Įkraunama...
Įkraunama...

Terariumai

QUOTE(sandritalt @ 2008 08 08, 10:53)
cia interne radau foto  blush2.gif  tikkad labai patiko aplinka, saknis gruntas vandenuko.... o kakaliuka manau kaip ir zuvytems nusiurbti galima, ar nea? as cia dar zalia bet tuoj daug visko zinosiu  thumbup.gif

O kaip tu jį nusiurbsi? Juk smėliuke ar akmenukuose spiriukai tokie mirksiukas.gif Žinai, aš tai kas liečia akvariumus žalia..
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 08 08, 11:23)
O kaip tu jį nusiurbsi? Juk smėliuke ar akmenukuose spiriukai tokie mirksiukas.gif  Žinai, aš tai kas liečia akvariumus žalia..


nu yra tokia spec grunto nusiurbimo slanga, tai su ja lb gerai nusisiurbia, aisq jei vandens yra bigsmile.gif

gal turit savo terariumo foto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 08 08, 11:34)
nu yra tokia spec grunto nusiurbimo slanga, tai su ja lb gerai nusisiurbia, aisq jei vandens yra  bigsmile.gif

gal turit savo terariumo foto?  ax.gif


Tai kad pas mus mažutis 15 ltr. Padarysiu foto - būtinai parodysiu mirksiukas.gif Nieko ten įmantraus ax.gif Bet kažkaip pas mus vėžliukei patiko thumbup.gif Per 4 metus ir ūgtelėjo pakankamai thumbup.gif Tiesa, niekur dabar nebematau pirkti vėžliukų.. Norėjome Vėžliai nupirkti draugą wub.gif Bet jų niekur nebūna pirkti blink.gif Kažką girdėjau, lyg uždraudė Europos sąjunga.. Na, kažką tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 08 08, 11:50)
Tai kad pas mus mažutis 15 ltr. Padarysiu foto - būtinai parodysiu mirksiukas.gif  Nieko ten įmantraus ax.gif  Bet kažkaip pas mus vėžliukei patiko thumbup.gif  Per 4 metus ir ūgtelėjo pakankamai thumbup.gif  Tiesa, niekur dabar nebematau pirkti vėžliukų.. Norėjome Vėžliai nupirkti draugą wub.gif  Bet jų niekur nebūna pirkti blink.gif  Kažką girdėjau, lyg uždraudė Europos sąjunga.. Na, kažką tokio g.gif


pas mus Alytuj yra vienoj parduotuvej, 40 lt, bet jau toks guvus, sake net pabeges buvo, po 2 sav. rado uz lentynos thumbup.gif
jie daznai atsiveza, o jei dar paprasai tai jauciu atveztu ir daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 08 08, 12:16)
pas mus Alytuj yra vienoj parduotuvej, 40 lt, bet jau toks guvus, sake net pabeges buvo, po 2 sav. rado uz lentynos  thumbup.gif
jie daznai atsiveza, o jei dar paprasai tai jauciu atveztu ir daugiau  g.gif

Geras thumbup.gif Kažkada Kėdainiuose klausinėjau, tai irgi sakė, kad gali atvežti. Bet taip ir niekas nepaskambino g.gif Nes buvau palikus savo kontaktus. Bet neatsivežė. Taip ir aiškino, kad Europos sąjunga draudžia kažkodėl jais prekiauti. Tipo, kad kankinimas ar kas ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(italė @ 2008 08 08, 12:27)
Geras thumbup.gif  Kažkada Kėdainiuose klausinėjau, tai irgi sakė, kad gali atvežti. Bet taip ir niekas nepaskambino g.gif  Nes buvau palikus savo kontaktus. Bet neatsivežė. Taip ir aiškino, kad Europos sąjunga draudžia kažkodėl jais prekiauti. Tipo, kad kankinimas ar kas ten g.gif


