Įkraunama...
Įkraunama...

Kur dažotės?

Apklausa: Kurioj namu vietoj malivojatės? :) (557 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
dažausi bet kur, kur yra veidrodis ir šviesa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egline: 19 liepos 2005 - 19:20
As isvis nesidazau, nes nemoku :/
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 07 19, 20:42)
As isvis nesidazau, nes nemoku :/

g.gif
nemoki? blink.gif Niekas negimė mokėdamas smile.gif o išmokti niekada nepervėlu smile.gif mirksiukas.gif Nebent dar ir įsitikinimai stabdo... g.gif
Atsakyti
aš visada dažausi darbe ir labai nervinuosi, kai to proceso metu vis kažkas užeidinėja...smile.gif šiaip visas priemones-tušus, šešėlius, kvepalus, net kūno losjoną laikau darbe, ir namo praktiškai niekada nesinešu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurytė @ 2005 07 20, 11:42)
aš visada dažausi darbe ir labai nervinuosi, kai to proceso metu vis kažkas užeidinėja...smile.gif šiaip visas priemones-tušus, šešėlius, kvepalus, net kūno losjoną laikau darbe, ir namo praktiškai niekada nesinešu... blush2.gif

Įdomus variantas blink.gif Tokio dar nesu girdėjus... unsure.gif
Atsakyti
O kaip ismokti? Nuo ko pradeti? Kokiu priemoniu man reikes? Turiu tik lupu balzama: )
Atsakyti
Dazausi bile kur, kur veidrodis yra smile.gif Sededama, stovedama, nera skirtumo laugh.gif
dabar dazausi tulike, kadangi ten yra kriaukle ir veidrodis, o vonioj dar veidrodis nepakabintas. Ir mano visi pricindalai tulike yra, tai jauciu, ten ir lliks.
Jei kartu vaziuojam i darba, ir vairuoju ne as, tai ryte dazausi masinoje (gerai, kad buna ryte kamsciu!! laugh.gif ). Arba jei zinau, kad per anksti i darba atsibelsiu, tai kartais pasidazau darbe.
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 07 20, 12:46)
O kaip ismokti? Nuo ko pradeti? Kokiu priemoniu man reikes? Turiu tik lupu balzama: )


O kiek tau metuku? Gal tau ir lupu balzamo uzteks? Nors lupu balzamas - visai gera pradzia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 07 20, 13:46)
O kiek tau metuku? Gal tau ir lupu balzamo uzteks? Nors lupu balzamas - visai gera pradzia  mirksiukas.gif

Va, va ir man įdomu- kiek metukų? g.gif
Atsakyti
Šiaip dažausi prie lango. Ant palangės visi pričindalai, veidrodis, šviesu biggrin.gif Dar visada kavos pasidarau ir pirmyn. Bet žiemą, kai būna dar tamsu rytais, tai vonioj (šilčiau ten) nei kambari.
Atsakyti
Man yra 20 metuku. Nesijuokit is manes, as ir be makiazo grazi smile.gif
Bet noriu ismokt dazytis...
Atsakyti
aš belekur ir belekaip, blakstienas galiu dažytis į veidrodį nežiūrėdama tongue.gif
Atsakyti