Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (vitiligo)

Einu 1 karta per savaite. Anksciau eidavau dazniau, bet tada sveika oda per daug nuruduoja.
Atsakyti
Vakar internete radau info apie nauja vaista VITILEM, gamina cekai. Gal kas jau naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 11, 12:28)
Vakar internete radau info apie nauja vaista VITILEM, gamina cekai. Gal kas jau naudojate?



As tai pirma karta girdziu tokius. O idomu kokia ju sudetis, nes web'e neparasyta sudetis.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 11, 12:28)
Vakar internete radau info apie nauja vaista VITILEM, gamina cekai. Gal kas jau naudojate?

Atsakyti
Va, pasiskaitykit:) http://vitiligo-viti...?lang=ru&page=6
Atsakyti
siaubas...taip seniai rusiškai skaičiau doh.gif nieko beveik nesuprantu doh.gif
Informuokit, jei ten kas labai super 4u.gif
Tiesa, mūsų temelė jau tuoj pasieks 50 psl. ribą, tai kaip čia bus? Visai panaikins ar paliks skaitymui?
Oi, nepamačiau, yra ir angliškai lotuliukas.gif tada viskas tvarkoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odeta-@: 11 vasario 2008 - 17:29
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 11, 17:04)


bigsmile.gif įdomu, o gauti yra šansų ?

QUOTE(Odeta-@ @ 2008 02 11, 17:27)
Tiesa, mūsų temelė jau tuoj pasieks 50 psl. ribą, tai kaip čia bus? Visai panaikins ar paliks skaitymui?
Oi, nepamačiau, yra ir angliškai  lotuliukas.gif tada viskas tvarkoj...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif tą pabaigsim kursim kitą , o sena tema lygtai kažkiek laiko saugoma ax.gif
Atsakyti
Man tas vitilem kažkaip panašu į čia forume jau minėtą gydymą lelijomis, gal tikrai yra koks senovinis būdas gydytis vandens augalais?
Atsakyti
QUOTE(Odeta-@ @ 2008 02 12, 12:15)
Man tas vitilem kažkaip panašu į čia forume jau minėtą gydymą lelijomis, gal tikrai yra koks senovinis būdas gydytis vandens augalais?


Atsakyti
QUOTE(RIS @ 2008 02 12, 14:07)


Vitilem - tai augalo, kuris vasarą auga ant tvenkinių ,nežinau jo lietuviško pav. [rus. riaska] ir medaus mišinys.Galima jo vasarą prisirinkti ir naudoti su medum arba užpilti degtine.Sako ,kai kam padeda. Vitilemą naudoti reikėtų ne mažiau metus. Nusipirkti vitilemo galima daug pigiau [80 eurų už 8 but.] adresu
http://www.littlewon...?...ize&lang=ru
Ir dar.Kas suprantate rusiškai, paskaitykit forumą ProVitiligo.com.Ten jūra informacijos, pradedant priežasčių ieškojimu,įvairiais liaudiškais gydymo būdais,psichologijos studijavimu ir t.t.Dabar kai kas bando gydymą 311 nm ilgio šviesos bangų lempomis namų sąsygom.Rašo, kad padeda.
Atsakyti
as nezinau ar cia i tema pasisakysiu,bet mano vyrui buvo pradeje atsrasti daug baltu demeliu ant kaklo. Ir jos buvo pradejusios plisti ant veido. Vyras mano ne lietuvis,todel kai buvo atostogos isvaziavo i savo sali (Libana) ir ten jam israse tokio tepalo, tepesi gal menesi ir praejo. Bet gal cia ne Baltme buvo.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(haifa @ 2008 02 12, 15:39)
as nezinau ar cia i tema pasisakysiu,bet mano vyrui buvo pradeje atsrasti daug baltu demeliu ant kaklo. Ir jos buvo pradejusios plisti ant veido. Vyras mano ne lietuvis,todel kai buvo atostogos isvaziavo i savo sali (Libana) ir ten jam israse tokio tepalo, tepesi gal menesi ir praejo. Bet gal cia ne Baltme buvo.. g.gif



idomu kas per tepalas?
Atsakyti