Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl diržo naudoti neverta?

QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 02, 08:03)
Todėl man nesuprantama, kam ta disciplina reikalinga...


labai gaila, nes discipina reikalinga ne tik kalejima, bet dar pvz darbe. NEgali ten ateiti tada, kai nori ir iseiti kada nori. o kur vaikas dar ismoks disciplinos, jei ne namuose?

QUOTE(ragnez @ 2010 06 02, 08:47)

na ir dar... rasai, kad tavo "toks charakteris" ir "nieko cia nepadarysi"... charakteris cia ne prie ko - bendravimo igudziu, tevystes igudziu yra mokomasi ir ismokstama.


atsiprasau, bet tamsta nemokate skaityti, ka rasau. sakiau, kad dukros charakteris kaip mano ir nesakiau, kad nieko cia nepadarysi. nereikia interpretuoti savaip.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 02, 19:23)
labai gaila, nes discipina reikalinga ne tik kalejima, bet dar pvz darbe. NEgali ten ateiti tada, kai nori ir iseiti kada nori.


Ane? Čia kaip kur. Gali dirbti darbą, kuriame niekas nereguliuos, kada ateiti ir kada išeiti. Kiek suprantu, tau svarbu išmuštruoti vaiką, kad jis lengvai prisitaikytų prie sociumo primestų taisyklių.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 02, 20:23)
labai gaila, nes discipina reikalinga ne tik kalejima, bet dar pvz darbe. NEgali ten ateiti tada, kai nori ir iseiti kada nori. o kur vaikas dar ismoks disciplinos, jei ne namuose? 

hm... siaurokas poziuris.

as galiu dirbti, kada noriu - noriu ryte, noriu vakare, noriu namie, noriu kavinej... savo darbo diena planuoju visiskai laisvai ir dirbu man labai patinkanti darba.

ne taip jau mazai zmoniu sugeba rasti, pasirinkti ar susikurti tokius darbus, kuriuose jie nesijaucia suvarzyti... ir, manau, tobulejant technologijoms, galimybes savarankiskai planuoti darbo laika, dirbti ne biure, o is namu (ar nuo ezero kranto) tik plesis.

manau, gerokai labiau negu paklusnumas is isores primestoms taisyklems, pravercia gebejimas savarankiskai racionaliai planuoti laika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 02 birželio 2010 - 19:41
QUOTE(ragnez @ 2010 06 02, 19:40)
hm... siaurokas poziuris.

as galiu dirbti, kada noriu - noriu ryte, noriu vakare, noriu namie, noriu kavinej... savo darbo diena planuoju visiskai laisvai ir dirbu man labai patinkanti darba.

ne taip jau mazai zmoniu sugeba rasti, pasirinkti ar susikurti tokius darbus, kuriuose jie nesijaucia suvarzyti... ir, manau, tobulejant technologijoms, galimybes savarankiskai planuoti darbo laika, dirbti ne biure, o is namu (ar nuo ezero kranto) tik plesis.

manau, gerokai labiau negu paklusnumas is isores primestoms taisyklems, pravercia gebejimas savarankiskai racionaliai planuoti laika.


Ir aš, kadangi turiu tris vaikus, dirbu taip, kaip man patinka...Neturiu nei viršininko, nei pavaldinių...Ne visi žmonės gali dirbti nuo- iki... Susitvarkiau viską taip, kad būtų gerai visai mano šeimai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 02, 20:43)
Ne visi žmonės gali dirbti nuo- iki...

tiksliau - ne visi nori taip dirbti. todel iesko ir randa kitu ir kitokiu darbu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 02, 19:37)
Ane?


ane. galu gale atlikti darba kokybiskai ir laiku irgi yra disciplina.

