Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

arbe per mažai tepam, arba nežinau, nieks kol kas nesidaro lupti nedrįstu atrodo kad skaudės vaikui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 08 19, 00:22)
jeigu jau nenurovei tada kai tik ismirko tai palauk kol vel surages, ir tad nurausi ir iskart netepk, nes neiskesi, po pusdienio patepk. labai grauzia??? mano maziuke labai kantri reiskia, nes tik susikaupia ir trepsi, jau kai neiskencia tada verkti pradeda, bet pagaliau mes jos atsikratem bjaurybes thumbup.gif  tai db ismirkei ir patepei?


Kokia saunuole mergyte thumbup.gif ryt as dar jas pamirkysiu gal tikrai israusiu smile.gif dbar kojos negaliu padet ant zemes biggrin.gif taip, ismirkiau ir patepiau ir suklydau doh.gif
Naktibalda, reikia daznai tept smile.gif as tikrai apie 5 sykius tepu dienoj
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 19, 00:37)
arbe per mažai tepam, arba nežinau, nieks kol kas nesidaro lupti nedrįstu atrodo kad skaudės vaikui  verysad.gif

naktibalda, zinoma kad vaikiukui skaudes, mano mazoji irgi visko buvo ir verke ir kentejo, bet jau jai ji taip nusibodo kad kencia kiek gali, bet jeigu jos nelupsi tai nebus jokio efekto, kadangi ji surageja ir tad lupi, taip ja israuni. sekmes ir kantrybes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
ryt pamėginsiu pamirkyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 19, 01:05)
ryt pamėginsiu pamirkyti  verysad.gif

pabandyk pamirkyti ir jei nesiduos lupti tai tada pabandyk bent nukirpti kad ji mazetu, bet ismirkyta lupti sunku, ji tokia issiziojus buna, va patepta suragejusi tada tik uzkabinti gerai reikia ir raunasi su saknimis thumbup.gif zinoma vaikeliams skauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 08 19, 01:07)
pabandyk pamirkyti ir jei nesiduos lupti tai tada pabandyk bent nukirpti kad ji mazetu, bet ismirkyta lupti sunku, ji tokia issiziojus buna, va patepta suragejusi tada tik uzkabinti gerai reikia ir raunasi su saknimis thumbup.gif  zinoma vaikeliams skauda verysad.gif

iš tikrųjų nežinau kaip čia mums bus, jaučiu nepavyks šitaip, gal kas girdėjot paie tą azotą kur namų salygomis gydo, gal ten kitaip g.gif , jis pas mane iš vis skausmo labai bijo tai jei pradėsiu lupinėti, paskui vėl tepsiu ir grauš jam tai manau nebesileis tepamas, o per prievartą taip nesinorėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 19, 01:10)
iš tikrųjų nežinau kaip čia mums bus, jaučiu nepavyks šitaip, gal kas girdėjot paie tą azotą kur namų salygomis gydo, gal ten kitaip  g.gif , jis pas mane iš vis skausmo labai bijo tai jei pradėsiu lupinėti, paskui vėl tepsiu ir grauš jam tai manau nebesileis tepamas, o per prievartą taip nesinorėtų  ax.gif

jai jau taip, tai tada reikia ieskoti kitokio budo, nes siuo piestuku visa esme kad ja lupi ir ji taip nyksta. bandykite acto asencija, degtuko smaigali pamirkyti ir ant karpeles, tik daug netepti nes tada labai graus, lupti nereikia. o del azoto kiek esu girdejusi tai irgi skausminga procedura verysad.gif
Atsakyti
jis protingas pas mus bandysim susitarti, bet jei man pačiai abisu tai aš jau apie jį patį tyliu verysad.gif
Atsakyti
Paklausius patarimų ir aš tą stebuklingą raudona piestuką nusipirkau. Vakar tepti pradėjau, tik va klausimas iškilo, ar normalu kad iš karto graužti tepant pradėjo, dar net nė vieno sluoksnio nuo karpos nenulupus.
Atsakyti
QUOTE(Mairena @ 2008 08 20, 09:04)
Paklausius patarimų ir aš tą stebuklingą raudona piestuką nusipirkau. Vakar tepti pradėjau, tik va klausimas iškilo, ar normalu kad iš karto graužti tepant pradėjo, dar net nė vieno sluoksnio nuo karpos nenulupus.

zinoma taip ir turi buti, jo sudetyje kazkokia rugstis ieina, ir ji iskart grauzia, tik kantrybes ir man atrodo pavyks thumbup.gif
Atsakyti
kažkaip su ta karpa nesuprantu, kad nebūna ką nuo jos lupti arba jis pats nukrapšto arba bežaisdamas kur užkliūna ir nusiplėšia g.gif , matosi, kad kažkokia kitokia , ji dabar atrodo kaip gyvas darinys blink.gif , dabar išmaudžiau mėginau ten kažką krapštyti nieks nesidaro doh.gif
Atsakyti
as ant pado turejau, tiksliau ant kulno ir ji labai iaugusi buvo, nes vis tik kulnu remiamasi vaikstant. nuejau pas gydytoja tai tuo purskiamu azotu purske ji man, po keliu dienu vel ejau, vel purske... skaudejo truputi po to. ji apmazejo ta karpa, bet patikekit dabar, po metu laiko ji kad atsigavo ir dar aplink visa armija nauju mazu sad.gif jauciu bandysiu dabar si piestuka, o jei nieko nesigaus, teks atidet dali santaupu ir zygiuot kad lazeriu naikintu, nes nebegaliu gyvent. o dar be to viena atsirado ant desinio pado, o ta tai jau nesvietiskai skauda, ir neduok dieve begiojant po miska su sportiniais batais ant kokio kankorezio ta vieta uzzoki... blink.gif galima i kelnes is skausmo padaryt blink.gif blink.gif
Atsakyti