Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(MJuste @ 2009 04 19, 20:49)
Sveikos. Pasidalinsiu patirtimi kaip išsigydžiau karpą... Kažkas forume anksčiau minėjo tokį receptėlį : maistinis actas 9% ir miltai. Kas vakarą reikia tepti ant karpos. Ir man šitas pigus vaistas padėjo  4u.gif  Karpa buvo gana didelė, ant kojos piršto, ištikrųjų nelabai net tikėjau, kad padės, bet pabandžiau. Viena graią dieną karpa nusilupo  biggrin.gif Ačiū forumo dalyvei už ši receptą  thumbup.gif

o kokiom proporcijom maišyti g.gif , turi būti skystis ar "tešla" mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 04 19, 23:15)
o kokiom proporcijom maišyti  g.gif , turi būti skystis ar "tešla" mastau.gif

as galiu atsakyt- turi buti tikia kosele kaip skysta tesla, tikrai zinau kad siuo budu daug kas karpas issinaikina - pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varhay @ 2009 04 20, 22:38)
as galiu atsakyt- turi buti tikia kosele kaip skysta tesla, tikrai zinau kad siuo budu daug kas karpas issinaikina - pabandykit  mirksiukas.gif

ačiū, nes flomasteris mums taip lėtai daro savo darbą, kad jau kantrybė senka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 04 20, 23:50)
ačiū, nes flomasteris mums taip lėtai daro savo darbą, kad jau kantrybė senka  verysad.gif


drinks_cheers.gif as irgi su tuo flomasteriu ilgai zaidziau,pradejo tokie juodi plaukeliai listi, raso,kad cia saknys,buvo daug,bet viena diena ir man praejo. Tepiau iki tol,kol tu juodu plaukeliu buvo.
Atsakyti
tai vat, neseniai rasiau kad turiu karpas, bet buvo isimetus infekcija, kuria gydziau zelionke, tai kai zelionke atsiplove nukrito ir karpos, speju kad cia zelionke padejo smile.gif ir nereikia jokiu lazeriu, kaip gydytoja sake tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka @ 2009 04 21, 08:15)
drinks_cheers.gif  as irgi su tuo flomasteriu ilgai zaidziau,pradejo tokie juodi plaukeliai listi, raso,kad cia saknys,buvo daug,bet viena diena ir man praejo. Tepiau iki tol,kol tu juodu plaukeliu buvo.


tai taip ir darom ir tų juoduliukų yra, ir jų vis mažėja, bet jei pasižiūrėjus kiek laiko taip mučijamės ti jau pradedu galvot, kad nieks neveikia doh.gif , noris greičiau kantrybė kaip sakant ne geležinė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 04 21, 19:49)
tai taip ir darom ir tų juoduliukų yra, ir jų vis mažėja, bet jei pasižiūrėjus kiek laiko taip mučijamės ti jau pradedu galvot, kad nieks neveikia  doh.gif , noris greičiau kantrybė kaip sakant ne geležinė  blush2.gif


suprantu tave,nes as irgi jau nebezinojau ka daryti,nervai imdavo. tfu tfu tfu,tikiuosi daugiau tokio "dziaugsmo" neturesiu
Atsakyti
Siandien pirkom ugniazole, jegu nepades, bandysim acta su miltais
Atsakyti
Pamačiau šią temą, tai negalėjau nesusilaikyti ir nepasidalinti savo patirtimi. Turėjau be proto daug karpų anksčiau verysad.gif Nepadėjo nei jokie naminiai vaistai, nei naikinimai su azotų. Karpos ataukdavo. BET! Kažkur išgirdau, kad jas išnaikinti galima mėnesiniu krauju.... Na galvoju juk nieko neprarasiu pabandžiusi. Prieš miegą patryniau pemza karpas, patepiau trupučiu tuo krauju, ryte viską nusiploviau ir pamiršau viską. Bet vat žiūriu po poros savaičių tų karpų neliko nei vienos! bigsmile.gif Net randelių nėra. Gal ir atsitiktinumas čia buvo, o gal ir ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinastija @ 2009 04 25, 18:36)
Pamačiau šią temą, tai negalėjau nesusilaikyti ir nepasidalinti savo patirtimi. Turėjau be proto daug karpų anksčiau verysad.gif Nepadėjo nei jokie naminiai vaistai, nei naikinimai su azotų. Karpos ataukdavo. BET! Kažkur išgirdau, kad jas išnaikinti galima mėnesiniu krauju.... Na galvoju juk nieko neprarasiu pabandžiusi. Prieš miegą patryniau pemza karpas, patepiau trupučiu tuo krauju, ryte viską nusiploviau ir pamiršau viską. Bet vat žiūriu po poros savaičių tų karpų neliko nei vienos! bigsmile.gif Net randelių nėra. Gal ir atsitiktinumas čia buvo, o gal ir ne smile.gif

šitą ir aš girdėjus esu tik vis nedrįstu pamėginti ax.gif , jei būtų pačiai net neabejočiau, dėl vaiko turiu abejonių rolleyes.gif , aš kaip buvau piemenė tai mums šitą "receptą" papsakojo manikiūrininkė thumbup.gif , bet niekada neteko to metodo išmėginti biggrin.gif , nors kuo toliau tuo labiau galvoju ryžtis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 26 balandžio 2009 - 00:29
QUOTE(Dinastija @ 2009 04 25, 18:36)
Pamačiau šią temą, tai negalėjau nesusilaikyti ir nepasidalinti savo patirtimi. Turėjau be proto daug karpų anksčiau verysad.gif Nepadėjo nei jokie naminiai vaistai, nei naikinimai su azotų. Karpos ataukdavo. BET! Kažkur išgirdau, kad jas išnaikinti galima mėnesiniu krauju.... Na galvoju juk nieko neprarasiu pabandžiusi. Prieš miegą patryniau pemza karpas, patepiau trupučiu tuo krauju, ryte viską nusiploviau ir pamiršau viską. Bet vat žiūriu po poros savaičių tų karpų neliko nei vienos! bigsmile.gif Net randelių nėra. Gal ir atsitiktinumas čia buvo, o gal ir ne smile.gif

Cia nuo vieno patepimo visos nukrito ?|? blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangale @ 2009 04 27, 00:08)
Cia nuo vieno patepimo visos nukrito ?|?  blink.gif  bigsmile.gif


Keista, bet nuo vieno g.gif
Atsakyti