosi, kad padesit
Atsakyti
QUOTE(Akcija @ 2009 04 07, 19:25)
Bukit geros, pasiulykit imontuojama 45 cm pigia ir gera indaplove su pasleptu skydeliu. labai jums aciu, tikiuosi, kad padesit


mes antras mėnuo naudojamės Bosch SRV53M03EU. Visos 3A klasės, 45 cm. pločio, su EKO programa sunaudoja 13 l vandens, ir 0,8 kW elektros. Gerai išplauna ir išdžiovina smile.gif
Pirkom Suwalkuose (Lenkijoje), tai mūsų pinigais gavosi 1051 Lt, kai pas mus Lietuvoje ji apie 2000 Lt kainuoja.
Gal kas daugiau ką patars, gal daugiau modelių išbandę ir pan., nes man tai pirma indaplovė, sulyginti su kitais modeliais negaliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Akcija @ 2009 04 07, 18:25)
Bukit geros, pasiulykit imontuojama 45 cm pigia ir gera indaplove su pasleptu skydeliu. labai jums aciu, tikiuosi, kad padesit

Mes naudojame AEG F 65411 VI. Nieko įspūdingo, bet aš patenkinta kainos ir kokybės santykiu smile.gif Indus išplauna gerai, gal tik džiovina ne taip tobulai kaip norėčiau. Sąnaudos nedidelės, nepasijautė sąskaitose nei kiek...
Atsakyti
Jau 5 metus naudojam Ardo 45 cm plocio thumbup.gif Priekaistu neturiu, kartais buna kad nevisiskai gerai ishplauna , bet cia matyt blogai sudejus bunu blush2.gif Vandeni taupo nerealiai, viena menesi anyta gyveno pas mus ir nepripazino indaploves biggrin.gif , viska plove rankom, tai vyras nuimdamas skaitliuku parodymus net aiktelejo lotuliukas.gif Liepe viska deti i indaplove biggrin.gif
Atsakyti
O 4-6 asmenų šeimai kelių komplektų reikia indaplovės? 12?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 13, 12:26)
O 4-6 asmenų šeimai kelių komplektų reikia indaplovės? 12?


tikrai ne mažesnės negu 60 cm smile.gif
Atsakyti