Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(alexxandra @ 2008 11 20, 18:10)
va va, mačiau ir aš vakar. Kaina 75Lt.  Galėtų būti aišku ir pigiau. Paklausiau mamos, kur ji savo padėjo, o pasirodo išmetė pries 7etą metų  doh.gif



75 lt blink.gif
Atsakyti
Gal galit tiksliau apibūdinti vietą, kur randasi Vilniuje ta ūkinių prekių parduotuvė? blush2.gif Pirkčiau ir už 75 lt, kad tik gauciau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 20, 18:32)


aha unsure.gif dar perklausiau pardavejos ar tikrai tiek. tikrai.
Vaivaiva, kalvariju turguj. paklausk vietiniu kur ukines prekes, parodys. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxandra: 20 lapkričio 2008 - 18:44
QUOTE(alexxandra @ 2008 11 20, 19:42)
Vaivaiva, kalvariju turguj. paklausk vietiniu kur ukines prekes, parodys.  cool.gif

Dėkui 4u.gif O šiaip ji toli nuo turgaus ar šalia?
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 11 20, 20:49)
Dėkui  4u.gif  O šiaip ji toli nuo turgaus ar šalia?



siandien buvau gariunuose. Merginos ten tor keptuves po 45 litus. pati nusipirkau.Nepatingekit nulekit ten. Tusoe geltonuose paviljonuose.
Dabar reik skaityti receptus ir bandysiu kepti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2008 11 20, 19:06)
As visada degtines ir i teska koki sauksta ipilu, ir i riebalus paskui. mirksiukas.gif


Na reikes savaitgali reikes pasinaudoti Tavo patarimu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Panikes/moterikes noriu klustelk apie grybukines keptuves. O ar senoviska keptuve jus drasiai dedat ant keramikinio elektines kaitvietes pavirsiaus? man tai kazkaip neramu ir niekaip nesiryztu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimcikas @ 2008 11 21, 10:36)
Panikes/moterikes noriu klustelk apie grybukines keptuves. O ar senoviska keptuve jus drasiai dedat ant keramikinio elektines kaitvietes pavirsiaus? man tai kazkaip neramu ir niekaip nesiryztu... blush2.gif



As ka tik kepiau ant keramikinio pavirsiaus, labai gerai kepa ir nieko neatsitiko thumbup.gif tik nusiplukiau su tais grybais, paskui ikelsiu foto ir recepta karsta.gif o kiek priduminau namie doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 21, 14:00)
As ka tik kepiau ant keramikinio pavirsiaus, labai gerai kepa ir nieko neatsitiko  thumbup.gif tik nusiplukiau su tais grybais, paskui ikelsiu foto ir recepta  karsta.gif o kiek priduminau namie  doh.gif  lotuliukas.gif





laukiam foto labai idomu paziuret. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 11 21, 12:07)
laukiam foto labai idomu paziuret. blush2.gif  mirksiukas.gif



Dabar dziusta koteliai, ir uztepliosiu dar virsu smile.gif

Per kiek laiko apdzisuta tas baltas kremas pvz ant koteliu? Tingiu laukt, noriu kuo greiciau paragaut ir pasirodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 21 lapkričio 2008 - 12:29
QUOTE(spike @ 2008 11 20, 17:36)
lbas labas visoms toms kurios neturi grybuku keptuves ir nori skaniu dideliu grybuku ar visos seimynos galiu parasyti visa gaminimo procesa mano mociute jos kepdavo ir pardavinedavo pracesas ilgas bet vertas

Sveikute,
Butinai parasyk mirksiukas.gif
As spec. keptuves grybukams dar nenusipirkau. Pabandysiu tada kaip ir tu issikepti. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingerele @ 2008 11 21, 09:51)
siandien buvau gariunuose. Merginos ten tor keptuves po 45 litus. pati nusipirkau.Nepatingekit nulekit ten. Tusoe geltonuose paviljonuose.

Gal tu ten matei kartais ir špižinę keptuvę. Labai norėčiau nusipirkti mirksiukas.gif
Įdomu ar jos ten yra ir kiek kainuoja? ax.gif
Prieš kelis metus bendradarbė pas baltarusus Gariunuose užsakinėjo, kad atvežtų....
Kaži kaip ten dabar su jom reikaliukai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 21 lapkričio 2008 - 12:40
QUOTE(shantal @ 2008 11 21, 12:39)
Sveikute,
Butinai parasyk mirksiukas.gif
As spec. keptuves grybukams dar nenusipirkau. Pabandysiu tada kaip ir tu issikepti. mirksiukas.gif
Papildyta:

Gal tu ten matei kartais ir špižinę keptuvę. Labai norėčiau nusipirkti  mirksiukas.gif
Įdomu ar jos ten yra ir kiek kainuoja? ax.gif
Prieš kelis metus bendradarbė pas baltarusus Gariunuose užsakinėjo, kad atvežtų....
Kaži kaip ten dabar su jom reikaliukai....


O tai ten kur Gariunuose pardavineja, tai ne spizines?
Atsakyti