Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (vitiligo)

QUOTE(beata_abc @ 2008 02 12, 14:45)
idomu kas per tepalas?


kai vyras gris apklausinesiu..smile.gif
Atsakyti
tai butinai lauksime wink.gif
Atsakyti
QUOTE(haifa @ 2008 02 12, 15:52)
kai vyras gris apklausinesiu..smile.gif



O dar vyras negrizo? blush2.gif
Atsakyti
Uzsisakiau VITLEM uz 80 euru. Ziuresim kaip cia bus....
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 28, 19:50)
Uzsisakiau VITLEM uz 80 euru. Ziuresim kaip cia bus....



Kiek doh.gif o tai kas čia per vaistai ir iš kur sakėtės ? ax.gif Matyt kažką praleidau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 28, 19:50)
Uzsisakiau VITLEM uz 80 euru. Ziuresim kaip cia bus....

Labai įdomu, koks bus poveikis. O kiek persiuntimas kainuoja ir kaip sumokėjot, internetu atsiskaityt, turbūt reikia kažkokios kortelės, paprasta Visa Electron atrodo netinka?
Atsakyti
Mokejau per Western Union, nes taip pigiau gaunasi. Su banku patarciau neprasidet, nes mokesciai nezmoniski - banko paslaugos gaunasi vos ne brangiau nei pats vaistas. O su Western Union siuntimo mokestis - 9 doleriai. Siaip apsilankykit ju tinklalapyje, ten daugiau info. As dabar pergyvenu ar ateis ta ju siunta, nors jau gavau patvirtinima, kad vaistus issiunte.
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 29, 14:21)
Mokejau per Western Union, nes taip pigiau gaunasi. Su banku patarciau neprasidet, nes mokesciai nezmoniski - banko paslaugos gaunasi vos ne brangiau nei pats vaistas. O su Western Union siuntimo mokestis - 9 doleriai. Siaip apsilankykit ju tinklalapyje, ten daugiau info. As dabar pergyvenu ar ateis ta ju siunta, nors jau gavau patvirtinima, kad vaistus issiunte.

Tai palauk, palauk... Užsisakei internetu, gavai sąskaitą ir tada eini į Western Union su ta sąskaita? ar taip supratau? doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Darida27 @ 2008 02 04, 12:33)
As zinok "zaidziu" su vitix ir soliarumu. Kiekviena karta vietoj apsauginio kremo tepuosi vitix ir einu degintis. Taip zaidziu jau 2 menuo ir pastebejau nauju rudu taskiuku:) Papildomai geriu vari, B12, gelezi.


seniai buvau jau pas jus užsukusi blush2.gif
Darida, ar tas vitix kremas padeda odai kažkaip gamintis pigmento, ar tai tiesiog spalvą suteikia? ir jo veikimas ilgalaikis? Mano dėmelė nėra labai didelė, kad laaabai reikėtų ją tvarkyti, bet ji tokioj gan nepatogioj vietoj ir ją apmažinti būtų visai neprošal
Atsakyti
Del vitix - nepatingek pasiskaityti ankstesniu pasisakymu siame forume. Apie vitix cia jau yra tiek prikalbeta, kad doh.gif. Vieniems tas tepalas padeda, kitiems ne.

Del Vitilem - imones interneto svetaineje yra visos koordinates kaip ir i ka kreiptis. As parasiau jiems elektronini laiska su uzsakymu. Imone man atsake, nurode konkrecias koordinates kaip (per banka arba per Western Union) ir kokia suma siusti. Nuejau i banka, padariau perlaida Western Union ir imonei pranesiau perlaidos numeri. Po keliu dienu jie man patvirtino, kad vaistus issiunte. Dabar laukiu. Dar klausimu?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti