Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos su kūdikiu

su diduciu 3men su palapinem, su mazuoju nepilnai 3 men I kalnus irgi palapinem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2013 06 03, 15:02)
su diduciu 3men su palapinem, su mazuoju nepilnai 3 men I kalnus irgi palapinem  biggrin.gif

nieko sau doh.gif , jau tikri didvyriai thumbup.gif
Atsakyti
Oho... Po kalnus jau? Aš dar bijočiau su savo mažiuke... Tiesa planuojam keliauti po Lenkiją kitą mėnesį, šiek tiek neramu, kaip mums su draugu ir Ūla pavyks pasidžiaugti kelione, nes mažylę labai sunku nuraminti... Vos tik kur išvažiuojam ir miegam ne namie, ji nuolat verkia. Ar ir jums taip buvo? Kad mergytė miega ramiai tik namie? Nežinau ką daryti, nes baisiai jau norim su draugu pakeliauti, o ir mergytės palikti niekam nenorim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FluffyGardens @ 2013 07 24, 10:25)
Oho... Po kalnus jau? Aš dar bijočiau su savo mažiuke... Tiesa planuojam keliauti po Lenkiją kitą mėnesį, šiek tiek neramu, kaip mums su draugu ir Ūla pavyks pasidžiaugti kelione, nes mažylę labai sunku nuraminti... Vos tik kur išvažiuojam ir miegam ne namie, ji nuolat verkia. Ar ir jums taip buvo? Kad mergytė miega ramiai tik namie? Nežinau ką daryti, nes baisiai jau norim su draugu pakeliauti, o ir mergytės palikti niekam nenorim  unsure.gif


jei blogai jaučiasi ne namie, tai aš dėl vaiko atsisakyčiau savo norų.
Atsakyti
Gal ir taip... Kartais mama būti sunku sad.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri galit pasiulyti kur geriau pailseti uzsienyje? vaziuosim su leliuku, tai ieskau kur butu papludimys su smeliuku, maziau triuksmo ax.gif ax.gif
Atsakyti
Mes su 5men sunumi atostogavome prie ezero nameliuose (virtuve atskiram pastate, wc irgi) 6 paras, o po 2 dienu issileidom i 5 paru atostogas Ventspilyje. Tikrai neprasovem. Vaikinas laikesi puikiai, nors jis ir siaip labai geras. Gailiuos tik, kad su pirmagimiu bijojau keliauti. Na, su antru vaiku viskas atrodo daug paprasciau.
Atsakyti
QUOTE(FluffyGardens @ 2013 07 24, 08:25)
Oho... Po kalnus jau? Aš dar bijočiau su savo mažiuke... Tiesa planuojam keliauti po Lenkiją kitą mėnesį, šiek tiek neramu, kaip mums su draugu ir Ūla pavyks pasidžiaugti kelione, nes mažylę labai sunku nuraminti... Vos tik kur išvažiuojam ir miegam ne namie, ji nuolat verkia. Ar ir jums taip buvo? Kad mergytė miega ramiai tik namie? Nežinau ką daryti, nes baisiai jau norim su draugu pakeliauti, o ir mergytės palikti niekam nenorim  unsure.gif

Gal tiesiog apsipras ir neverks, gi pirma nakti ne namie nejauku, ypac jei retai tai nutinka. Saviskes nuo gimimo visur tampemes, tai irgi kol labai mazos buvo pirma nakti naujoje vietoje, pasikeitus rutinai labai prastai miegodavo, bet greitai apsiprasdavo.
Atsakyti
Atostogavome su nepilnai 2men mazyle, viskas puiku buvo.
Atsakyti