Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos su kūdikiu

smile.gif nes tai va kai sulaukem 2men ir 2sav isvykom i kaima pas mociute smile.gif buvo smagu ir faina thumbup.gif vikas net rezima gavo nakti miegot blush2.gif nes nuo pirmos gimimo dienos buvo sumaisiusi diena su naktim doh.gif tad jai yra salygos kodel nekelivus...mes butume ir anksciau iskeleve bet va tete is darbu niekaip neistrugdavo ir dar oras buvo prastas blush2.gif sekmes kelionese 4u.gif
Atsakyti
Abejoju, kad tokias "atostogas" galima pavadinti "atostogomis" laugh.gif
Atsakyti
Pakraupinsiu-su triju menesiu kudikiu ilsejomes Turkijoj prie 45 laipsniu thumbup.gif Ir juroj maudem(juros vanduo buvo +30), ir po skeciais gulejom, ir pakaitom su vyru puikiai leidom laika, aisku, teko atsisakyti vakariniu sokiu ir pramogu bei turistiniu kelioniu, bet daugiau viskas buvo nuostabu ir lengva drinks_cheers.gif Ko nepasakysiu apie siumetine kelione, kur metinuko neimsim i uzsieni schmoll.gif nes tada poilsio jokio nebus, gaudyt teks ji visur, maisto bet kokio ir nepaduosi, vakarais irgi niekur neiseitumem, tad paliksim simet ji seneliams Lietuvoje.
Atsakyti
Na, esu prieš tokius dalykus. Tuolabiau, kad ir oras Lietuvoj ne pats tobuliausias, prie jūros ypač. Mano pažįstama važiavo su 6 mėn. sūneliu. Vistiek sakė bėdos buvo. Peršalo (buvo birželį) . Čia, aišku, tėvų nuomonė, bet aš nerizikuočiau su vaiku schmoll.gif .
Atsakyti
Na ka jus mamyte gincijates del tokiu kudikisku problemu biggrin.gif As pamenu kaip man pasakojo mociute,sako pagimdziau vaika sieno kugije, pailsejau valandziuke ir toliau pjauti rugius.Tai ka kalbeti apie kudiki palikta sieno kupetoje,ir dede uzaugo is stomens ir is liemens.O juk buvo ir sirsiu ir biciu. biggrin.gif
Atsakyti
manau niekur nereikia perlenkti lazdos smile.gif
o ka daryti jei mamyte su vaiku gyvena prie juros,tai tada jau bites ir sirses nebaisios,ar tada is vis negalima nosies is namu iskist? g.gif
mes tai butinai vaziuosim prie juros,ir truputuka toliau tongue.gif aisku vaiko nieks neliepia ant saules visa diena laikyt,yra juk ir pavesis,ir parkai. ir jei su 2men kudikiu namie lauke i lauka vaziuoji,tai kodel gi ne prie juros? smile.gif
Atsakyti
Mamytes Mamytes galiu duoti patarima jei norit tureti leliuka invalida tai dazniau laikykites internetiniu patarimu,nes kai cia paskaitau patarimus tada persasi mintis, kad vaika reikia auginti siltnami ir apskritai vaika maitinti mamytes pienu bent jau iki 20 metu, o ka kalbeti apie isleidima i lauka. biggrin.gif
Kai lankotes pas gydytoja kiek pastebit mamyciu su leliukais is gilaus kaimo ar is asocialiu seimu man atrodo gal kokie 2%, o kaimo vaikuciai uzauga zymei sveikesni, nes ju mamytes neturi laiko sedeti prie PC.O asocialios seimos ju paprasciausiai neturi. biggrin.gif
Atsakyti
mes vaziavom prie juros ,kai vaikui 1 men ir 2savaites buvo. birzelio pradzioj.prabuvom savaite ir visada pajuri. jokiu sunkumu nebuvo. vaikas ramus gerai miegojo. mamos grudinkit vaikus savo , o pajurio oras tikrai nekenkia tokiems mazyliams. 4u.gif
Atsakyti
as tokio mazo dar nesivezciau g.gif
kazkaip nuo vilniaus gan tolima kelione gaunasi blink.gif
na nebent ten gyvenciau , tada tai taip..... thumbup.gif
mes vaziemes mazyle kai jai buvo 4 menesiukai wub.gif
Atsakyti
cia priklauso nuo tevu poziurio, kaip auginti vaika,pacio mazylio sveikatos, zinoma, nuo oro ir atstumo taip pat. as nieko neklausiau ir i joki intera neziurejau(laiko dar tada nebuvo smile.gif ) ziurim su vyru grazus orai, o pailseti ir abiems pabuti taip pat norejosi, tai sedom ir vaziavom. atstumas ne toks jau mazas 200km, bet vaikai turi tokia gera savybe, kai vaziuoji jie visada miega, na bent jau dauguma tokiu mazyliu. netoli Palangos vaikas man atsibudo as ji pamaitinau automobilyje ir mes toliau vaziavome. ir nematau cia jokios tragedijos. jei vaika auginsi siltnamio salygom jis tures daug baimiu ateityje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(#Auksė# @ 2008 08 01, 13:20)
Ka jus galvojat, ar galima vaziuot prie juros su 2men kudikeliu?
Skaiciau, kad daktarai nepataria iki 3 men kur nors vykti, bet juk taip norisi vasara 4u.gif

Kudikiui but prie juros tikrai negerai juk visu pirma vejas didesnis ten pati salia jos gyvenu tai zinau,o svarbiausia tai smelis mikroskopinis kury vejas nesioja pakrante,patenka kudikiui i akis ir tada jau pati daryk isvadas kas gaunas kai smeliukas akytese, tikrai neatostogauciau su tokio amziaus vaiku prie juros,i baseina tai jo nieko blogo....
Atsakyti
Manoji gime birzeli pernai, gyditoja griestai uzdraude vaziuoti prie jurs visa vasara, Buvom nuvazeve , kai menesiuko gimtadieni sventem vakare ..pasivazinejom 10 min ir viskas..Kazkaip su tokiu mazuliu nlb isivaizduoju ka reiktu daryti..As nezinau kaip man dabar su savo metuku mergina reikes pabuti..o taip norisi prie juros... Taip vis pamastau gal geriau vakarop varyti kai saules aktyvumas mazesnis..ar is ryto... g.gif O kaip su maisteliu, su miegeliu? g.gif
Atsakyti