Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

QUOTE(grange @ 2008 08 22, 22:03)

Prie karšto jis tikrai nelystų, per daug atsargus  smile.gif

Tai gerai smile.gif Fainulka toks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2008 08 23, 00:05)
Aš irgi sėdėjau ir laukiau biggrin.gif Ir jejejeeee  thumbup.gif bis.gif

Labai labai dėkui balsavusiems už mano nuotrauką 4u.gif  4u.gif  4u.gif

liuksinis kadras,iš pirmo kart išėjo?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 08 23, 00:06)
liuksinis kadras,iš pirmo kart išėjo?

Ne, tikrai ne iš pirmo karto smile.gif Čia jau buvo berods Gaziulka pasamprotavusi, kad buvo techniškai nelengva atlikti, na padirbėt reikėjo smile.gif šiaip jau atitaikius kompoziciją ir apšvietimą, pavyko iš kokių 10 kadrų, vis garų kiekis per mažas būdavo biggrin.gif (čia šiaip mano ranka, fotoaparatas ant štatyvo, aš su distanciniu kitoj rankoj, tai garai dažnai suveikdavo tarp kadrų doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2008 08 23, 00:05)

Labai labai dėkui balsavusiems už mano nuotrauką 4u.gif  4u.gif  4u.gif

ale nuotraukoj toks neblogas lygintuvas g.gif gal laimėtąjį perleistumėt man flirt.gif lotuliukas.gif

sveikinimai nugalėtojams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 23, 00:16)
ale nuotraukoj toks neblogas lygintuvas  g.gif  gal laimėtąjį perleistumėt man flirt.gif  lotuliukas.gif 

sveikinimai nugalėtojams  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nugi nieko nieko, neblogas lotuliukas.gif šiaip jis labiausiai mėgsta poilsiauti spintoje.. atvirai tai žiauriai nemėgstu lyginti blush2.gif
O šiaip tai tikrai ne dėl lygintuvo dalyvavau biggrin.gif man smagumėlis kažkokia tema galvot idėjas fotografijoms bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 22 rugpjūčio 2008 - 23:22
QUOTE(Pupeliukas @ 2008 08 23, 00:19)
šiaip jis labiausiai mėgsta poilsiauti spintoje..

nu tai juo labiau galit perleist laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 08 23, 00:21)
nu tai juo labiau galit perleist laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galvosim galvosim
Atsakyti
QUOTE(AgnėM @ 2008 08 22, 23:41)
bet gerai ,kad viskas jau gerai  smile.gif

užjaučiu, kad teko vaikeliui tokia nemalonė console.gif Svarbu, kad viskas pasibaigė laimingai

QUOTE(grange @ 2008 08 23, 00:03)
Ačiū už man skirtus balsus. thumbup.gif
dabar galiu pasakyt, kai temos pradžioj kažkas klausė,kuom patepiau  lotuliukas.gif  niekuom..

žavus šunelis bigsmile.gif Tiesą sakant, rinkausi tarp sesučių ir šunelio (nes vienintelis gyvūnėlis konkurse), bet ilgai nesvarsčius sesutėms atidaviau, na, taip jau nuoširdžiai jos toj nuotraukytėj žaidžia bigsmile.gif
Ir gerai, kad karšto baidosi, nesmagu būtų, jei nosiuku į tokį pabaksnotų unsure.gif

Ką gi, sveikinimai nugalėtojoms 4u.gif

--

O dar man labai patiko šio konkurso aptarimas - ar pastebėjot, kad tai retas atvejis, kai išties buvo smagu aptarinėti, niekas nesiginčyjo, nesipyko, nesikoliojo bigsmile.gif O ir konkursėlis toks išties prie įdomesnių smile.gif
Atsakyti
vat ir pataikiau, mano favoritės trejetuke , sveikinu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikinimai nugalėtojoms thumbup.gif nors trečia vieta visiškai nepatiko, taip pat nustebino ketvirta bei tai kad labiausiai aptarinėtos foto gavo gan mažai balsų. taip pat įdomu ar po kiaušinio teko mest lygintuvą von ar atsiplovė? g.gif
Atsakyti
Labai įdomu,kaip gimė idėja pirmos vietos laimėtojai ?
Papildyta:
Super nuotraukytė thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 23, 03:01)
įdomu ar po kiaušinio teko mest lygintuvą von ar atsiplovė? g.gif

tai ko gero nekepė iš tikrųjų g.gif Greičiausiai kiaušinis buvo gražiai apskrudintas keptuvėj ir tada taip pat gražiai sukomponuotas su lygintuvu bigsmile.gif
Ar jūs ne dėl to klausiat?
Atsakyti