Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Sveikos 4u.gif Jaunystej sito brudo turejau pakankamai doh.gif doh.gif doh.gif Isnaikinau.Tepiau azoto rugstim(nieko vaistinese nebuvo veiksmingo).Bet cia labai atsargiai reikia ant pacios karpos,pabuna,nugrauzia,nugramdai ir vel tepi.Taip numarinau daug,kitos pacios dingo,netgi liko keli randukai ant rankos.Bet dabar pamirskit sia priemone,jau yra naujoviu(ir labai nuo vaiku saugot reikia).Keleta karpu buvo ant vidines pirstu puses, tai sunaikinau cesnaku ax.gif Susmulkinau ji iki tyreles ir ant karpos (nepamenu kiek laikiau ir kiek keiciau tvarsti).Tik atsimenu, kad net apie karpa pasidare pusle, bet nugijo tik irgi mazas randukas liko(ale suds, gi viduj mirksiukas.gif ).O dar naujausias mano vaistas tai Duofilm thumbup.gif 4u.gif Turiu ji nuo 2005m ir dar pasitarnauja veiksmingai.Kartais kokia maza karpiucke pasirodo, tai greitai nugalabiju bash.gif.Poliklinikoj pries daug metu irgi kelias mazas iskepe(tik dumelis paruko mirksiukas.gif )Nu va kiek karpenu buvo ir nera drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Ir jums,kad jos prapultu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ajel @ 2009 03 11, 19:20)
Sveikos 4u.gif Jaunystej sito brudo turejau pakankamai doh.gif  doh.gif  doh.gif Isnaikinau.Tepiau azoto rugstim(nieko vaistinese nebuvo veiksmingo).Bet cia labai atsargiai reikia ant pacios karpos,pabuna,nugrauzia,nugramdai ir vel tepi.Taip numarinau daug,kitos pacios dingo,netgi liko keli randukai ant rankos.Bet dabar pamirskit sia priemone,jau yra naujoviu(ir labai nuo vaiku saugot reikia).Keleta karpu buvo ant vidines pirstu puses, tai sunaikinau cesnaku ax.gif Susmulkinau ji iki tyreles ir ant karpos (nepamenu kiek laikiau ir kiek keiciau tvarsti).Tik atsimenu, kad net apie karpa pasidare pusle, bet nugijo tik irgi mazas randukas liko(ale suds, gi viduj mirksiukas.gif ).O dar naujausias mano vaistas tai Duofilm thumbup.gif  4u.gif  Turiu ji nuo 2005m ir dar pasitarnauja veiksmingai.Kartais kokia maza karpiucke pasirodo, tai greitai nugalabiju bash.gif.Poliklinikoj pries daug metu irgi kelias mazas iskepe(tik dumelis paruko mirksiukas.gif )Nu va kiek karpenu buvo ir nera drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif Ir jums,kad jos prapultu ax.gif


As irgi pradejau pradejau karpa su cesnaku naikinti, paskui jau nebeapsikenciau kvapo, o ir darbe juk nesedesi su cesnaku kompresu doh.gif tai pradejau su Duofilm triucinti, jau buvo sluoksnis kaip ir nusilupes, tik ziuriu, kad dar ten kazkas yra, dar matos du taskiukai kaip juoduliukai doh.gif tai toliau teplioju. o kiek uztruko, kol su Duofilm isnaikinot karpa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2009 03 11, 21:32)
As irgi pradejau pradejau karpa su cesnaku naikinti, paskui jau nebeapsikenciau kvapo, o ir darbe juk nesedesi su cesnaku kompresu  doh.gif  tai pradejau su Duofilm triucinti, jau buvo sluoksnis kaip ir nusilupes, tik ziuriu, kad dar ten kazkas yra, dar matos du taskiukai kaip juoduliukai  doh.gif tai toliau teplioju. o kiek uztruko, kol su Duofilm isnaikinot karpa?  g.gif

g.gif Nepamenu g.gif Cia priklauso ir nuo dydzio, bet turi padeti ta smarve ax.gif Tik stenkites patepus neuzkliudyti,duoti gerai apdziuti.Po to nusilups negyvas sluoksnis ir vel tepkit,kad pagrauztu.Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2009 03 11, 21:32)
As irgi pradejau pradejau karpa su cesnaku naikinti, paskui jau nebeapsikenciau kvapo, o ir darbe juk nesedesi su cesnaku kompresu  doh.gif  tai pradejau su Duofilm triucinti, jau buvo sluoksnis kaip ir nusilupes, tik ziuriu, kad dar ten kazkas yra, dar matos du taskiukai kaip juoduliukai  doh.gif tai toliau teplioju. o kiek uztruko, kol su Duofilm isnaikinot karpa?  g.gif

