Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dažotės?

Apklausa: Kurioj namu vietoj malivojatės? :) (557 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Įdomu, kur jus dažotės.
Taip pat noriu sužinoti ar tai darote sėdėdamos, ar stovėdamos.

As pati kazkaip net nemoku sededama dažytis, o kadangi vienintelis normalus veidrodis vonioje- tai dažausi ten stovėdama.
Atsakyti
Kaip kada,jeigu labai skubu tai koridorije arba virtuveje,jeigu niekur neskubu tai miegamajame,na o jeigu atejo sveciai,o as dar be makiazo tai slepiosi vonioje,pasidazau ir pasirodau ax.gif
Atsakyti
aš taip pat dažausi vonioje smile.gif ,stovėdama ,nes labai mažai lieka laiko sau cry.gif
Atsakyti
As dazausi pas save kambaryje prie kompo stalo,susidedu viska ant stalo,pasiemu dideli veidrodi ir dazausi,man taip patogiausia.Kartais atsistoju prie lango,kad sviesiau butu,vienoj rankoj laikau veidrodi o su kita maliavojuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 05 31, 21:56)
As dazausi pas save kambaryje prie kompo stalo,susidedu viska ant stalo,pasiemu dideli veidrodi ir dazausi,man taip patogiausia.Kartais atsistoju prie lango,kad sviesiau butu,vienoj rankoj laikau veidrodi o su kita maliavojuos  ax.gif

ma taip pat prieš veidrodėlį prie rešomojo stalo smile.gif
Atsakyti
Aš beveik visada dažausi vonioje, nes visi dažai ten būna sudėti. Jei jau noriu kažko tokio labiau pasigražinti, tai dažausi kur nors prie stalo atsisėdus.
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 05 31, 21:56)
As dazausi pas save kambaryje prie kompo stalo,susidedu viska ant stalo,pasiemu dideli veidrodi ir dazausi,man taip patogiausia.Kartais atsistoju prie lango,kad sviesiau butu,vienoj rankoj laikau veidrodi o su kita maliavojuos  ax.gif

Va būtent tik taip ir tokioj vietoj- prie kompo, nes dienos apšvietimas nuo lango geriausias.
Atsakyti
Vonia-tikrai megstamiausia dazymosi vieta,taciau jeigu ten nespeju,dazausi masinoj(Prie sviesoforo,kai dega raudona) mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dažausi virtuvėje smile.gif sėdėdama ax.gif
Atsakyti
Jei dažausi namie - tada koridoriuj arba vonioje...
Bet dažniausiai rytais mašinoje smile.gif vyras vairuoja, o aš dažausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 01, 09:36)
Bet dažniausiai rytais mašinoje smile.gif vyras vairuoja, o aš dažausi smile.gif

Originalu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 05 31, 21:56)
As dazausi pas save kambaryje prie kompo stalo,susidedu viska ant stalo,pasiemu dideli veidrodi ir dazausi,man taip patogiausia.Kartais atsistoju prie lango,kad sviesiau butu,vienoj rankoj laikau veidrodi o su kita maliavojuos  ax.gif

vat butent as irgi taip pat ir ten pat dazausi mirksiukas.gif
Atsakyti