Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

QUOTE(mergytia @ 2007 02 11, 14:38)
o ka patartumet pas mane virsh krutines du mazyciai randeliai dar nuo vaikystes ir nieko jei nepasikeite nzn dabar ka daryt bandyt contratube ar tas ampulytes?a?  verysad.gif  schmoll.gif  doh.gif
tikrai nieko nepadeda drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man pries kelias savaites isoperavo apendicita, liko trys po 1cm kryzelio tipo randai, ir kas baisiausiai - vienas is ju eina per bamba cry.gif vaizdelis nekoks, vasara arteja... del tepaliuko tai cia ir taip aisku-tepsiu ir tepsiu, bet klausimas kitas-kada galesiu eiti i soliariuma? ir ar isvis galesiu? o taip noriu, negaliu! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 03 15, 22:02)
Man pries kelias savaites isoperavo apendicita, liko trys po 1cm kryzelio tipo randai, ir kas baisiausiai - vienas is ju eina per bamba  cry.gif  vaizdelis nekoks, vasara arteja... del tepaliuko tai cia ir taip aisku-tepsiu ir tepsiu, bet klausimas kitas-kada galesiu eiti i soliariuma? ir ar isvis galesiu? o taip noriu, negaliu!  doh.gif
as tai su Dermatiksu tepliojuos ir Skinorenu su 20% rugstim(pas mane nedideles bedos) ir vienakart i savaite einu i soliariuma(aisku ta pacia diena nieko netepu)po kolkas jokios reakcijos nebuvo blush2.gif bet kai tu po operacijos tai gal tau geriau tikrai privengt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 16 kovo 2007 - 07:36
Tai va, as ir girdejau kazkur, kad mazdaug apie puse metu negalima eiti i soliariiuma po operacijos, bet juk tai baisu! doh.gif visa vasara buciau balta kaip suris!
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 03 19, 10:46)
Tai va, as ir girdejau kazkur, kad mazdaug apie puse metu negalima eiti i soliariiuma po operacijos, bet juk tai baisu!  doh.gif  visa vasara buciau balta kaip suris!
Tada belieka savaiminio idegio kremai g.gif man ju kvapas lb erzinantis schmoll.gif
Atsakyti
Baigiu persirgti vėjaraupiais ir po švenčių tuoj reiks eiti darban, bet veidelis atrodo baisiai- pilnas randelių verysad.gif . Patarkit, mielosios, kaip galėčiau jį padoriau apsitvarkyti, nes jau ėmiau panikuoti dėl baisios išvaizdos. Nesu labai gera išmanėlė kosmetikoje, tad patarkit, kokie kosmetiniai pieštukai, ar kas galėtų mano negrožį dabar "pridengti"... O kas jei veidas taip ir liks dėmėtas. Ko gero reikėtų apsilankyti kokiame kosmetiniame kabinete g.gif ....
Atsakyti
Na zinokite buvau pas chirurga, apziurejo jis mane kaip randai gyja, sake viskas gerai, paklausiau del soliariumo ir jis pasake kad man galima eiti, nes po operacijos praejo jau menuo, tik pleistriuka ant rando uzsiklijuoti, tik va nepaklausiau koki klijuotis, nejau paprasta? schmoll.gif
sake ir sportuoti jau galiu pradeti po truputi... bigsmile.gif
Atsakyti
Yra spec. pleistrai randams gydyti, turejau kazkada, bet dabar paciai reikia, pavadinimo neprisimenu. Vienoje vaistineje klausiau, neturejo tokio dalyko, kitoje visai kitokius pasiule, dideliems randams.Ieskosiu toliau.
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 03 15, 21:02)
Man pries kelias savaites isoperavo apendicita, liko trys po 1cm kryzelio tipo randai, ir kas baisiausiai - vienas is ju eina per bamba  cry.gif  vaizdelis nekoks, vasara arteja... del tepaliuko tai cia ir taip aisku-tepsiu ir tepsiu, bet klausimas kitas-kada galesiu eiti i soliariuma? ir ar isvis galesiu? o taip noriu, negaliu!  doh.gif

nu cia tai geras bigsmile.gif skaiciau lyg apie save smile.gif as ir turiu tris tokius pacius randelius, wienas per bamba...tik man jau pries kokius 3 metus operavo, bet iki siol "dziaugiuosi" randais smile.gif as tai ejau ir i soliariuma, ir ta pacia diena grizus is ligonines ejau maudytis, nors daktaras neleido...aj nors radau skirtuma, pas mane ne kryzelio tipo smile.gif tai tau su lazeriu operavo ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dar_sima: 04 balandžio 2007 - 18:56
neperskaiciau visos jusu temos, tai nezinau, ar kartosis mano klausimas. Kokios priemones yra veiksmingos norint "panaikinti" zyme, kur buvo ivertas auskaras i bamba?
Atsakyti
o as turiu randa ant tarp akiu - dar vaikysteje kazkur griuvau, tai va ir puosia. jei paauglystej jis erzino ir ji norejosi slept, tai dabar kazkaip jau dzin. buvo momentas, kai norejau ji lazeriu ar dar kazkuo naikint, bet kai jis pacios nosies virsuj, tarp akiu, tai niekas nerekomendavo - maza kas. uz tai kazkaip ir nebenaikinu. ir ziuriu, kad niekam jis nebetrupdo biggrin.gif, kazkaip net nuotraukose jo nesimato, kai jau i ji demesio nekreipiu...
Atsakyti
o as turiu randa nuo krutines iki bambos blink.gif esu operuota pries metus. arteja vasara, kaip reiks issirenkt blink.gif . turiu l grazu maudoma, bet atskira...idomu ar labai nuziurines mane verysad.gif
Atsakyti