Įkraunama...
Įkraunama...

Rožančius

O man rozini siuo metu pakeite Sv. Faustinos Kowalskos malda i Dievo Gailestinguma.
http://vilnius.lcn.l...ogailestingumo/
Ji kalbama su tuo paciu rozanciu, tik tos maldeles yra siek tiek trumpesnes, man asmeniskai labiau padedancios susikaupti, nesiblaskyti ir susimastyti apie Jezaus auka. Rozinis taip pat lb.artima malda, taciau siuo metu jo karoliukai tarnauja kitai maldai...
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2008 11 22, 10:37)
Šį rudenį atradau rožinį kaip savo maldą wub.gif . Iki tol tai buvo labai nuobous darbas iki užmigimo biggrin.gif , o dabar man taip gera jį kalbėti, tiek erdvės apie viską pamąstyti, tiek laiko pajausti rolleyes.gif Nežinau, kodėl būtent dabar, bet džiaugiuosi pamėgusi šią maldą. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Man taip pat be galo gera ir lengva kalbėti rožinį. Paskutinius metus dažnai sukalbu jį. Nuramina be galo.
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2009 11 13, 00:11)
Kai kada man rožinis labai artima malda, o kai kada atitolstu....Nežinau nuo ko čia taip gaunasi...labiausiai tai mėgstu rožinį melstis , kai vairuoju auto. smile.gif


As dar tik pradedancioji... ax.gif Idomus pasakymas kalbeti rozini prie vairo rolleyes.gif as turbut i medi ivairuociau lotuliukas.gif Kai meldziuosi aplink turi buti tyla, surandu koki atoku kampeli ir meldziuosi, bet sunkiai sekasi kai vaikai aplink zirzia doh.gif
Atsakyti
Džiugu rasti tokią svarbią temą.
Rožinis tai Sielos gryninimas, apsauga ir Meilė.
Tikrai tikintis žmogus yra laimingas. Jis nesijaučia vienišas, nesuprastas.
Neseniai dar užsisakiau Maldų knygelę internetu:www.magnificat.lt
Pasiskaitykite apie šį leidinį. Su magnificat pirmą kartą susidūriau Santariškių ligoninės Koplyčioje. Puikus leidinys. Juo vadovaujasi kunigai bažnyčioje Mišių metu.
Tikėjimas gydo! Liudiju tai, nes pati patyriau išgijimo stebuklą.
Atsakyti
QUOTE(Judita Vilis @ 2010 07 14, 17:59)
Neseniai dar užsisakiau Maldų knygelę internetu:www.magnificat.lt
Pasiskaitykite apie šį leidinį. Su magnificat pirmą kartą susidūriau Santariškių ligoninės Koplyčioje. Puikus leidinys. Juo vadovaujasi kunigai bažnyčioje Mišių metu.
Tikėjimas gydo! Liudiju tai, nes pati patyriau išgijimo stebuklą.

Aš taip pat turiu šią knygelę. Džiaugiuosi, kad užsisakiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.101 @ 2008 11 22, 23:26)
zodis melstis yra maldauti...prasyti.
tie, kas meldziasi yra prasytojai, maldautojai..kitaip sakant - ubagai.
Buti ubagu-maldautoju yra geda.



Matyt esi jaunas ir sveikas, palauk truputuką, ateis toks laikas, kai prispaus liga arba kitos bėdos, tai griebsiesi ir rožančiaus, ir prašysi tėvų, kad poterius išmokintų... Ir būsi toks pat prašytojas-ubagas, kaip ir visi mes, mirtingieji.
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 07 19, 13:27)
Matyt esi jaunas ir sveikas, palauk truputuką, ateis toks laikas, kai prispaus liga arba kitos bėdos, tai griebsiesi ir rožančiaus, ir prašysi tėvų, kad poterius išmokintų... Ir būsi toks pat prašytojas-ubagas, kaip ir visi mes, mirtingieji.


