Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

Srove,

jauciu laaaaabai daug grybuku iseina is tavo recepto normos? g.gif
Kaip manai, ar galeciau visus produktus dalinti per puse ir bandyt daryt is puses normos?

Ir dar. Kai bandziau kepti is mociutes parsiveztoj keptuvej grybukus, tai ten receptas buvo toks, kad tesla turi buti grietines tirstumo ir ja reikia pilti i tas formeles. O tai kaip cia suminkyt? Tai po viena rutuliuka reikia kist i kepurele, kita i koteli? g.gif

is karto atsiprasau uz kvailus klausimus 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fregata: 07 balandžio 2009 - 11:03
QUOTE(Fregata @ 2009 04 07, 11:57)
Srove,

jauciu laaaaabai daug grybuku iseina is tavo recepto normos?  g.gif
Kaip manai, ar galeciau visus produktus dalinti per puse ir bandyt daryt is puses normos?

Ir dar. Kai bandziau kepti is mociutes parsiveztoj keptuvej grybukus, tai ten receptas buvo toks, kad tesla turi buti grietines tirstumo ir ja reikia pilti i tas formeles. O tai kaip cia suminkyt? Tai po viena rutuliuka reikia kist i kepurele, kita i koteli?  g.gif

is karto atsiprasau uz kvailus klausimus  4u.gif  blush2.gif


Iseina nemazai, zinoma kad gali dalinti, kad ir is ketvirtadalio gali, o ko ne rolleyes.gif
Tai pagal ta recepta, kur reikia pilti, tai minksti turbut labai iseina, o cia pusiau minksti, pusiau trapus.O cia, kai is saldytuvo issitrauksi mase, kai ja pradesi tarp ranku kocioti ji bus tokia, kaip labai miksta bulka ir prie ranku nelips, tik pries kepant pirma karta gerokai pakaitink keptuve is abieju pusiu, o del padarymo, tai tu jokiu rutuliuku nedaryk lotuliukas.gif toki pailga tarp ranku pasidaryk, kaip mazyte morkyte, vienas galas storesnis kad butu ir dek, o dydis toks, kad vos pakiles tas ritinukas butu virs pusines formeles, nu zodziu, kai viena karta iskepsi, paskui matysi, ar reikia mazinti, ar didinti, tik reiktu palaikyti uz rankenu suspaudus, kol iskeps. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 04 07, 14:08)
Iseina nemazai, zinoma kad gali dalinti, kad ir is ketvirtadalio gali, o ko ne rolleyes.gif
Tai pagal ta recepta, kur reikia pilti, tai minksti turbut labai iseina, o cia pusiau minksti, pusiau trapus.O cia, kai is saldytuvo issitrauksi mase, kai ja pradesi tarp ranku kocioti ji bus tokia, kaip labai miksta bulka ir prie ranku nelips, tik pries kepant pirma karta gerokai pakaitink keptuve is abieju pusiu, o del padarymo, tai tu jokiu rutuliuku nedaryk lotuliukas.gif toki pailga tarp ranku pasidaryk, kaip mazyte morkyte, vienas galas storesnis kad butu ir dek, o dydis toks, kad vos pakiles tas ritinukas butu virs pusines formeles, nu zodziu, kai viena karta iskepsi, paskui matysi, ar reikia mazinti, ar didinti, tik reiktu palaikyti uz rankenu suspaudus, kol iskeps. 4u.gif


aciu 4u.gif po darbo lekiu i parduotuve produktu, o po to grybaut lotuliukas.gif Turbut iki velyku jie gali stovet...
Atsakyti
O čia mano Velykinis krepšys smile.gif blush2.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 04 11, 20:23)
O čia mano Velykinis krepšys smile.gif  blush2.gif  4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image


Oho blink.gif o as pamirsau padaryt situ groziu... doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

QUOTE(relija @ 2009 03 09, 19:08)

Bet dar liko:
Kaštonai
Braškės
Riešutai
Vyšnios
Kriaušės
Konkorėžiai
Viščiukai
ir dar Gulbės....



va as kai tik po svenciu is mociutes parsiveziau keptuve riesutu ir ieskausi recepto. Sake, kad toks pats turetu receptas buti kaip ir grybuku, tai reiks eit pabandyti pakept riesutus su kondencuoto pieno idaru.
Atsakyti
Merginos kaip šauniai darbuojatės bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gražuoliai skanėstai bigsmile.gif

O aš gi pamiršau papasakoti apie planuotus kursus pas močiutėlę doh.gif
Tai mano mokytoja planuotą dieną susirgo, o dabar sode sėdi, augaliukus sodina... teks dar laukti kol mažiau darbų turės doh.gif Mat tempai pas ją jau kitokie nei jaunyklių, tai va ir sėdžiu rami, laukiu rolleyes.gif

QUOTE(lialia:) @ 2009 04 14, 10:18)
Sveikutes,
va as kai tik po svenciu is mociutes parsiveziau keptuve riesutu ir ieskausi recepto.


Klausyk, o gal gali įmest foto? Kaip ji atrodo?
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 04 14, 13:32)
Klausyk, o gal gali įmest foto? Kaip ji atrodo?


user posted image
bet ji neisvalyta nes mociute kepe su ja blush2.gif taip kad nelabai graziai atrodo
Atsakyti
O tai grybuku tesla netinka i tokia keptuve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sierra @ 2009 04 14, 17:42)
O tai grybuku tesla netinka i tokia keptuve? g.gif

Teta kalėdoms darė riešutukus. Tešlą darė tokią pačią kaip grybukams. Reiks ir man gal kokią dieną užsiimti riešutų ir grybukų gamybą, nes abi keptuves turiu thumbup.gif Tiesa, grybų cielas 2 keptuves turiu bigsmile.gif
Atsakyti
lialia, ačiū, bo aš pasirodo dar tokios nemačius blink.gif Reiks pasidairyti turguose,,,,
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 04 06, 13:28)
user posted image
user posted image
user posted image

bigsmile.gif O dievuleliau kokia grozybe!!!! As ju nebaisiai megeja, bet situs tai visus isragauciau - ypac gaidziukus su paauksuotom uodegelem bigsmile.gif As apakus 4u.gif

QUOTE(lialia:) @ 2009 04 14, 16:37)
user posted image
bet ji neisvalyta nes mociute kepe su ja  blush2.gif  taip kad nelabai graziai atrodo

O jus man neismanelei paaiskinkit: sita keptuve kai uzdengi, tai ji sudaro tokia kiausinio forma? Nes man is nuotraukos toks vaizdas, kad viena puse isgaubta is vidaus, o kita keptuves puse igaubta i vidu blink.gif Tai suspaudus viena su kita jokios kiaurymes nesusidaru pervidur ju? doh.gif Nieko nesuprantu.Tai kaip tada kept? Padarai puseles ir tada jas sulipdai su kokiu idaru??? Paaiskinkit man blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juruze: 15 balandžio 2009 - 11:49