Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dažotės?

Apklausa: Kurioj namu vietoj malivojatės? :) (557 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
dazausi miegamajame stovedama - sededama nemoku tongue.gif
o kosmetikos laikyti vonioje nepatartina, nes ten gana silta, ir kosmetika greiciau genda. ot 4u.gif
ziuriu, kad ir atskira tema tam reikalui paskirta, nemaciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morgana: 01 birželio 2005 - 08:58
Vonioj dažausi, nes ten geriausias apšvietimas ir milžiniškas veidrodis, be to daug vietos. Stovėdama tai darau, sėdint rankos kažkaip neklauso user posted image
Atsakyti
As irgi nemoku sededama, o jeigu dar reiktu rankoje veidrodi laikyti - tai turbut be pietu is namu neisheiciau smile.gif

Pas tevus gyvendama dazydavausi koridoriuje, nes veidrodine spinta budavo, o joje dazai sudeti - tai prastumi duris ir dazaisi smile.gif
Atsakyti
O aš tikriausai universale;) man visur ir visaip patogu,svarbu kad tik pasidažyt...
Atsakyti
Vasarą dažausi miegamajame, nes ten yra didelis veidrodis, prie lango krintant natūraliai šviesai. Žiemą tamsoka, nes anksti keliuosi, tai tada einu į vonią gražintis prie dirbtinės šviesos. smile.gif
Atsakyti
o aš dažausi miegamajame prie savo naktinio staliuko ir atsisėdus, na kartais jei dieną kur nors skubu ir reikia tik ką nors pataisyti tai prie didelio veidrodžio ant miegamojo spintų durų stovėdama. be problemų galiu dažytis ir stovėdama ir sėdėdama, anksčiau buvau pripratus dažytis tik stovėdama dabar jau galiu bet kaip tongue.gif
Atsakyti
Aš dažausi arba vonioj, arba miegamajame. Čia priklauso nuo to, kur tuo metu vyras randasi. Jei vonioj, tai žinau, kad jau nespėsiu ten pasidažyt , nes jis išlys ir jau reiks važiuot, tai tada einu į miegamąjį. O kosmetikos vonioj stengiuosi nelaikyt, bet kad aš ją ten dažnai pamirštu. . . 4u.gif
Atsakyti
as visada dazausi virtuvej thumbup.gif pati geriausia vieta.
Atsakyti
Visada vonioj dažausi. Nes tik ten teturim veidrodį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 06 01, 01:38)
As irgi nemoku sededama, o jeigu dar reiktu rankoje veidrodi laikyti - tai turbut be pietu is namu neisheiciau smile.gif

Pas tevus gyvendama dazydavausi koridoriuje, nes veidrodine spinta budavo, o joje dazai sudeti - tai prastumi duris ir dazaisi smile.gif


va as dazaus kaip tu pas tevus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 06 01, 15:44)
as visada dazausi virtuvej thumbup.gif pati geriausia vieta.

Iš atavaro matosi, kodėl geriausia vieta mirksiukas.gif
Na va, aš bent nevienintelė, kuri virtuvėje dažosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
akurat, dazydamasi visada geriu kava, nes kitaip laiko tam netureciau
Atsakyti