Įkraunama...
Įkraunama...

Biblija

Yra draugija, kuri važinėjasi po mokyklas, ligonines ir dovanoja. Pav., vaikai gavo dovanų NT jau seniai, o neseniai parsinešė Bibliją vaikams.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 08 05, 07:49)
Yra draugija, kuri važinėjasi po mokyklas, ligonines ir dovanoja. Pav., vaikai gavo dovanų NT jau seniai, o neseniai parsinešė Bibliją vaikams.


ta draugija vadinasi Gideonu broliai, jie lanko mokyklas, ligonines, viesbucius ir t.t., ir ten palieka NT. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2008 08 05, 10:47)
ta draugija vadinasi Gideonu broliai, jie lanko mokyklas, ligonines, viesbucius ir t.t., ir ten palieka NT.  smile.gif

Teisingai, NT taip ir parašyta- Gideono brolių dovana. Įtariu, kad tamsta kažkaip susijęs. Jei taip, širdingiausias dėkui 4u.gif . O Bibliją vaikams padovanojo vienuolės, parašyta Lietuvos Biblijos Draugija.
Atsakyti
Dekui,Naujaji testamenta turiu.
Buvau Klaipedos akropolio baltu lanku knygyne antrame aukste prie religijos knygu,tai maciau keleta bibliju,taciau ju kaina buvo po 60 ar 70 lt.
Dar reikes savo baznycioje paziureti,gal bus pigiau,nors visi sake,kad biblijos dazniausia kaina yra 60lt.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 08 05, 11:22)
Teisingai, NT  taip ir parašyta- Gideono brolių dovana. Įtariu, kad tamsta kažkaip susijęs. Jei taip, širdingiausias dėkui 4u.gif . O Bibliją vaikams padovanojo vienuolės, parašyta Lietuvos Biblijos Draugija.


Na as nesusijes, tiesiog visose bendruomenese visu konfesiju yra vyrai kurie priklauso siai bendrijai ir jie visada pasipasakoja ka nuveike ir ka veiks, pas mus irgi yra keli smile.gif
o Lietuvos Biblijos Draugija yra ta kuri Lietuvoje isleidzia Biblijas, visose taip parasyta, o vienuoles tiesiog matyt akcija kazkoke vede ir todel dovanojo. Siaip baznyciose, t.y. jei priklausai kazkokiai bendruomenei turi gauti nemokamai, tereikia paprasyti. smile.gif
Justyte, jei neipirksi parasyk, pabandysiu sekmadieni gaut.
Atsakyti
Na čia gal ne apie tą patį, bet į temą. Gal žinot kur gauti knygelę "Krikščioniškos giesmės". Ja palyginus neseniai išleido, Liuteronų bažnyčiose jau yra, o aš norėčiau ir namie turėti, tik nežinau kur ieškoti pirkti.
Atsakyti
O bibliotekoje nėra?
Beja visą Bibliją į rankinuką nelabai įsimesi kur nors eidama... man atrodo, kad kiek per didelė ir sunki... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Athena @ 2008 08 04, 12:41)
Šventas Raštas neturėtų būti perkamas...

Nu nežinau... g.gif Tai kad visos knygos perkamos. Yra ir kitų gerų knygų (kai kam šventų) kurios yra parduodamos. Aš nesureikšminčiau.
Atsakyti
QUOTE(Paukšte @ 2009 06 06, 18:00)
Nu nežinau...  g.gif Tai kad visos knygos perkamos. Yra ir kitų gerų knygų (kai kam šventų) kurios yra parduodamos. Aš nesureikšminčiau.


teisingai,nera tokios turtingos organizacijos ,kad galetu tokia knyga kurios isleidimas vistik kainuoja ne kaip atvirutes,dalinti nemokamai.o biblija istikruju yra labai sunki knyga,galit perskaityti 10 kartu ir liksit daugelio dalyku nesuprate arba suprate neteisingai,geriau jei jau domina studijuoti su ismananciu zmogumi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ihmantas: 21 kovo 2010 - 22:24
Bibliją (Senąjį testamentą, t.y. autentišką Bibliją) galima turėti, skaityti, tačiau absoliuti dauguma joje matys tik istorinius pasakojimus.
Ši knygą ne apie mūsų pasaulį. todėl ir ne veltui vadinama "šventa knyga" , t.y. knyga, pakylėta virš mūsų pasaulio.
Atsakyti
Klaipėdoje, Tiltų g.yra naudotų knygų parduotuvėlė. Ten mačiau ir biblijų. Dabar nebepamenu kiek jos kainavo, bet kai aš už sąvają buvau mokėjusi 90 Lt tai man ten atrodė kaip veltui.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2008 08 05, 12:31)
Na čia gal ne apie tą patį, bet į temą. Gal žinot kur gauti knygelę "Krikščioniškos giesmės". Ja palyginus neseniai išleido, Liuteronų bažnyčiose jau yra, o aš norėčiau ir namie turėti, tik nežinau kur ieškoti pirkti.


Liuteronų bažnyčioje.
Atsakyti