Nu ir ką? Kai artėja pisdec, silpnas žmogus ir vatikaninių egzorcistų griebiasi, ir kitų šamanų ir sveikųmaryjų, tai kądaba? Tai juk natūralu - kiekviena gyvybė evoliuciškai užprogramuota daryt viską, kad tik išliktų, išnaudoti net menkiausias galimybes. Nustatyta, kad žmogus pasąmoningai net savo artimą priplotų už savo išlikimą (pvz iš esmės visose avarijose, net jei šalia sėdi vaikas/sutuoktinis, vairuotojas instikntyviai bando išgelbėti save ir atsuka kitą mašinos pusę į medį). Nieko tame nėra nei kilnaus, nei 'ubagiško' - taip tiesiog yra. Tačiau kur kas svarbiau ir reikšmingiau, ką mes pasirenkame NORMALIOJE sveikoje būsenoje. Tuomet jokių poterių nereikia, o tai daug ką pasako.
Atsakyti
Geroji mergaite, jau čia atsigrūdai? hihihi.gif Ir nenusibosta "atvertinėti" tikinčiųjų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Good_girl @ 2010 07 19, 16:07)
<...>Tačiau kur kas svarbiau ir reikšmingiau, ką mes pasirenkame NORMALIOJE sveikoje būsenoje. Tuomet jokių poterių nereikia, o tai daug ką pasako.

O jei tų poterių reikia ir normalioje būsenoje?

doh.gif Prisiminiau doh.gif Tada vadinasi smegenys praplautos, atbukintos ir laisva valia sunaikinta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2010 07 19, 15:14)
O jei tų poterių reikia ir normalioje būsenoje?

doh.gif Prisiminiau doh.gif  Tada vadinasi smegenys praplautos, atbukintos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na, nematau, kodėl taip šį faktą reiktų švęsti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Pekutis_SM @ 2010 07 19, 15:09)
Geroji mergaite, jau čia atsigrūdai? hihihi.gif Ir nenusibosta "atvertinėti" tikinčiųjų? lotuliukas.gif


Kodėl manai, kad mano tikslas yra kažką 'atvertinėti'? smile.gif Čia greičiau tikinčiųjų toks darbas, krikščionys pvz. pastaruoju metu jau visai išnaglėjo, siunčia misionierius net į karštus taškus ala Iraką, kad tik kuo daugiau pasekėjų pritraukt.

Aš tik karts nuo karto pasišaipau iš stačiai absurdiškų senovės žydų pimpalų dievų blush2.gif
Atsakyti
gg, o tau niekad nekilo klausimas apie tai, ka psichologijos klasikai mano apie zmogu, kuris kiekviena posta uzbaigia pimpalais?? taigi, is mokslines puses klausimas labai idomus - priesiskumas religijai ir pimpalai (ir ne siaip pimpalai su kuriais 'padirbeta' peiliu). tiek religija tiek pimpalai musu pasamonei yra simboliai.... idomi pas tave vaikysteje turejo buti aplinka, labai idomi, kaip ir dalykai kuriuos tu is jos pasiemei.
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2010 07 21, 15:01)
gg, o tau niekad nekilo klausimas apie tai, ka psichologijos klasikai mano apie zmogu, kuris kiekviena posta uzbaigia pimpalais?? taigi, is mokslines puses klausimas labai idomus - priesiskumas religijai ir pimpalai (ir ne siaip pimpalai su kuriais 'padirbeta' peiliu). tiek religija tiek pimpalai musu pasamonei yra simboliai.... idomi pas tave vaikysteje turejo buti aplinka, labai idomi, kaip ir dalykai kuriuos tu is jos pasiemei.

Ne visiems juk ir gali būti lengvas kelias į Dievo atradimą. mirksiukas.gif Geroji mergaitė gavo vieną iš sunkesnių - neigimą, nepripažinimą, išsižadėjimą.Bet labai laukiu tos akimirkos, kuomet ji susitaikys ir pripažins Dievą. ax.gif
Atsakyti