Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(editamm @ 2008 11 22, 21:38)
o kaip sokoladini glaju darei? g.gif

kaip ir balta- padarau balta, pridedu kakavos- kuo daugiau kakavos, tuo tamsesni, tik nededu citrinos rugsties
Atsakyti
As noriu tokios keptuves cry.gif cry.gif cry.gif

Idekit foto , kaip ji atrodo , gal kokia babce turgui pardavines blush2.gif blush2.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
AS TOKIA TURIU,PAS MANE KEPTUVEJ YRA 3 GRYBUKAI IR 2 VOVERES.FOTO IDESIU RYT,JEI NIEKAS NEIDES.
Papildyta:
AS JA PARSIVEZIAU IS MAMOS,PIRKTA DAR RUSKINIAIS LAIKAIS. KAIP GERAI KAD YRA TOS MAMOS smile.gif wub.gif
Atsakyti
As jau anksciau rasiau, kad naudoju teptuka, pertekliui nuvalyti, labai patogu. Sokoladini glaju darau is konditerinio sokolado, jei gaunasi per tirsta ipilu karsto pieno, tada kiek skysciau ir daugiau :)Beje jau minejo , kad i baltaji glaju reikai citrinos sulciu, ir jeigu kartais ju neturesite ir nedesite, tai geriau isvis negadikite baltymo ir cukraus pudros, nes glajus paprasciausia nelips prie grybo kotelio.
Oj, per kiekvienas sventes darau as tuos grybus, kurie atima tiek laiko, bet buna grazu veliau ziureti ir ragauti. Ju dazymo technologija jau perkandau, tai bent taip sutaupau laiko smile.gif
Atsakyti
Idedu keptuves foto, tik atleiskit, ji pas mane tokia aprukus blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū labai, rugegele 4u.gif
Atsakyti
Aha ir pas mane tokia pati grybukine bigsmile.gif
dariau siandien as sokoladini glaju pagal receptuka is pirmuju puslapiu, kur visko po sauskta. zinot idejau po du saukstus, o glajaus tiek nedaug gavosi... gyveni ir mokaisi ax.gif nezinau kaip jums panikes, bet man rudas glajus mazumele nubego kai kur net iki grubuko kotuki pabaigos... g.gif gal per daug glajaus pakabinau...
nieko, jie bus suvalgyti ir netokie grazus wink.gif
zinot, man cia tokia geneali mintis gime, kol kankinausi grybukus tupdydama i kiausu dezutes, o paskui i kruopas smile.gif paprasysiu savo brangiausio, kad man i medine lenta prismaigstytu daug daug virbaliuku tam tikrais atstumais, kad grybukai nenusiliestu. jeigu kotukus dazai, pasmeigi galvute, jeigu galvute, pasmeigi kotuka (jeigu su aguonom, tai visai gerai, net skylutes nesimatys wink.gif kaip jums mano ideja? cool.gif
Atsakyti
zinot, man cia tokia geneali mintis gime, kol kankinausi grybukus tupdydama i kiausu dezutes, o paskui i kruopas smile.gif paprasysiu savo brangiausio, kad man i medine lenta prismaigstytu daug daug virbaliuku tam tikrais atstumais, kad grybukai nenusiliestu. jeigu kotukus dazai, pasmeigi galvute, jeigu galvute, pasmeigi kotuka (jeigu su aguonom, tai visai gerai, net skylutes nesimatys wink.gif kaip jums mano ideja? cool.gif
[/quote]

turiu ir as tokia lenta, bet naudoju, tik kai kelis simtus kepu,
o siaip i koldunine statau,liux stovi:)
Atsakyti

turiu ir as tokia lenta, bet naudoju, tik kai kelis simtus kepu,
o siaip i koldunine statau,liux stovi:)
[/quote]

Neturiu as koldunines ... schmoll.gif ir net neturiu supratimo kaip ji atrodo,kad galeciau pas ka nors (mamyte, tetulyte ar dar ka nors) pasiskolinti... unsure.gif gal nesunku imesti foto? aciu 4u.gif
Atsakyti
Koldunu temoje gali paziuret, kaip atrodo ta forma smile.gif

http://www.supermama...;#entry21661557
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2008 11 23, 17:02)
Koldunu temoje gali paziuret, kaip atrodo ta forma  smile.gif

http://www.supermama...;#entry21661557


ACIU 4u.gif
Atsakyti
kepiau pagal viena pirmuju receptu, grybukai gavosi, bet tokie minksti, man jie 'netikri', as kitokius vaikysteje valgiau ax.gif paskambinau tokiai mociutei i kaima, ji man susake, bet viska is akies, nes turejo toki puodeli, tai pagal ji ir darydavo viska lotuliukas.gif praverciau beveik visus psl, bet kaip ir neradau tokio recepto, turiu tik sudedamasias dalis: 1.cukru kaitint iki rudumo, deti medaus,sviesto-pakaitint ir i ta karsta mase det miltu, bet kad dar butu galima saukstu maisyt. 2. tryniai (kokie 6), cukrus,nugesinta soda ir det miltu. 1.+2.- ir isminkyti. idet cinamono, maltu gvazdiku. tesla turi gautis, kad butu galima suvoliot rankoj maza 'desryte' ir det ja i grybu kepimo forma.
tai ko norejau paklaust g.gif ogi gal kuri zino si recepta ir produktu proporcijas, jei ne- paciai teks is akies bandyt blink.gif
Atsakyti