Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

norejau pasidziaugti kad vakar atsikratem didziaja karpos dalimi. tepiau tepiau tuo rusisku raudonu piestuku ir ji ryskiai mazeja, snd nulupau tai issirove su saknimis thumbup.gif ir jums patarciau nusiopirkti, daug ka mes isbandem bet sitas efektingiausias smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 07 29, 20:19)
norejau pasidziaugti kad vakar atsikratem didziaja karpos dalimi. tepiau tepiau tuo rusisku raudonu piestuku ir ji ryskiai mazeja, snd nulupau tai issirove su saknimis thumbup.gif  ir jums patarciau nusiopirkti, daug ka mes isbandem bet sitas efektingiausias smile.gif  thumbup.gif

kas per raudonas pieštukas? kur jį rast? kokia kaina?
man ant piršto užaugo karpa, kuo toliau tuo ji didėja doh.gif doh.gif doh.gif vaistų pirkau tokių kažkokių deginančių iš vaistinės nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 07 29, 20:19)
norejau pasidziaugti kad vakar atsikratem didziaja karpos dalimi. tepiau tepiau tuo rusisku raudonu piestuku ir ji ryskiai mazeja, snd nulupau tai issirove su saknimis thumbup.gif  ir jums patarciau nusiopirkti, daug ka mes isbandem bet sitas efektingiausias smile.gif  thumbup.gif

as ir naudoju ji, pradziai galvojau kad pinigu ismetimas ir tiek, bet paskui pastebejau kad lupasi sluoksniais.
Man labai patiko Duofilm, deja Lietuvoje jau jis nebetiekiamas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2008 07 30, 09:05)
as ir naudoju ji, pradziai galvojau kad pinigu ismetimas ir tiek, bet paskui pastebejau kad lupasi sluoksniais.
Man labai patiko Duofilm, deja Lietuvoje jau jis nebetiekiamas  verysad.gif

O man Duofilm nepadėjo, tepiau tepiau ir nieko. Pasirodo ir liaudiškos priemonės padeda. Išsigydžiau paprasčiausiai su ugniažole. Buvo jau beveik žiema, galvojau niekas man ten nepavyks, nepavyks jos net rasti, tik žinojau, kur maždaug auga. Išsikasiau ir gal tik kokius tris kartus pasitepiau tuo geltonu skysčiu, kuris bėga iš šaknų (vasara ir iš lapų, kotelių) ir padėjo.
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2008 07 29, 21:33)
kas per raudonas pieštukas? kur jį rast? kokia kaina?
man ant piršto užaugo karpa, kuo toliau tuo ji didėja doh.gif  doh.gif  doh.gif  vaistų pirkau tokių kažkokių deginančių iš vaistinės nepadeda schmoll.gif

tai vaistineje rasti rolleyes.gif ,o kur sena temute dingus ? ar as nerandu g.gif
sena tema[COLOR=red]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 30 liepos 2008 - 15:44
radau nete kad yra kaskoks skysti vaistineje ACETOCAUSTIN nuo karpu gal kuri naudojot?
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2008 07 29, 21:33)
kas per raudonas pieštukas? kur jį rast? kokia kaina?
man ant piršto užaugo karpa, kuo toliau tuo ji didėja doh.gif  doh.gif  doh.gif  vaistų pirkau tokių kažkokių deginančių iš vaistinės nepadeda schmoll.gif


ji galima nusipirkti be kurioje vaistineje, kainuoja netoli 17lt, jis yra rusiskas, vadinasi stai taip: леккер-суперчистотелою ji atidengus atrodo kaip raudonas flomasteris, mes daug ka isbandem bet sitas efektyviausias thumbup.gif
Papildyta:
mes naudojom ugnezoles koncentrata kazkoki, tik dukrytei labai grauze o poveikiio jokio verysad.gif manau cia datr ir nuo karpos ir organizmo priklauso, o vat sitas rusiskas piestukas kaip as vadinu tai istikruju karpa dziusta ir pradedu sluoksniuotis luptis, mano vyro sesuo daug karpu su juo issigyde, todel ir as susigundziau , tikrai nesigailiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristalinee @ 2008 07 30, 16:43)
tai vaistineje rasti  rolleyes.gif  ,o kur sena temute dingus ? ar as nerandu  g.gif
sena tema[COLOR=red]

sena temuke uzdare, todel as atidariau nauja 4u.gif
Atsakyti
O SU TO PIESTUKU ISIGYDET JAS? (bet karpu yra visokiu rusiu )tai idomu ar jis naikina visas ? o jei karpos yra nuo gimimo kaip su jom idomu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalinee: 02 rugpjūčio 2008 - 09:51
QUOTE(Kristalinee @ 2008 08 02, 10:50)
O SU TO PIESTUKU ISIGYDET JAS? (bet karpu yra visokiu rusiu )tai idomu ar jis naikina visas ? o jei karpos yra nuo gimimo kaip su jom idomu  g.gif

Mano dukryte jau koki 2 metai vargsta su karpa, esu ir as skaiciusi kad yra ju visokiu rusiu, musu karpa nyksta. patepu tuo piestuku ir ji sudziusta, sluoksniuojasi. tada as ja nulupu, ir taip ji mazeja, raunasi su saknimis.
mano dukryte turi ant kojos pirstelio bevardzio, ta karpa kazkaip is po nago islindo, ko mes tik nebandem, bet kol kas tas piestukas efektyviausias. bet nulupus iskart netepu, nes jis grauzia tai paskui maniske labai rekia, prisikankinus us ta karpa verysad.gif
Atsakyti
Net sarmata sakyt bet rusiskai skaityt nemoku... nesugebesiu vaistinej paprasyt ko man reikia... dazniausiai ikisa kanors brangesnio jei nzn ko ieskai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniusik5 @ 2008 08 03, 23:51)
Net sarmata sakyt bet rusiskai skaityt nemoku... nesugebesiu vaistinej paprasyt ko man reikia... dazniausiai ikisa kanors brangesnio jei nzn ko ieskai sad.gif

tai galit pasakyti kad jums reikia piestuko karpoms gydyti ir kainuoja apie 17 lt manau tikrai turetu duoti butent si piestuka rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(emigrante @ 2008 08 02, 17:28)
Mano dukryte jau koki 2 metai vargsta su karpa, esu ir as skaiciusi kad yra ju visokiu rusiu, musu karpa nyksta. patepu tuo piestuku ir ji sudziusta, sluoksniuojasi. tada as ja nulupu, ir taip ji mazeja, raunasi su saknimis.
mano dukryte turi ant kojos pirstelio bevardzio, ta karpa kazkaip is po nago islindo, ko mes tik nebandem, bet kol kas tas piestukas efektyviausias. bet nulupus iskart netepu, nes jis grauzia tai paskui maniske labai rekia, prisikankinus us ta karpa verysad.gif

niu bandysiu ir as ji nusipirkti paziuresiu ar bus koks poveikis g.gif gerai butu jas isnaikint thumbup.gif
Atsakyti
o čia tas pats pieštukas kur per teliką reklamuoja g.gif , mano vaikinui išdygo karpa ant rankos piršto doh.gif tai dabar nežinau ar eiti pas gyd ar pačiai mėginti gydyti g.gif
Atsakyti