QUOTE(ragnez @ 2010 06 02, 19:40)
hm... siaurokas poziuris.

as galiu dirbti, kada noriu - noriu ryte, noriu vakare, noriu namie, noriu kavinej... savo darbo diena planuoju visiskai laisvai ir dirbu man labai patinkanti darba.



jusu ne ka ne platesnis. jei as dirbu nuo tam tikros valandos iki tam tikros, tai dar nereiskia, kad man mano darbas nepatinka. Tokiu zmoniu, kurie dirba laisvai yra nedaug.

nu argi smagu butu, jei eitum i parduotuve batono, o ji nedirba, nes zmones dirba kada nori, o ne tam tikrom valandom.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 02, 19:53)
nu argi smagu butu, jei eitum i parduotuve batono, o ji nedirba, nes zmones dirba kada nori, o ne tam tikrom valandom.


Ir manai, kad pardavėjas mamos disciplinos išmokė? Jau greičiau gurgiantis pilvas...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 02, 20:03)
Ir manai, kad pardavėjas mamos disciplinos išmokė? Jau greičiau gurgiantis pilvas...biggrin.gif



o kodel buti pardaveju yra blogai?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2010 06 02, 20:28)
o kodel buti pardaveju yra blogai?


Argi taip pasakiau? Esmė ta, kas jas išmokė disciplinos, kad jos laiku ateitų į darbą smile.gif

Kam reikalingas išmuštruotas vaikas? Tėvams, kad jiems būtų lengviau. Išmuštruok, Bonifacija, hiperaktyvų vaiką mirksiukas.gif Gal ir jų mamos kaltos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 02 birželio 2010 - 20:32
Taip taip, tegu eina miegot kada nori, tegu eina į mokyklą, kada nori.. Ar čia jau jums nebe muštravimas? Man atrodo, jūs čia į vienus vartus varot. O man Bonifacija atrodo daug geriau realybėj susigaudanti nei kai kurios rolleyes.gif ar nebus taip, kad priaiškinsit vaikams, kad nereikia disciplinos, nes galės dirbt kada nori, o gyvenimas taip pasisuks, kad negalės, juk tik nedidelis procentas žmonių taip dirba. Ir dažniausiai toks darbas, kurio valandos yra apibrėžtos, suteikia didesnį uždarbį smile.gif ne visada, bet ir ne taip retai, kad reikėtų guostis, jog vaikas užaugęs galės susirast darbą neribotu grafiku rolleyes.gif Jau geriau tegu turi režimą vaikas, žino, kad yra valandos kada reikia ką nors atlikt, ir yra laikotarpis per kurį reikia ką nors atlikt.. tikrai nepakenks šiokia tokia disciplina gyvenime, nes po to jam gali būt sunku prisitaikyt prie griežtesnės darbotvarkės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darling_: 02 birželio 2010 - 20:39
QUOTE(vaižgantė @ 2010 06 02, 20:29)
Išmuštruok, Bonifacija, hiperaktyvų vaiką  mirksiukas.gif  Gal ir jų mamos kaltos?  mirksiukas.gif



hiperaktyvumas yra negalia. neigaliu vaiku mamos del nieko nekaltos.
Atsakyti
QUOTE(Darling_ @ 2010 06 02, 21:38)
Ir dažniausiai toks darbas, kurio valandos yra apibrėžtos, suteikia didesnį uždarbį smile.gif

kiek turtingu zmoniu dirba apibreztas darbo valandas?


del ejimo miegoti laiko susitareme labai paprastai: su tuometiniu pirmoku pasikalbejom apie tai, kiek laiko turi miegoti jo amziaus vaikas (ne maziau 10 val per para). tada jis pats apskaiciavo, kada vakare reikia gulti, kad ryte atsikeltu pailsejes. tokiu budu pasiekto susitarimo darbo dienomis jis laikesi be jokiu gincu. savaitgaliais leisdavome "pailseti" nuo rezimo - pvz ilgiau sveciuodavomes ar paziuredavom koki filma visi kartu.

faktiskai, vaikas eidavo gulti 21-21.30, bet ar jauciat skirtuma, tarp mamos nurodymo "tu turi eiti miegoti 21 val." ir paties vaiko sprendimo "as gulsiu 21 val., kad man uztektu miego"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 02 birželio 2010 - 21:01