Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

QUOTE(aziza @ 2007 01 14, 18:36)
o kas parveza? cia turbut reiktu eit prasyt pas tuos zmones kurie turguj sedi su rusiskais vaistais, taip?

Taip,cia tik turgus tave isgelbes mirksiukas.gif As kai nusinesiau pas daktare,tai ji akis ispute,sako,kad baisus deficitas,bet as paprasiau ir man greit parveze thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 01 14, 23:56)
Taip,cia tik turgus tave isgelbes mirksiukas.gif As kai nusinesiau pas daktare,tai ji akis ispute,sako,kad baisus deficitas,bet as paprasiau ir man greit parveze thumbup.gif
o kiek tu uz 1ampulyte mokejai?kokiam turguj pirkai?sudomino
lens.gif ,bet truputi ir baisu poto laidos kuriamos apie visokiausius rusiskus preparatus pirktus turguj,kad tik blogiau nebutu bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 15, 08:33)
o kiek tu uz 1ampulyte mokejai?kokiam turguj pirkai?sudomino
lens.gif  ,bet truputi ir baisu poto laidos kuriamos apie visokiausius rusiskus preparatus pirktus  turguj,kad tik blogiau nebutu bijau.gif

zinok kartais rusiski preparatai buna geresni uz uzsienietiskus mirksiukas.gif va dabar isitikinau, kai uz 5lt. nusipirkau [ turguj pas belarusus ] nuo karpu tepaliuka, tai karpa sumazejo per pora dienu thumbup.gif o pries tai tepliojau su trigubai brangesniu uzsienietisku, tai nei kiek nepadejo š..... ir tiek dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 15, 09:33)
o kiek tu uz 1ampulyte mokejai?kokiam turguj pirkai?sudomino
lens.gif  ,bet truputi ir baisu poto laidos kuriamos apie visokiausius rusiskus preparatus pirktus  turguj,kad tik blogiau nebutu bijau.gif

10 ampulyciu kainavo api 18 Lt,priklauso kiek zmogus uzsideda procenteliu O ju tikrai gali nebijoti,cia senas vaistukas,mama pasakojo,kad jos sese jaunysteje apsiverte vaziuodama motociklu ir baisiai susizalojo lupa.Gydesi su Lidaza,tai as dabar tik is pasakojimu zinau,kad ta lupyte buvo suzalota,nezymiai matosi,bet tik kai zinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 01 15, 19:20)
10 ampulyciu kainavo api 18 Lt,priklauso kiek zmogus uzsideda procenteliu O ju tikrai gali nebijoti,cia senas vaistukas,mama pasakojo,kad jos sese jaunysteje apsiverte vaziuodama motociklu ir baisiai susizalojo lupa.Gydesi su Lidaza,tai as dabar tik is pasakojimu zinau,kad ta lupyte buvo suzalota,nezymiai matosi,bet tik kai zinai thumbup.gif
taip ir nepasakei kokiam turguj pirkai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 16, 08:43)
taip ir nepasakei kokiam turguj pirkai?  blush2.gif

Pirkau Taurageje,tai todel ir neparasiau,nes turbut tikrai nevaziuosit cia tik del vaistuku doh.gif Sekmes ieskant.
Toje ampulyteje yra miltukai,kuriuos reikia atskiesti specialiu skysciu,bet neprisimenu kaip jis vadinasi,vaistinej turetu zinoti.Man daktare buvo prirasius sildymus vidiniams randeliams gydyti,tai fizioterapijos kabinete turejo to atskiedejo.Klausk,jei ka dar noresi suzinot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 01 16, 12:56)
Pirkau Taurageje,tai todel ir neparasiau,nes turbut tikrai nevaziuosit cia tik del vaistuku doh.gif Sekmes ieskant.
  Toje ampulyteje yra miltukai,kuriuos reikia atskiesti specialiu skysciu,bet neprisimenu kaip jis vadinasi,vaistinej turetu zinoti.Man daktare buvo prirasius sildymus vidiniams randeliams gydyti,tai fizioterapijos kabinete turejo to atskiedejo.Klausk,jei ka dar noresi suzinot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
dekui uz info 4u.gif jau su dermatix pradejau tepliotis,gal negerai jei pradesiu miksuoti lotuliukas.gifo gal dar to deficito kaune nera lotuliukas.gif gal veliau bandyt tuos miltukus,kai ta mazike tubele pabaigsiu reikes dar gerai pagalvot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 16 sausio 2007 - 14:55
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 16, 15:54)
dekui uz info  4u.gif jau su dermatix pradejau tepliotis,gal negerai jei pradesiu miksuoti  lotuliukas.gifo gal dar to deficito kaune nera  lotuliukas.gif  gal veliau bandyt tuos miltukus,kai ta mazike tubele pabaigsiu reikes dar gerai pagalvot  g.gif

Aisku,bandyk,jie tikrai pigus,O apie Dermatix as irgi girdejau,kaip tau jis?
Atsakyti
dar tik nepilna menesi naudoju,tai dar nieko pasakyt negaliu smile.gif
Atsakyti
sveikos SM, kaip matot, jei man buvo padaryta apendicito operacija, tai ar gali but taip, jog del to nedarytu cezario operacijos? g.gif kazka akusere jau buvo uzsiminusi, tai noriu uzbegt ivyliams uz akiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 17, 09:23)
dar tik nepilna menesi naudoju,tai dar nieko pasakyt negaliu smile.gif


sveikute ne netiesa as kai laukiausi dukrytes man 6men. isoperavo apendicita, o paskui po komplikuoto gimdymo dare cezari aciu dievui viskas pasiseke laimingai abi sveikos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sekmes biggrin.gif
Atsakyti
Jurgutele,kaip naudoti tas Lizada? 4u.gif jau nusipirkau ir dar kazkokio praskiedejo natrio chlorido,izotoninis 9mg/ml ar jis tinka,man toki vaistinej padave,paprasius praskiedejo biggrin.gif klausiau vaistininkes,tai sake,kad fizoterapijoj ar kur ten jos naudojamos,tipo su kazkokiu elektro prietaisu jas turi ivest,o as maniau,kad ir namu salygom galima jas naudot doh.gif kazin kur cia reikia kreiptis norint gauti tas prodeceduras pas seimos gydytoja siuntimo pradziai ar kaip g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 22 sausio 2007 - 07:27