Įkraunama...
Įkraunama...

Randų naikinimas

o gal kas nors dare ta stebuklinga slifavima lazeriu, nes kaina odos lazerines chirurgijos centare nuo 300-1200lt(cia tik randa nuslifavimas), bet ar rezultatas koks bus?!
Atsakyti
QUOTE(oksancis @ 2005 03 17, 10:57)
o gal kas nors dare ta stebuklinga slifavima lazeriu, nes kaina odos lazerines chirurgijos centare nuo 300-1200lt(cia tik randa nuslifavimas), bet ar rezultatas koks bus?!

Jau kažkada rašiau-sumokėjau 5000 lt ir nedingo nei vienas randelis (na tie randai tai nebuvo kokie dideli, šiaip randeliai). Nors prieš tai gydytojas sakė, kad veidelis bus lygutėlis. Tik po kurio laiko pradėjo skelbti suhigariečiai, kad reikia bent kelių tokių procedūrų.
Atsakyti
nu nieko sau, uz tokius pinigus tikrai galetu kas nors pasikeist, ko gero reikes ir toliau svajoti apie stebukla ateity/;)
Atsakyti
Pas mane yra randelis ant kelio. Tai nusipirkau pleistriuka nuo randu. Ji kas savaite reikia keisti. Jau naudoju apie 3 savaites, bet dar jokio efekto nera sad.gif Idomu, ar padeda tie pleistriukai. Gal geriau tepaliukus naudoti g.gif Kiek zinau nuo randu yra Contractubex, Dermatix, Inku perlai. Gal zinote kuo šie tepaliukai skiriasi, nes kainos labai skirtingos.
Atsakyti
Gal kas zinot, kokia kaina randu naikinimo su lazeriu? Pas mane randas apie 40 cm. o gal ir dar daugiau, idomu, kiek kainuotu ji pasalinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždutė: 17 kovo 2005 - 18:36
QUOTE(Ašara @ 2005 03 17, 09:06)
O aš ją žinau jau trisdešimt metų. Kai pro šalį į mokyklą eidavau.  Tik tuomet jis kitaip vadinosi. Tai pirmoji Vilniuje plastinės chirurgijos klinika nuo seniausių laikų į kurią važiuodavo pacientai iš visos tarybų sąjungos ir užsienio. Ir iš spaudos bei TV žinau.


jo ji sena tik wat tame ir beda kad daktarai seni ir mazai domisi naujom technologijom,kas sena nereiskai kad gera...
Atsakyti
Zvaigzdute, as domejausi sugiharoj ir lazerines chirurgijos centre,pas mane ant veido randelis kokie 8cm, tai 120lt suokejau uz konsultacija, pacios proceduros kaina mano randui apie 500-600lt. plius lazeris gali nepanaikinti ir siule kombinuotai darys lazeris+chirurginis budas, nors pas mane randas dar padoriai atrodo.pasiule rudeni daryt tai dabar galima galvoi ar verta.
gal jusu randui tiktu tiktai slifavimas kristalais, cia daro Kosmedijo klinikoj jie zada po penkiu sesiu kartu bus rezultatas, o viena procedura 120lt.vot biggrin.gif
Atsakyti
Randas randui nelygus. Jeigu jis atrofinis-tarsi duobutė, tai kaip tu jį pašalinsi? Kaip ir niekaip. O jeigu iškilus (pamiršau kaip vadinasi)-tai tik pašlifuoji pašlifuoji ir daug mažiau pastebimas patampa.
Atsakyti
HELP!!! neseniai mane operavo, jau nukrito šašai, nusivalė pagaliau žaluma.. ka daryt, ant kaklo ir toks ilgas... apie 10cm...
Atsakyti
ka patartumėt man daryt? lazeris? inkų perlai girdėjau neblogai veikia.. bet nežinau kainos.. gal kas pirkote?
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 04 05, 11:50)
ka patartumėt man daryt? lazeris? inkų perlai girdėjau neblogai veikia.. bet nežinau kainos.. gal kas pirkote?



o kas tie inkų perlai? g.gif
Atsakyti
As po laporoskopijos naudoju contractubex. Turejau 3 randus. Saziningai tepliojau kasdien po kelis kartus apie menesi + lankiau soliariuma. Rezultatas - 2 randu nesimato visai, vienas liko maziau pastebimas. smile.gif
Atsakyti