Norejau nusipirkti Duofilm(maza karpa pastebejau), bet siandien vaistinej man pasake, kad jau negamina schmoll.gif Tikrai gaila, geras vaistas buvo ax.gif Parode pakaitalus, tai nuo kainu gal mano mazute karpa pati prapuls, nes tikrai sokas mega_shok.gif
Gal kuri matet Duofilm kokioj vaistinej?Praneskit, busiu dekinga.
Atsakyti
QUOTE(ajel @ 2009 03 16, 17:51)
Norejau nusipirkti Duofilm(maza karpa pastebejau), bet siandien vaistinej man pasake, kad jau negamina schmoll.gif Tikrai gaila, geras vaistas buvo ax.gif Parode pakaitalus, tai nuo kainu gal mano mazute karpa pati prapuls, nes tikrai sokas mega_shok.gif
Gal kuri matet Duofilm kokioj vaistinej?Praneskit, busiu dekinga.


As ne dabar pirkau, man kaip ir paskolino, o pirkta tai tikrai anksciau, as pati net neieskojau... blush2.gif
Tepiau tepiau, ir pas mane karpa kaip ir nusilupo, tai tokia lyg iduba mazute, tik kazkoks dar taskiukas. Tai bandau istyrinet, ar ten dar karpa, ar jau viskas su ja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2009 03 16, 20:48)
As ne dabar pirkau, man kaip ir paskolino, o pirkta tai tikrai anksciau, as pati net neieskojau...  blush2.gif
Tepiau tepiau, ir pas mane karpa kaip ir nusilupo, tai tokia lyg iduba mazute, tik kazkoks dar taskiukas. Tai bandau istyrinet, ar ten dar karpa, ar jau viskas su ja?  g.gif


kažkada aš irgi išsigydžiau tas nelemtases, -niolika jų buvo pas mane ant rankų, duofilm geras, veiksmingas, tik reikia kantrybės rolleyes.gif net iki 6 sav. ir daugiau, tepti reikia tol, kol toje vietoje, kur karpa buvo, pasidarys lygi oda
o beje, rimtai jau negamina jo? unsure.gif
matyt vitaminų trukumas tai rupūžiokė kokia tai lyg kalasi viena g.gif dar čia kada galvojau nusipirkti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 31 kovo 2009 - 15:31
Duofilm geras dalykas, dingo mano karpa smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
MB turi keleta karpu ant ranku, tai gyde ir wartner, ir salde azotu, nieks nepadejo, galiausiai atsitiko taip, kad ir pas mane ju atsirado (tik nezinau ar nuo jo), nuejau pas daktare, o ji patare geriau naikint lazeriu, nes azotu pavojinga, nes karpos prie nagu atsirado unsure.gif taciau as manau kad dar neverta skubet, reikia pabandyt ir liaudiskas priemones smile.gif ir noreciau paklaust kiek kartu per diena reikia trint cesnakais, arba menesiniu krauju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2009 04 01, 08:42)
reikia trint cesnakais, arba menesiniu krauju? blush2.gif

As nugydziau ne trindama cesnaku, o sutrinta cesnaka aprisus ant karpos laikiau kelias dienas.Tik apie karpa pasidare pusles ratas,nes sunku nutaikyt cesnaka tik ant reikiamos vietos.Tai matyt aplink nudegino, ale svarbu prapuole slykstyne rolleyes.gif O, kad men.krauju, tai manau baikos toks"gydymas" doh.gif
Atsakyti
ajel, o ta sutrintu cesnaku tyre tu kelias dienas ta pacia laikei, ar vis pakeisdavai nauja? o tavo karpos buvo senos ar ne? na maniskem tai jau kai pradesiu gydyt bus apie 2 men.
Atsakyti
QUOTE(gudajciukaz @ 2009 04 01, 16:56)
ajel, o ta sutrintu cesnaku tyre tu kelias dienas ta pacia laikei, ar vis pakeisdavai nauja? o tavo karpos buvo senos ar ne? na maniskem tai jau kai pradesiu gydyt bus apie 2 men.

Labai seniai buvo(paauglystej) bigsmile.gif tai pamenu,kad grauze ir laikiau kol "pampuska" tokia ant pirsto pasidare.Manau,tvarsti keiciant, dar didesnis butu efektas.O paskui neatmenu, atrodo nugijo, nudziuvo doh.gif Randukas ir dabar matos ant pirsto.Sekmes gydant.Kaip gaila, kad negamina Duofilm preparato doh.gif Turiu dar tik ant dugno keturiu metu senumo ir tai super: pamaciau maza karpa ant pirsto neseniai.Kelis kart patepiau, daviau gerai nudziut ir psio-nera! Kaip gaut sio vaisto but gerai ir turet profilaktiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
tai viskas aisku, vos tik issigydysiu infekcija iskart desiu cesnaka smulkinta ir tikesiuos kad viskas bus gerai, aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti