Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

Aš pagaliau apsisprendžiau :
user posted image

user posted image

user posted image

Žiūrėsim, kas laimės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 08 22, 00:24)
o aš, kadangi dar yra laiko, tai tuo ir naudojuos - dar nebalsavau, vis užeinu, pasižiūriu, pasvarstau ir laukiu paskutinės dienos - tada jau nori-nenori teks apsispręst bigsmile.gif


butu 3 dienos balsavimams - 2 dienas svarstytum, abejotum,o trecia - balsuotum biggrin.gif
Atsakyti
O dar ryt balsuoja ar jau pagaliau rezultatai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terija:): 22 rugpjūčio 2008 - 13:21
QUOTE(Terija:) @ 2008 08 22, 14:15)
O dar ryt balsuoja ar jau pagaliau rezultatai?

po vidurnkačio šiandien jau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Lauksim... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terija:): 22 rugpjūčio 2008 - 13:22
As irgi labai laukiu, pima vieta mazdaug numanau kuri laimes, bet toliau, net neisivaizduoju... ir dar labai idomu savininkes keliu nuotrauku smile.gif
Atsakyti
oi kaip laukiu rezultatų, oi kaip laukiu sokiai.gif sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 08 22, 14:00)
butu 3 dienos balsavimams - 2 dienas svarstytum, abejotum,o trecia - balsuotum biggrin.gif

aha biggrin.gif

QUOTE(grange @ 2008 08 22, 14:15)
po vidurnkačio šiandien jau bus  mirksiukas.gif

blink.gif tikrai??? Oj brač, maniau rytoj dar galima. Tai reik vyniotis nubalsuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 08 22, 22:38)
blink.gif tikrai??? Oj brač, maniau rytoj dar galima. Tai reik vyniotis nubalsuot bigsmile.gif

nu jo..
gi 23 jau bus po vidurnakčio... mirksiukas.gif
Atsakyti
jau biggrin.gif
už kiaušinienę (nes patiko ir idėja ir išpildymas, be to, skaniai atrodo, o kadangi esu alkana dabar, tai ir labai subjektyvi biggrin.gif ), už sesutės pamokymą kitai sesutei (nes sužavėjo mergaitės) ir už technologijas (tiesiog, noriu tokios lentos ir tokio lygintuvo, tikriausiai pavydžiu bigsmile.gif blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(grange @ 2008 08 22, 22:44)
nu jo..
gi 23 jau bus po vidurnakčio...  mirksiukas.gif

nu bet laiku gi spėjau, ot būtų... mastau.gif
Nors tikiu, kad mano balsas vistiek nieko nelems - šįkart kiek netradiciškai, nė vieno balso už populiariausias. Manau ir taip daugmaž aišku, kas nugalės bigsmile.gif O gal koks siurprizas laukia? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 08 22, 22:49)
Nors tikiu, kad mano balsas vistiek nieko nelems - šįkart kiek netradiciškai, nė vieno balso už populiariausias. Manau ir taip daugmaž aišku, kas nugalės bigsmile.gif O gal koks siurprizas laukia? bigsmile.gif

Aš lygiai taip pat dariau, nes smagu, kai gauna balselius ir tos, apie kurias mažiausiai kalbėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2008 08 22, 22:49)
už kiaušinienę (nes patiko ir idėja ir išpildymas, be to, skaniai atrodo, o kadangi esu alkana dabar, tai ir labai subjektyvi biggrin.gif )


žarna žarną ryja ,užkliuvo pavadinimas,nesusilaikiau neparašius verysad.gif ,kaip tik prieš savaitę atsigulėm į ligoninę ,mano berniukui buvo vaginacija,žarna žarną rijo verysad.gif ,lb retas atvejis ,kai būna dideliam vaikučiui ,bet gerai ,kad viskas jau gerai smile.gif
Atsakyti