Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 04, 12:50)
o čia tas pats pieštukas kur per teliką reklamuoja  g.gif , mano vaikinui išdygo karpa ant rankos piršto  doh.gif tai dabar nežinau ar eiti pas gyd ar pačiai mėginti gydyti  g.gif

sveikos merginos, bent jau as tai tikrai nesu maciusi reklamuojant sito piestuko, tikrai verta pabandyti neskubeti dar pas gydytojus, mes isbandem daug ka, jau anksciau rasiau, bet sis piestukas labai geras, mes jau atsikratem karpos liko tik zaizdele nediduke. zaizdele todel kad, patepus siuo piestuku karpa surageje ir ima luptis, tada rauni, mes jau isroveme visa is saknu. o naudojame tikrai neilgai apie pora savaiteliu bet kartais pamirsdavau patepti blush2.gif o kai istisai tepu i diena kokius 3 kartelius tai tik savaitele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 08 04, 20:32)
sveikos merginos, bent jau as tai tikrai nesu maciusi reklamuojant sito piestuko, tikrai verta pabandyti neskubeti dar pas gydytojus, mes isbandem daug ka, jau anksciau rasiau, bet sis piestukas labai geras, mes jau atsikratem karpos liko tik zaizdele nediduke. zaizdele todel kad, patepus siuo piestuku karpa surageje ir ima luptis, tada rauni, mes jau isroveme visa is saknu. o naudojame tikrai neilgai apie pora savaiteliu bet kartais pamirsdavau patepti blush2.gif  o kai istisai tepu i diena kokius 3 kartelius tai tik savaitele thumbup.gif


pavyko internete rasti tuos vaistukus, tad patalpinu nuoroda kad butu paprasciau ir zinosit kaip atrodo nepasiulys kito vaistuko thumbup.gif
http://www.lekker.ru...-chistotelo.jpg o atidengus jis atrodo kaip raudonas flomasteris, kainuke netoli 17 litu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emigrante: 04 rugpjūčio 2008 - 20:40
QUOTE(emigrante @ 2008 08 04, 21:38)
pavyko internete rasti tuos vaistukus, tad patalpinu nuoroda kad butu paprasciau ir zinosit kaip atrodo nepasiulys kito vaistuko  thumbup.gif
http://www.lekker.ru...-chistotelo.jpg o atidengus jis atrodo kaip raudonas flomasteris, kainuke netoli 17 litu.

ačiū, siūsim SB kad nupirktų ir parašysim kaip sekėsi kovoti su šita bjaurybe
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 05, 14:34)
ačiū, siūsim SB kad nupirktų ir parašysim kaip sekėsi kovoti su šita bjaurybe


butinai butinai parasykit, sekmes jums lauksiu ziniu smile.gif
Atsakyti
O kaip man išsigydyti? Maniškė karpa tokia įdubusi... Na ji neiškilusi į paviršių... Tik toks kietesnis ratelis ir vidury skylutė.... Sluoksniuojantis tai gal neišgydysiu, juk ji neiškilus.
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2008 08 06, 13:18)
O kaip man išsigydyti? Maniškė karpa tokia įdubusi... Na ji neiškilusi į paviršių... Tik toks kietesnis ratelis ir vidury skylutė.... Sluoksniuojantis tai gal neišgydysiu, juk ji neiškilus.

jokio skirtumo kad neiskilus, tai pat isigydyt kaip ir visa skarpas, pvz jei ir buvo iskilus tai eigoje jas gydant irgi idumba kol isnaikini saknis
Atsakyti
QUOTE(giedradi @ 2008 08 06, 14:33)
jokio skirtumo kad neiskilus, tai pat isigydyt kaip ir visa skarpas, pvz jei ir buvo iskilus tai eigoje jas gydant irgi idumba kol isnaikini saknis

zinoma kad ymanoma isgydyti, nes musu karpa db idubusi kai ja israuni su saknimis, tiesiog tepti tepti ir turetu nykti ji smile.gif
Atsakyti
kazkada vaikysteje kai turejau,man labai greitai ja sutvarke su saldytu azotu.
o krapsciau gal pusmeti...ir net neisivaizdavau kas ten per biesas. g.gif
Atsakyti
o su tuo raudonu flomasteriu biggrin.gif kiek kartų dienoje galima tepti, vaistinėj sakė tik 1 ar tikrai g.gif
Atsakyti
Naudojau ir as ta raudona flomasteri, bet man nepadejo sad.gif
paskui nusipirkau toki skaidru skysti. patepus karpa jis pabaltuoja. taip pat baltuoja reaguodamas su oru. pamenu, kad jo kaina apie 20 lt, aitrokas kvapas.
kuris laikas kiek ieskojau, niekada nerasdavau. tad gaminamu vaistu vaistineje man pasiule ju gamintus vaistus uz 4 lt. taip pat skaidrios spalvos, aitroko kvapo, utepus baltuojancio smile.gif rezultatas: ir as ir mano broliukas kuo puikiausiai arsikratem tu bjaurybiu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 08, 12:41)
o su tuo raudonu flomasteriu  biggrin.gif kiek kartų dienoje galima tepti, vaistinėj sakė tik 1 ar tikrai  g.gif

taigi parasyta kad nuo 1 iki 5 kartu
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 08, 12:41)
o su tuo raudonu flomasteriu  biggrin.gif kiek kartų dienoje galima tepti, vaistinėj sakė tik 1 ar tikrai  g.gif

daznai pacios vaistininkes nezino kaip tiksliai naudoti, kuo dazniau tepsit tuo greiciau nukris, galima tepti keleta kartu i diena. musu karpos jau nebera thumbup.gif nesitikejau kad mes jos atsikratysim bet db dziaugiames bigsmile.gif bet dar viena detale, kai jau karpa isnyksta ja patepus flomasteriu ji visa pabaltuoja kaip serksnu pasidengia, tai reiksia kad ji isnyko, nors dar reikia keleta karteliu patepti kad butu uztikrinta thumbup.gif
Atsakyti