Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(kriro @ 2008 09 09, 15:59)
na taip, bet.. tai kaip jį kaitint? įkišt į tuos riebalus ir laikyt, ar kaip? ir kiek laiko, kada pvz žinot, kad jau pakankamai gerai įkaito?



reik gerai keptuve aliejuje ismirkyt ir dar ant karscio palaikyt, kad labai gerai prisigertu biggrin.gif - gal net poros kartu reiks. Kai paprasta keptuve su nurieb. isplaunu, tai reik poros kartu kepimo, kad netrauktu- tai ir cia turi buti tas pats principas. Kazkur skaiciau, kad ir naujas tipo wool keptuves irgi reik pradzioj su riebalais "apsildyt"
Atsakyti
na, pabandysiu, bet praeitą kartą taip nusivyliau, kad net nebežinau, ar dar kartą bandyti... na, bet nerizikuosi, negersi šampnao biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(kriro @ 2008 09 10, 12:20)
na, pabandysiu, bet praeitą kartą taip nusivyliau, kad net nebežinau, ar dar kartą bandyti... na, bet nerizikuosi, negersi šampnao biggrin.gif



tu gal ja istepk riebalais ir palaikyk koki menesi, o po to dar kaitink vis prie progos g.gif nors ir nieko nekepsi g.gif jei ir toliau lips- kam nors padovanok biggrin.gif

pas mane taip voverusku kotas limpa (10 metu stovejo be darbo, tai gal perdziuvo g.gif biggrin.gif ) tiktai taip ir galvoju atgaivint- tik niekaip neprisiruosiu doh.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
mano ko gero ir perdžiūvo, nes anyta gerus 15 metų jų nenaudojo biggrin.gif na, bandysiu, jei vyras į psiciatrinė neišveš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 09, 05:59)
na taip, bet.. tai kaip jį kaitint? įkišt į tuos riebalus ir laikyt, ar kaip? ir kiek laiko, kada pvz žinot, kad jau pakankamai gerai įkaito?

man irgi taip buvo,kad grybukai prilipdavo prie formeliu,tai paklausiau patarimu,kad gerai iskaitinti keptuve ir pavyko nors poto ir ismeciau dvi keptuves beveik juodu grybuku,bet paskui primazinau ugni ir viskas buvo OK.
Atsakyti
valio... man pavyko prisikepti voveruškų thumbup.gif na, aišku, pamiršau įpilti degtinytės, tai vyras sakė, kad riebokos, bet bemnt jau išėjo, tik aišku iš pradžių smarvė virtuvėj buvo tai nereali, nes kaitinau ir voveraičių ir lapo ir gėlės formas, tikslaiu tuščias formas vieriau aliejuj, bet , ko gero vertėjo. Padariau foto net iš tos laimės, kai grįšiu namo, tai įmesiu biggrin.gif labai ačiū visoms už naudingus patarimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 11, 07:53)
valio... man pavyko prisikepti voveruškų thumbup.gif na, aišku, pamiršau įpilti degtinytės, tai vyras sakė, kad riebokos, bet bemnt jau išėjo, tik aišku iš pradžių smarvė virtuvėj buvo tai nereali, nes kaitinau ir voveraičių ir lapo ir gėlės formas, tikslaiu tuščias formas vieriau aliejuj, bet , ko gero vertėjo. Padariau foto net iš tos laimės, kai grįšiu namo, tai įmesiu biggrin.gif  labai ačiū visoms už naudingus patarimus biggrin.gif




Gaila, kad taip ilgai namo negrizti, jau beveik menuo lotuliukas.gif butu buve faina pamatyti tas voveruskas mirksiukas.gif
As siandien kaip tik kepiau grybukus, reiks bandyti vakare "nudazyti". Aciu visoms uz patarimus kaip tai daryti, tikiuosi pavyks 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sukapojo savo voveruskas , mums net i nuotrauka paziureti pagailejo , ot kokia mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
4u.gif nea, tikrai atsiprašau.. pasitaisyiu, foto kai tik grįš namo kortelė įkelsiu, o Jums ir speciailiai tik Jums gal;iu prikepti tų voveruškų, nes dabar jau pavyksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 11, 07:53)
pamiršau įpilti degtinytės, tai vyras sakė, kad riebokos, bet bemnt jau išėjo, tik aišku iš pradžių smarvė virtuvėj buvo tai nereali, nes kaitinau ir voveraičių ir lapo ir gėlės formas, tikslaiu tuščias formas vieriau aliejuj, bet , ko gero vertėjo.

Pagal kokį receptą darei? Man irgi išėjo riebokos ir aš nepyliau degtinės. Na, gal kai išmoksiu įdėsiu nuotrauką. O su tos gėlytės įkaitinimu tai didelė problema man buvo. Nes nepakankamai įkaitinus tešla nukrenta nuo formos, o kai gerai įkaitini tai dega riebalai. Ar nepamiršai dėti į aliejų žalios bulvės, kad neperkaistų riebalai. nes perkaitę riebalai (kai ima smirdėti ir priartėjus prie puodo graužia akis) yra kancerogenai, kurie sukelia vėžį.
Taigi, aš kadangi turiu tik vieną gėlytę tai mano formelė kaito tame pat puode ir tuo pat metu kai virė gėlytė, šalia jos. Bet kartais išėmus iškepusią gėlytę tekdavo kaitinti vien formelę, nes būdavo nepakankamai įkaitusi, kad nenusmuktų tešla. O ir įkaitusią formelę reikia jausti kiek laiko laikyti tešloje, kad jos neprikibtų per daug ir ji nenukristų atgal į tešlą dėl per didelio svorio. O tada tą pusiau sukepusią tenka graibyti iš tešlos ir išmesti lauk, t. y. tešlos nuostoliai. Ar tu taip pat susidūrei su panašiomis problemomis. Būtų labai įdomu sužinoti. Ačiū
Atsakyti
Gal kas turit kokį gerą glajaus receptuką grybukų koteliams kad greitai džiūtų ir neliptų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridaj @ 2008 10 07, 21:26)
Gal kas turit kokį gerą glajaus receptuką grybukų koteliams kad greitai džiūtų ir neliptų smile.gif




Kiausino baltyma isplakti mikseriu iki standziu putu ir deti daug cukraus pudros, as dejau apie 10 saukstu mirksiukas.gif sudejus cukraus pudra gerai plakti iki vientisos mases, tada iberti puse saukstelio rugstosios druskeles ir vel paplakti mirksiukas.gif Jei glajus nedzius ir lips reiskia pamazinai cukraus pudros smile.gif Man pavyko tik is antro karto, pirmoji partija nesudziuvo doh.gif pasirode kad per mazai cukraus pudros idejus buvau. Receptas tikrai isbandytas, jei nepamazinsit pudros tikrai pavyks is pirmo karto. Ikeliu nuotraukas grybuku kuriuos buvau dukrai iskepus Kaziuko mugeje prekiauti mirksiukas.gif


Papildyta:
neleidzia nuotrauku ikelti unsure.gif
Papildyta:
Kas pasakys kaip nuotraukas ikelti unsure.gif taip norejau pasirodyti su savo grybais cia, visokiu musmiriuku, baravyku buvau pridazius, o neina ikelti kazkodel doh.gif Anksciau keldavau per imageshack.us bet dabar raso kad failai su img zymemis neleidziami g.gif
Atsakyti