Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(davija @ 2009 03 29, 16:56)

et geri lauikai buvo, nostalgija  daba  verysad.gif


drinks_cheers.gif , nostalgija kam, kastonams, riesutams, braskems ?lotuliukas.gif
Atsakyti
....taip nostalgija...,tokie laikai buvo,tokia vaikyste,juk tie saldamakai mums ta didele švente ir darydavo,juk nieko imantraus pardese ir nebudavo,2 rusiu tortai,'draugyste',trupintinis,dar koks vyniotinis su margarino pertepimu doh.gif ,
pamenu i koki baliu nueidavom,tai visu pirma ir begdavom prie tu grožybiu...
Tai dabar ir belieka mums kapstytis po praeities receptus drinks_cheers.gif
Atsakyti
man iškilo klausimėlis, o baltymą į braškes reikia išplakti?
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 04 05, 14:03)
man iškilo klausimėlis, o baltymą į braškes reikia išplakti?

ne schmoll.gif
Atsakyti
Nu ir as parasysiu savo receptuka senu llaiku.
5 kiaus. tryniai
2 kiausiniai
250 gr. sviesto
200gr. grietines geros(dejau dvaro)
200gr, medaus
300gr.cukraus
900gr. miltu
1 arb. saukstelis su kaupu sodos, uzgesintos i grietine
Kiausiniu trynius ir kiausinius, medu, cukru issukti iki purumo, sviesta istirpinti ant garu voneles, supilti i mase, sudeti soda su grietine, deti sijotus miltus ir uzminkyti tesla.Padeti saldytuva 2 val.Gali lipti prie ranku tik isminkyta mase, po saldytuvo, pasitepti rankas aliejumi ir susuktus ruliukus deti i formeles ir kepti ant letos ugnies, kiek priklauso nuo keptuves, apie 8 min.
user posted image
user posted image
user posted image
Glaju dariau is puses juodo sokolado ir puses pienisko, dejau 2 saukstus geros kakavos, pieno 6 saukstus, 50 gr. sviesto, 4 sakstus cukraus, viska maisiau ir kaitinau, kol issilyde.Baltymus padejau i saldytuva prie sieneles stipriai atsaldziau, i vieno kiaus baltyma dejau puse pakelio dan cuker pudros ir plakiau mikseriu, po to puse saukstelio citrinos rugsteles ir vel plakiau, kol visai sutirstejo, vos spejau tepti, labai greit dziuvo.
Atsakyti
kokie gaidžiukai bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 04 06, 13:28)
Nu ir as parasysiu savo receptuka senu llaiku.
5 kiaus. tryniai
2 kiausiniai
250 gr. sviesto
200gr. grietines geros(dejau dvaro)
200gr, medaus
300gr.cukraus
900gr. miltu
1 arb. saukstelis su kaupu sodos, uzgesintos i grietine
Kiausiniu trynius ir kiausinius, medu, cukru issukti iki purumo, sviesta istirpinti ant garu voneles, supilti i mase, sudeti soda su grietine, deti sijotus miltus ir uzminkyti tesla.Padeti saldytuva 2 val.Gali lipti prie ranku tik isminkyta mase, po saldytuvo, pasitepti rankas aliejumi ir susuktus ruliukus deti i formeles ir kepti ant letos ugnies, kiek priklauso nuo keptuves, apie 8 min.
user posted image
user posted image
user posted image
Glaju dariau is puses juodo sokolado ir puses pienisko, dejau 2 saukstus geros kakavos, pieno 6 saukstus, 50 gr. sviesto, 4 sakstus cukraus, viska maisiau ir kaitinau, kol issilyde.Baltymus padejau i saldytuva prie sieneles stipriai atsaldziau, i vieno kiaus baltyma dejau puse pakelio dan cuker pudros ir plakiau mikseriu, po to puse saukstelio citrinos rugsteles ir vel plakiau, kol visai sutirstejo, vos spejau tepti, labai greit dziuvo.

O ia gal tie meduoliniai grybukai?Kur viduj ne šveisi tešla gaunasi ir jie kietesni, nes tokie tai man niam niam bigsmile.gif labai gražūs grybukai
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 04 06, 14:44)
O ia gal tie meduoliniai grybukai?Kur viduj ne šveisi tešla gaunasi ir jie kietesni, nes tokie tai man niam niam  bigsmile.gif  labai gražūs grybukai


Nezinau, ar jie meduoliniai, bet gaunas skanus labai, is lauko traskus, viduj tokie pusiau minksti.
Atsakyti
lotuliukas.gif VAJEEEEEEEE koks grozis, ir gaidziuku pagurkliai raudoni,ir musmires sijonukus turi,kaip tu ten juos padarei....,o galvytes ruzavas-tai i sokolada dazu dejai?
niu klausyk saunuole srove thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 04 06, 12:28)
Nu ir as parasysiu savo receptuka senu llaiku.


Va čia tai padirbėta blink.gif blink.gif blink.gif Nu neapsakomai gražūs ir baravykiukai ir musmirytės ir gaidžiukai wub.gif wub.gif wub.gif Nu bet kaip įmanoma taip lygiai padengt galvutes grybukų blink.gif O gaidžiukai tie tamsūs tai išvis kaip lakuoti bigsmile.gif Aš sužavėta viiisiškai thumbup.gif thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 06 balandžio 2009 - 17:45
QUOTE(RiMami @ 2009 04 06, 18:45)
Nu bet kaip įmanoma taip lygiai padengt galvutes grybukų blink.gif


Aciu mergytes 4u.gif , o galvutes, Rimami, kisau i silta sokoladine mase ir istraukus truputi nuvarvinau, paskui apverciau ant pagaliuko ir i slovika, i sokolada del to ir dejau dar papildomai visko, kad gautu blizgesi, nuo vien sokolado taip neblizga, o gaidziukai tai pasmeigiau ant pagaliuku ir vartydama ant pagaliuko, pyliau su saukstu sokoladine mase ant ju, nes, jei ikisti juos, tai labai daug reikia tos mases pasidaryti, tai, kad man jos neliktu pyliau su saukstu ant ju, truputi palaukiau, kol nuvarvejo ir i slovika. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(ricicinuke @ 2009 04 06, 17:42)
ir musmires sijonukus turi,kaip tu ten juos padarei....,o galvytes ruzavas-tai i sokolada dazu dejai?


Musmirem sijonukus paprastai uzdejau, su svirkstu ir ta pacia mase, i galvytes dazu nedejau si karta, kaip tik buvau buroku virusi, tai sulciu ipyliau biski ir viskas mirksiukas.gif Ir ne i sokolada lotuliukas.gif dazu, o i beze. mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Srove @ 2009 04 06, 13:28)
Nu ir as parasysiu savo receptuka senu llaiku.


nu vaikeli nuostabybiu pridejus user posted image jamu kiekvieno po du pagaliukus wub.gif
Atsakyti