Įkraunama...
Įkraunama...

Galvos plovimas

mano maziukas labai megsta maudytis tik kai vandenelis bega ant akyciu nelabai patinka tai stengiames plauti galvyte kai jis uzsiemes su zaisliukais buna kad net nesureguoja kad vandenuka pilam
Atsakyti
pas mus ta pati problema buvo. tik dabar kai plaunu galva i pagalba kvieciuosi vyra. as istrinu galvyte su sampunu, ir kvieciam teti kad ateitu akytes uzdengti, greitai po dusu ir asaru nera thumbup.gif
dabar vaikas kai pamato kad jau plausiu galva pats pradeda kviesti teti kad akytes uzdengtu. tikiuosi tecio pagalbos greitai nebereiks ax.gif
Atsakyti
a....
Atsakyti
Maniškiui 2,6 m., ta pati problema, sudėtinga galvytę išplauti rolleyes.gif
Anksčiau labai mėgo maudytis, tik išgirsta vonioj bėgantį vandenį iš karto nusirenginėja ir lipa į vonią biggrin.gif
Dabar tik pamato kad plausim galvą iš karto lipa iš vonios doh.gif
Kol jam išplaunu galvą lieku pati šlapia biggrin.gif
Tada sugalvojau kad reikia rankšluosčiu uždengti akytes, tai šiaip taip pavyksta nuplauti šampūną, ir tai visą laiką rėkia mama doh.gif
Nežinau kada išaugs iš tos baimės, nemaloni procedūra nei man, nei jam STRESAS smile.gif
Su dukryte buvo viskas paprasčiau. Buvo protinguolytė ir įdėmiai klausė mamos thumbup.gif todėl puikiai susitardavom. Pasakau pakelk galvytę, nuplausim šampūną ir tvarka, tiesa ausytes užkišdavom vata, nes nemėgo, kai į jas pribėgdavo vandens ax.gif
Atsakyti
Mano mergaiciuke nuo gimimo iki 2,5m. nemego galvytes plautis,kaip tik pamatydavo,kad imdavau sampuna(naudojom specialiai nuo asaru) tai baisus jos verkimas,znaibydavo mano rankas,kad nesiliesciau prie jos galvytes,nu ir kariaudavom abi doh.gif (vandeneli pasipliuskenti l.megsta smile.gif)bet as sugalvojau,kad jai su ranksluosciu uzdengt akytes kaip plaunames galvyte,tai zinokit padejo sis mano sugalvotas variantas.Jau 4men.plaunames galvyte be verksmu,net pati manes papraso,kad isplauciau jai galvyte. smile.gif
Atsakyti
mum kartais ir dabar iskyla bedu del galvos
bet pasaka usuraukus nosi kad plaukai purvini ir nekvepia ir kaip eis purvinas i darzeli unsure.gif tada jau sutinka, nes nori but svarus thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano dar mazas,duso jau nebijo, kol jis galvos nepaliecia,o tada bando islipt is vonios unsure.gif ,ipadeda tik skalavimas su puodeliu...
Atsakyti
Gėda prisipažinti, bet mes vaikui galvytę paskutinį kartą plovėm prieš kokias 3 savaites... Priežastis ta pati - kai tik pradedi šlapinti galvą, prasideda didžiulė isterija, stumpia, spiria, šaukia kiek pajęgdamas. Viena tikrai vaiko neišlaikyčiau. Todėl tėtis paima jį ant rankų, mėgina rankšluosčiu uždengti akytes, o aš kiek galima greičiau plaunu galvą. Bet vaikui tai būna baisus stresas. Kelias dienas prieš galvos plovimą mėginam tartis, kalbėtis, aiškinti. Bandau parodyti jam, kad jis gali tiesiog gulėti ant mano ar tėčio rankos ir joks lašelis nepaklius jam į akytes. Bet vos tik ateinam į vonią, vandenukas pasidaro blogas ir prasideda ašaros...
Tas pats kartojasi kirpykloje - niekam neleidžia prisiliesti prie galvos. Tenka laikyti per prievartą, jei nori, kad apkirptų. Tėtis atsisakė dalyvauti šioje procedūroje, todėl vaikinas augina garbanas... Apkarpau šiaip taip priekyje plaukus ir paliekam tokį "bitlą". Bet kai plaukai retai plaunami, tai vaizdelis man tikrai nepriimtinas.
Turim problemą ir su nagų kirpimu - net miegantis pajunta ir pradeda traukti kojytę ar rankytę...
Žinau, kad reikia surasti priežastį ir ją pašalinti, tačiau kol kas nesiseka to padaryti.
Atsakyti
nepatiko ir meno merginai, tik dabar po truputį jau nebebijom, 4u.gif
Atsakyti
Mes mažyliui nupirkome nardymo akinukus, tai problemos nebeliko smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 2,3 m. ir turim tą pačią bėdą verysad.gif todėl galvytę plaunam tik kas antrą savaitę........
Atsakyti
musu sunelis, tai labai megsta maudytis, pripilam putu jam , tai terliojasi toj vonioj. o galvyte, tai greit su sampunu istrinu, paskui pasikvieciam teti i pagalba, o as su dusu griet isskalauju. kartais verkia, kartais ne, cia jau matyt jam nuo nuotaikos priklauso smile.gif
Atsakyti