Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Aš irgi pastebėjau, kad mane pykina tik tada kai tuščias skrandis. Todėl stengiuosi palaikyti nuolatinį persivalgymo lygį, man tai padeda 4u.gif
Atsakyti
mane tai pykindavo arba kai tuscias skrandis arba kai persivalgydavau blink.gif todel reikedavo nedavalgyti,dar kartais nuo kokio kvapo negero pykindavo biggrin.gif
Atsakyti
Tie pojuciai nelabai malonus unsure.gif Dabar man jie lyg reteja,bet iki siol pykindavo nuo ryto iki vakaro-istisa diena doh.gif
Gelbejo tik pastovus kramsnojimas,niekur neidavau is namu nepasiemus rysuliuko su uzkandelem ir mineraliniu biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 08 07, 11:07-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 08 07, 11:07)
nenusimink mirksiukas.gif , dazniausiai tai baigiasi po 3-4men, na buna, kad kitas iki galo kankina... taciau ne visas schmoll.gif ... as jau baigiu pamirsti tas pirmas dienas tongue.gif  smile.gif ... dabar jau kitos bedos kankina  ax.gif  ax.gif

4u.gif aš kažkaip tikėjaus, kad antras nėštumas bus kitoks nei pirmas.. sako vienas su pirmu vaiku pykina, su antru jau nebe.. arba atvirkščiai.. tai kadangi mane su pirmuoju laaabai pykino iki 5mėn bemaž, tai kažkaip buvau nusiteikus, kad šįkart taip nebus... doh.gif deja..
Atsakyti
mane irgi pykina kai tuscias krandis, o taip viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Viena gydytoja patare toki buda nuo pykinimo: sutarkuoti imbiero sakni, ideti medaus bei supjaustytos citrinos arba citrinos sulciu. Tokia "kose" valgiau tada, kai uzeidavo pykinimas. Man tai labai padejo.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2008 08 12, 13:56)
Viena gydytoja patare toki buda nuo pykinimo: sutarkuoti imbiero sakni, ideti medaus bei supjaustytos citrinos arba citrinos sulciu. Tokia "kose" valgiau tada, kai uzeidavo pykinimas. Man tai labai padejo.

o kur tą košę nešiotis darbe ant stalo pasidėjus, kai žmonės žiūri išsižioję vos tau sučiaudėjus.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 08 15, 10:38)
o kur tą košę nešiotis darbe ant stalo pasidėjus, kai žmonės žiūri išsižioję vos tau sučiaudėjus.. biggrin.gif


Yra tokie imbieriniai sausaineliai, gal jie padetu biggrin.gif tik man ir nuo ju nelabai gerai budavo... smile.gif
Atsakyti
As tai pirkdavau imbiro tabletes....nuima....aisku geriau butu nusipirkti imbiera ir ji uzvirinti..gerti..bet slykstumas....nuo to greiciau supykins..tad tabletytes iseitis puiki.. thumbup.gif , be to juk jos naturalios..nekenkia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(margia @ 2008 08 19, 11:22)
As tai pirkdavau imbiro tabletes....nuima....aisku geriau butu nusipirkti imbiera ir ji uzvirinti..gerti..bet slykstumas....nuo to greiciau supykins..tad tabletytes iseitis puiki.. thumbup.gif , be to juk jos naturalios..nekenkia cool.gif

Sveikos, as jau trecia savaite vargstu su pykinimu, o sia savaite iki aptemimo. kakzoks kosmaras. apie maista negaliu pagalvoti. visos dienos meniu buna keli dziuveseliai, kurie vakare iseina lauk. na toks slykstumas, kad jau nori nenori vemi. svarbiausia neturiu is ko ir vemt, skrandzio sultys pradeda eiti. vaistinej jokiu vaistu neparduoda nescioms. pasikaiciau pas jus apie imbiero saknies tabletes, po darbo lekiu pirkti, nes tuoj i zmogu busiu nebepanasi. per pask savaites - 5 kg, manau jau nelabai normalu.
Atsakyti
Mane irgi labai pykino pirmus 3 menesius. Padedavo imbieriniai sausainukai, vanduo su citrina, obuoliai ar paprasciausias minciu atitraukimas nuo to pykinimo - pvz pradedi knyga skaityt ir nejucia palengveja smile.gif Taip pat vengdavau buti virtuveje, virtuves duris laikydavau uzdarytas, kad jokiu kvapu nejausciau.
Papildyta:
QUOTE(zirzekle @ 2008 08 20, 16:18)
Sveikos, as jau trecia savaite vargstu su pykinimu, o sia savaite iki aptemimo. kakzoks kosmaras. apie maista negaliu pagalvoti. visos dienos meniu buna keli dziuveseliai, kurie vakare iseina lauk. na toks slykstumas, kad jau nori nenori vemi. svarbiausia neturiu is ko ir vemt, skrandzio sultys pradeda eiti. vaistinej jokiu vaistu neparduoda nescioms. pasikaiciau pas jus apie imbiero saknies tabletes, po darbo lekiu pirkti, nes tuoj i zmogu busiu nebepanasi. per pask savaites - 5 kg, manau jau nelabai normalu.



Suprantu, kad labai pykina, tikrai pazistamas jausmas, bet kazka valgyt vis tiek reikia. Man kai uzeidavo tos juodos dienos, kai atrodo, nieko i burna negali paimt, tai prisiversdavau bent jau svieziu ar ant garu virtu darzoviu pavalgyt, dziuveseliu, ar siaip ko nors presko, beveik be skonio. Nors ir labai slykstu, bet juk valgyt reikia del vaikelio...
Atsakyti
nors man jau 23 savaites, bet vis dar pykina, ir pykina taip nevaikiskai, ryte tik dantis valytis ir is kart i tualeta doh.gif ir is vis iki pietu apie maista negaliu net galvoti, nes is kart sureaguoja mintys su begimu i tualeta schmoll.gif jau manau kad taip ir toliau iki galo varysiu blink.gif
Atsakyti