Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

Manau visos kazkokiu randeliu turime. Ir as ne isimtis...
Mano katinas is dziaugsmo, kad as namo atejau tiesiai nuo spintos (kur jis tupejo) man ant galvos ir nusoko doh.gif blink.gif Vaiksciojau apdraskytu veidu kokias 2 savaites, viskas ok, tik prie vienos akies liko toks randelis, jo beveik nesimato, bet kai apsvietimas ryskesnis - tai isryskeja ir randas verysad.gif Bet jis toks idubes, tai manau slifavimas nepades man... cry.gif O Contratubex nuo visu randu yra ar tik nuo iskiliu? Nes mane tas randelis jau biski nervuoja, del jo degintis normaliai negaliu, nes bijau, kad isryskes man tas randas... O kas vasara bus - tai bijau pagalvoti cry.gif
Atsakyti
Dar mažai laiko praėjo, turėtų pranykt tas randelis. Aš savo dukrai kartą įdrėskiau netyčia veidą, tai žinok kokius metus ar net daugiau gijo, ne tai , kad gijo, bet matėsi.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 04 06, 12:19)
Dar mažai laiko praėjo, turėtų pranykt tas randelis. Aš savo dukrai kartą įdrėskiau netyčia veidą, tai žinok kokius metus ar net daugiau gijo, ne tai , kad gijo, bet matėsi.


Vajeeei, kokia ziauri mamyte doh.gif (juokauju, visoms buna netycia...)
Nu, palauksiu dar, gal praeis, kitur tai neatsirado randeliu, nors ir sasai buvo, o sicia... Cia pas mane prie pat akies randelis liko, ten, kur ta glezni odele aplink akis. Nu ir ant skruosto prie to paties... g.gif
Palauksim, tikekimes, pades.
O kiek Contratubex'as kainuoja ir kiti tepaliukai?
Atsakyti
Contratubeks(ar kaip ten jis) kainuoja apie 24-27 lt. , kažkada turėjau, gal kaina pasikeitė. Šiaip domėjausi dar kažkokiu tepalu neprisimenu pavadinimo, tai kaina buvo 130 lt. Nueik į vaistinę, patars ką nors-dar yra tokie silikoniniai pleistrai specialiai randams gydyt, kol būsi patalpoj. t.y. namie, gali užsiklijavus vaikščiot, jie daugkartinio naudojimo.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 04 06, 12:36)
Contratubeks(ar kaip ten jis) kainuoja apie 24-27 lt. , kažkada turėjau, gal kaina pasikeitė. Šiaip domėjausi dar kažkokiu tepalu neprisimenu pavadinimo, tai kaina buvo 130 lt. Nueik į vaistinę, patars ką nors-dar yra tokie silikoniniai pleistrai specialiai randams gydyt, kol būsi patalpoj. t.y. namie, gali užsiklijavus vaikščiot, jie daugkartinio naudojimo.


Aciu, Asara smile.gif Nu, matyt reikes eit konsultuotis su vaistininke... Bet 5000 tikrai nemokesiu uz slifavima ar lazeri, nes ne toks jau tas baisus randas yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 06, 11:43)
Aciu, Asara smile.gif Nu, matyt reikes eit konsultuotis su vaistininke... Bet 5000 tikrai nemokesiu uz slifavima ar lazeri, nes ne toks jau tas baisus randas yra tongue.gif

Tiek kainuoja viso visutėlio veido šlifavimas, jis taikomas nebūtinai dėl randų. Pavienio randelio šlifavimas tikrai tiek nekainuos. A, prisiminiau-Grožio terapijos klinikoje gydytojas sakė, kad vien tik lazerio įjungimas kainuoja virš 300 lt. Bent jau prieš keletą metų ir to lazerio, kuris veidą šlifuoja.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 04 06, 12:57)
Tiek kainuoja viso visutėlio veido šlifavimas, jis taikomas nebūtinai dėl randų. Pavienio randelio šlifavimas tikrai tiek nekainuos. A, prisiminiau-Grožio terapijos klinikoje gydytojas sakė, kad vien tik lazerio įjungimas kainuoja virš 300 lt. Bent jau prieš keletą metų ir to lazerio, kuris veidą šlifuoja.


Kazin ar mechaninis slifavimas yra efektyvus palyginus su lazeriu? g.gif
Kas zino kainas? Nu, as savo dar neslifuosiu, palauksiu, gal dar isnyks tas randelis... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 06 balandžio 2005 - 14:51
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 04 06, 14:48)
Kazin ar mechaninis slifavimas yra efektyvus palyginus su lazeriu?  g.gif
Kas zino kainas? Nu, as savo dar neslifuosiu, palauksiu, gal dar isnyks tas randelis...  blush2.gif

Manau , kad mechaninis šlifavimas yra gerokai efektyvesnis nei lazeriu.
Atsakyti
randelius po spuogu labai gerai naikina glikolio rugstis. Ji naturali - berods is cukranendriu isgaunama. Proceduras su glikolio rugstimi daro jogailos gatveje esantis kosmetologijos kabinetas. Procedura apie 30 lt, priklausomai nuo randu dydzio reikia keliu proceduru, taip pat parenkama rugsties koncentracija. Jas daro saltuoju metu laiku - nuo rugsejo 15 d. iki kada - negaiu pasakyti, bet kai saule kaitri - ju nedaro. Yra ir neogliss kosmetikos su glikolio rugstimi - pati naudoju ir tikrai labai patenkinta - ji brangoka - prausiklis veidui ir kremukas - apie 130 Lt, bet uztenta 5-6 menesiams, ji apsaugo ir nuo nauju spuogu susidarymo.
Atsakyti
Nu, jei nepraeis iki "saltojo laikotarpio", tai tada zygiuosiu i Jogailos g. biggrin.gif
Atsakyti
onora, o kur jus pirkot negliss kosmetika? noriu gal nuo neostratos pereit prie sitos, gal pigesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancis @ 2005 04 06, 16:26)
onora, o kur jus pirkot negliss kosmetika? noriu gal nuo neostratos pereit prie sitos, gal pigesne smile.gif

Turiu po ranka tokį leidinį, tai yra tel. ir adresai-Estetinės ir higieninės kosmetologijos klinika "Neoglis", Antakalnio g. 76 , tel. 2343901, mob. 861062060. Teikiama profesionali gyd. dermat. kosmetol. konsultacija.
Atsakyti