reiks pasidometi siuo klausimu. Nes maciau ir skelbiu.lt yra, bent jau buvo g.gif
Atsakyti
Ahoooj biggrin.gif 4u.gif
Paskaitinejau...ir tok yspudis susidare kad jus su itale nesusikalbat lotuliukas.gif ji manau apie sausumos kalba,tu apie vandens vezlius biggrin.gif biggrin.gif
Smeliukai,kakaliukai-spiriukai...cia jau sausumos vezliams mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos ir as ruosiuosi savo vezlei padaryti terariuma. idomo, ar galima patiems ji kaip nors sumeistraut is stiklo storesnio.mano vezle didele (?) kazkur apie 16 cm kiautas, tai nzn kokio cia ji amziaus iseitu ir kokio dydzio reikia terariumo. Siaip viskas idomu, nes dar esu zalia tais klausimais.
Atsakyti
QUOTE(vzutautiene @ 2008 11 05, 22:18)
Sveikos ir as ruosiuosi savo vezlei padaryti terariuma. idomo, ar galima patiems ji kaip nors sumeistraut is stiklo storesnio.mano vezle didele (?) kazkur apie 16 cm kiautas, tai nzn kokio cia ji amziaus iseitu ir kokio dydzio reikia terariumo. Siaip viskas idomu, nes dar esu zalia tais klausimais.

Labas
Kuo didesnis terarimas,tuo vezliui smagiau ir erdviu.Jei yra galimybes gali ir 100l daryti.
Viena sona galima ispilti skalda,akmenukais ar kuo tik norisi...galima ir zeme(bet tada tersis vandenukas) kitam sone istacius nemaza bliuda galima pilti vandeni.Galima kampe isodinti viena kita(megstancia dregme) gele,virs terariumo-salos kur islips vezlys,reikia lempos(siaip yra atitinkamos lempos vezliams terariumams) tik ju nelabai kur galima rasti,kiek forumuose kas klausinejo-dazniausiai siunciasi is kitu saliu,pas mus deficitas-o ir brangios.Tad galima padaudoti ir paprasta lempa sildymuisi-dar galima nupirkti sidoma kmeni(jis sildosi ijungtas i el) bet tai ne pirma butinybe.
Darant terariuma nelabai ikisi kur filtra(nebent didelio litrazo akvose) sildytuva dar galim kazkaip intalpinti tam bliude kuriame vezlys plaukios.
Kokio mziaus tavo vezlys-tikrai negaliu pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2008 11 05, 22:30)
Labas
Kuo didesnis terarimas,tuo vezliui smagiau ir erdviu.Jei yra galimybes gali ir 100l daryti.
Viena sona galima ispilti skalda,akmenukais ar kuo tik norisi...galima ir zeme(bet tada tersis vandenukas) kitam sone istacius nemaza bliuda galima pilti vandeni.Galima kampe isodinti viena kita(megstancia dregme) gele,virs terariumo-salos kur islips vezlys,reikia lempos(siaip yra atitinkamos lempos vezliams terariumams) tik ju nelabai kur galima rasti,kiek forumuose kas klausinejo-dazniausiai siunciasi is kitu saliu,pas mus deficitas-o ir brangios.Tad galima padaudoti ir paprasta lempa sildymuisi-dar galima nupirkti sidoma kmeni(jis sildosi ijungtas i el) bet tai ne pirma butinybe.
Darant terariuma nelabai ikisi kur filtra(nebent didelio litrazo akvose) sildytuva dar galim kazkaip intalpinti tam bliude kuriame vezlys plaukios.
Kokio mziaus tavo vezlys-tikrai negaliu pasakyti  smile.gif

aciu uz informacija. ir dar labai idomu ar paciam imanoma ta terariuma susimeistraut. kazkaip juk klijuojamas stiklas
Atsakyti
QUOTE(vzutautiene @ 2008 11 07, 21:27)
aciu uz informacija. ir dar labai idomu ar paciam imanoma ta terariuma susimeistraut. kazkaip juk klijuojamas stiklas

Nera uz ka
Galima jei rankas turim ir ismones.Klijuojamas su silikonu,jo buna pirkt kad ir senukuose.
Atsakyti
O gal kas parduotų terariumą? g.gif
Atsakyti