Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

Grybukai

4 kiausiniai (4 tryniai, 1 baltymas),
200 g sviesto,
200 g grietines,
0,5 saukstelio sodos,
1 stikline cukraus,
kokios 3 stiklines miltu.

Glajui:
geriau patylesiu, nes nesigavo doh.gif

Kiausiniu trynius issukti su cukrumi. I grietine suberti soda, ismaisyti ir supilti trynius. Sviesta islydyti, bet neikaitinti, supilti i issukta kiausiniu ir grietines tyre, suberti miltus (issijotus) ir maisyti tesla, tokia kad neisbegtu is saukstelio pasemus, zodziu tirsta.
Ikaitint keptuve, det tesla i formeles, ir kept.

Ieskojau ieskojau recepto, prisikopijavau is sios temos, o pasirodo jie beveik visi tokie patys, ir netgi toks pat mano uzrasuose, net pazodziui viskas vienodai biggrin.gif tai man anyta pasake recepteli, labai skanus gavosi. Cia visi produktai kaip ir visur, tik normos siek tiek kitokios.

Zodziu su glajum nekas, neisdziuvo. Kita kart darysiu su daugiau cukraus pudros. Jau isivaizdavau kaip as juos sudesiu i pintinele, o se tau kad nori, su pincetu galima valgyt, kad ranku neissiterliot lotuliukas.gif Galvuciu tik puse nudaziau.

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Arrivederici @ 2008 11 21, 19:33)
ten pagrindinis valgytojas lotuliukas.gif
Papildyta:
turbut, jos daug reikia,
bandyk padet netoli radiatoriaus, gal nudzius:)


O virsu grybuku kokiu glajumi? su kakava?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 21 lapkričio 2008 - 20:07
Tai , kad faini tie tavo grybukai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif as maniau , kad ten tikra katastrofa , ir as noriu tokios keptuves blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 21, 20:11)
Tai , kad faini tie tavo grybukai bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif as maniau , kad ten tikra katastrofa , ir as noriu tokios keptuves  blush2.gif user posted image



Tai jie atrodo visai normaliai, ir skanus, tik tas glajus rupuze doh.gif dar gelyciu padejau salia, kad baisiai neatrodytu biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir ka tas glajus , kisk ciela burnon, ten vistiek viskas pasileidzia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 21, 20:18)
Nu ir ka tas glajus , kisk ciela burnon, ten vistiek viskas pasileidzia lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif rozes irgi namines lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip namines .....? blink.gif unsure.gif nuo krumo ?
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 21, 20:23)
Kaip namines .....? blink.gif  unsure.gif  nuo krumo ?



Aha, anyta nuskyne, kad nenusaltu, ir man dave kelias blush2.gif
Atsakyti
Faina ten pas jus , o as tik kitus namus pro langus matau verysad.gif
Atsakyti
Rugiagele, nu visai liux grybai thumbup.gif ,kitakar idesi daugiau cukraus pudros ir dzius,
o galvom as tai su kakava glaju darau
Papildyta:
beje, labai patogu juos dazant sudet i koldunine, na tokia metaline, tarybine,
liux sustatyt galima, nesivarto ir nesikraipo, tik gaila,kad as viena teturiu, ten 37 grybai telpa
Atsakyti
Arrivederici,rugegele23 labai jau gražūs jūsų grybukai thumbup.gif

aš turiu gaidukų keptuvę smile.gif bet jiems jokio glajaus nedarau,suvalgom ir be jo,neturiu kantrybės su glaju tepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 21, 19:07)
Grybukai

Zodziu su glajum nekas, neisdziuvo. Kita kart darysiu su daugiau cukraus pudros. Jau isivaizdavau kaip as juos sudesiu i pintinele, o se tau kad nori, su pincetu galima valgyt, kad ranku neissiterliot  lotuliukas.gif Galvuciu tik puse nudaziau.


taip taip ir man taip buna kad neisdziusta, ir dar kiek dariau niek d=nesigavo graziai su tuo glajum, jums tik neisdziuvo, o man dar ir nubega tokie varvekliai. Daug kas raso reikia deti daugiau cukraus purdos, bet nieka staip ir niekad neparase kiek tikslai, na gramais vsiko reikia deti.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 22, 07:50)
taip taip ir man taip buna kad neisdziusta, ir dar kiek dariau niek d=nesigavo graziai su tuo glajum, jums tik neisdziuvo, o man dar ir nubega tokie varvekliai. Daug kas raso reikia deti daugiau cukraus purdos, bet nieka staip ir niekad neparase kiek tikslai, na gramais vsiko reikia deti.


As tik veliau pastebejau, kad reikia vienam baltymui stikline cukraus pudros det doh.gif

Grybuku galvuciu glajus apstengo lotuliukas.gif
Atsakyti