Įkraunama...
Įkraunama...

Rožančius

Šį rudenį atradau rožinį kaip savo maldą wub.gif . Iki tol tai buvo labai nuobous darbas iki užmigimo biggrin.gif , o dabar man taip gera jį kalbėti, tiek erdvės apie viską pamąstyti, tiek laiko pajausti rolleyes.gif Nežinau, kodėl būtent dabar, bet džiaugiuosi pamėgusi šią maldą. rolleyes.gif
Atsakyti
Man pradžioje irgi buvo sudėtinga apmastyti paslaptis ir tuo pačiu metu kalbėti rožinį. Dabar kažkaip viskas susijungė ir kai kalbu rožinį nepaprastai giliai prajaučiu paslaptis. Gal nevisada vienodai, bet prasmė jau kita smile.gif
Atsakyti
Pavydziu jums. O as turiu ir rozanteli, ir visas reikiamas maldeles moku, bet...niekaip neapleidzia mintis, kad tai yra tusciai praleistas laikas. Geda del to, kad taip mastau, bet...Be galo noriu pakeisti savo toki kvaila mastyma...Zinau tik tiek, kad tikejimas yra Dievo dovana, kurios galbut as ir neturiu, nors tuo nelabai tikiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 11 22, 16:49)
Pavydziu jums. O as turiu ir rozanteli, ir visas reikiamas maldeles moku, bet...niekaip neapleidzia mintis, kad tai yra tusciai praleistas laikas. Geda del to, kad taip mastau, bet...Be galo noriu pakeisti savo toki kvaila mastyma...Zinau tik tiek, kad tikejimas yra Dievo dovana, kurios galbut as ir neturiu, nors tuo nelabai tikiu. ax.gif

Ilgą laiką ir man rožančius buvo mechaniškas žodžių kartojimas, nemėgau taip melstis. Tiesiog kol kas tai ne tavo malda, nereikia dėl to krimstis, juk yra daugybė būdų melstis 4u.gif
Atsakyti
zodis melstis yra maldauti...prasyti.
tie, kas meldziasi yra prasytojai, maldautojai..kitaip sakant - ubagai.
Buti ubagu-maldautoju yra geda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondinas Nr.101: 22 lapkričio 2008 - 22:27
būti blondinu , kvailiu yra dviguba gėda
Atsakyti
paskaitykit cia, geras straipsnis
http://tomasviluckas...as-rozinis.html
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.101 @ 2008 11 23, 00:26)
zodis melstis yra maldauti...prasyti.
tie, kas meldziasi yra prasytojai, maldautojai..kitaip sakant - ubagai.
Buti ubagu-maldautoju yra geda.

O kas būdamas ubagas to nesupranta ir užsispyręs tvirtina esąs visagalis, kaip atrodo Dievo akyse? Ar tokiam ubagui iš savo tuščio pasipūtimo nieko nepasiėmusiam nebus gėda pažvelgti į Tą, kuris tieste tiesė viską?
Papildyta:
QUOTE(Lina O. @ 2008 11 24, 14:12)

Tikrai geras 4u.gif
Ypač anekdotas lotuliukas.gif
O šiaip jau... Tikiuosi rožinio kalbėjimas bažnyčioje taps po truputį gyvesnis ir gilesnis, reikia tik gilesnių kalbėtojų, o jie irgi dar užaugs rolleyes.gif
Atsakyti
Apie Rožinį

QUOTE(blondinas Nr.101 @ 2008 11 23, 00:26)
zodis melstis yra maldauti...prasyti.
tie, kas meldziasi yra prasytojai, maldautojai..kitaip sakant - ubagai.
Buti ubagu-maldautoju yra geda.


žemės dulke, apmąstyk didžius Dievo darbus, o paskui tark žodį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Me4u: 31 rugpjūčio 2009 - 21:34
Kai kada man rožinis labai artima malda, o kai kada atitolstu....Nežinau nuo ko čia taip gaunasi...labiausiai tai mėgstu rožinį melstis , kai vairuoju auto. smile.gif
Atsakyti
As irgi visai neseniai atradau, kad kalbeti rozini yra labai smagu, tik man kartais pritruksta laiko/valios tai daryti.
Atsakyti
nesutinku su blandinu - yra tokis rusu liaudies posakis, ot sumy, tiurmy ne zarekajsia. taigi - niekad nezinai kaip gyvenimas tau asmeniskai apsisuks.
kas liecioa rozini - tai nebolgas meditacijos budas. is kitos puses galima tiesiog 'teve musu' kasdien minimum po 30 minuciu kartoti - po keliu metu rezultatas bus.
Atsakyti