Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

QUOTE(eLaura @ 2011 03 11, 22:01)
Jau kiek skaiciau ir stengiausi rasti daugiau minusu CP operacijai , nepavyko..sorry schmoll.gif  4u.gif

Kai medicinine literatura,skirta gydytojams ,skaitai ne metus ir ne desimt,o gerokai daugiau-rast tikrai lengva hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 11 kovo 2011 - 21:10
QUOTE(Gafsa @ 2011 03 11, 22:09)
Kai medicinine literatura,skirta gydytojams ,skaitai ne metus ir ne desimt,o gerokai daugiau-rast tikrai lengva hi.gif


Bet pasakyt konkreciai neiseina turbut.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejtree @ 2011 03 11, 07:31)
Ne, ta tai suprantu, kad atsakomybe ant gydytojo. Bet kiek zinau, daznai pati gimdyma akusere priima.
O tai CP apie 1000lt kainuoja? Cia kokiu variantu, kai planinis, kai mediku rekomenduojamas ar savanoriskas?

pritariu klausimui. kiek rekomenduojamam PC turet pinigu? nes kiek skaitau jau snekama cia kaip apie visas savanores.
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 03 11, 22:13)
Bet pasakyt konkreciai neiseina turbut.. 4u.gif

"Konkreciai"pasakyt galima kaip kept blynus,o tokius dalykus perteikt paprastai ir suprantamai ne visada iseina,nors ir stengiesi 4u.gif .
Atsakyti
Nesuprantu, kodel rekomenduojamam reiktu pinigu schmoll.gif Jei operacija paskirta del jusu ar kudikio sveikatos - ja jums turetu atlikti be pinigu. Nebent tariates su konkreciu gyd. ir mokate i kasa.
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2011 03 11, 22:53)
"Konkreciai"pasakyt galima kaip kept blynus,o tokius dalykus perteikt paprastai ir suprantamai ne visada iseina,nors ir stengiesi 4u.gif .

ACIU 4u.gif
Nenoreciau pries miega prisiskaityti siaubu.

Man rodos visoms ir taip aisku, kad gimdymas yra gimdymas, o cezaris yra operacija. As nesmerkiu tu, kurios jos labai nori, bet jei tas noras vien del psichologiniu priezasciu, gal per 9 nestumo menesius galima kreiptis pas psichologa ir nugaleti savo baimes? g.gif Cia as tik samprotauju...

Zinoma, gimdymas irgi baisu, ypac pirma karta, bet jei nebutu rizikos - visgi noreciau pagimdyti pati. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(maža mazgė @ 2011 03 11, 09:00)
Nesuprantu, kodel rekomenduojamam reiktu pinigu  schmoll.gif Jei operacija paskirta del jusu ar kudikio sveikatos - ja jums turetu atlikti be pinigu. Nebent tariates su konkreciu gyd. ir mokate i kasa. na ir as taip manau, bet cia visos tik tukstancius moka, jau lieku nebesupratus g.gif
Papildyta:

ACIU  4u.gif
Nenoreciau pries miega prisiskaityti siaubu.

Man rodos visoms ir taip aisku, kad gimdymas yra gimdymas, o cezaris yra operacija. As nesmerkiu tu, kurios jos labai nori, bet jei tas noras vien del psichologiniu priezasciu, gal per 9 nestumo menesius galima kreiptis pas psichologa ir nugaleti savo baimes?  g.gif Cia as tik samprotauju...

Zinoma, gimdymas irgi baisu, ypac pirma karta, bet jei nebutu rizikos - visgi noreciau pagimdyti pati.  bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(klajokkle @ 2011 03 10, 22:27)
na norejau paklausti nepatyrusiai jeigu man neurochirurgas parase,kad rekomenduoja CP tai tada tuo atveju daromas,ar cia gydytoja kuri dar sprendzia,kazkaip niekas nera susidure su tuo nezinom  smile.gif  ax.gif

Aš turėjau neurochirurgo ir angiochirurgo rekomendacijas raštu, kad rekomenduojamas CP. Su tuo raštu pasirodžiau norimam gydytojui ir nekilo nė minties gimdyti pačiai.

QUOTE(Hedra:) @ 2011 03 11, 12:32)
i koks jausmas, kai vaziuoji jau ta ryta jo atlikti?

Pirmą kartą važiavom tylėdami ( iki KMUK mums 60 km ), išvažiavom anksti ryte ir praktiškai visą kelią tylėjome. Prie klinikų vartų apsiblioviau smile.gif . Vyras irgi susigraudino.
Antro važiavimo metu irgi pratylėjom. O trečios kleionės metu visą laiką praklausiau vieną vienintelę dainą per cd.

Tą dieną kažkokio ypatingumo nebuvo. Man visi jausmai kilo iš vakaro - užmigt niekaip neidavo, nes ta mintis - "kad rytoj mes jau turėsim vaiką" - taip drebina protą.... wub.gif

Į pinigėlių temą - visiems trims planiniams buvom paruošę po 500 Lt.
Atsakyti
man ir aiskino tipo planinis nereikia pinigeliu,bet man rods prireiks,o kaip atsidekoti po ar pries operacijos?
Atsakyti
QUOTE(klajokkle @ 2011 03 12, 00:43)
man ir aiskino tipo planinis nereikia pinigeliu,bet man rods prireiks,o kaip atsidekoti po ar pries operacijos?


Jei planinis, neduociau turbut. smile.gif
As atsidekojau po operacijos. Siuntimo neturejau, susiradau ta gydytoja. Paprasiau jo, kad padetu mano leliui ateiti i si pasauli. As is karto tiesiai jo ir klausiau apie tuos dalykus: kiek ir kada 4u.gif Man tai normalu, as prasau jo paslaugos ir uz tai atsidekoju. biggrin.gif Jis nurode, kad uz viska kompensuoja socialinis draudimas ir i ligonine pinigu nesivezti, nes gali apvogti ir garantavo padaryti visa, kas geriausia. Tai supratau, kad atsidekoti po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 03 11, 17:18)
as taip pat neisivaizduoju, to jausmo, ir kaip cia reiks vaziuot ta leliu traukt, manau guldo i ligonine is vakaro, o ryte jau kimba i darbus. Siaubas kaip bijau, o jei per anksti issims doh.gif . Najuk nera visai kvaili manau tie musu akuseriai, juk ne mes pirmos tokios ir paskutines. Tikrai pakomentuokit, kas is mamyciu truputi, ta jausma(aisku kekvienai individualiai). O be to, kaip su narkoze, ar galima pasirinkt? Pilna ar spinaline, jei galima ciupciau pilna, nenoriu drebet ta pusvalandi. schmoll.gif


Žinau, kad sudėtinga nusiraminti, kai nežinai kas tavęs laukia, bet bijoti nėra ko smile.gif Aš būčiau 100 kart labiau bijojus, jei man būtų prireikę gimdyti pačiai.Mes į ligoninę važiavom anksti ryte, Vaivos Juosta rašė, kad tylėdami, o aš nežinau kodėl, bet jaučiausi labai gerai. Visiškai nebijojau, nors tai buvo pirmas CP. Kažkokia begalinė ramybė buvo. Kai atvykom, sužinojau, kad esu penkta eilėj, operacijai, nes yra extrinių, o pas mane planinis. Tai visa laiką iki 12 juokėmės su vyru, buvo tokia gera nuotaika. Sunkiausia buvo ištvert nes valgyt labai norėjau tongue.gif Viskas praėjo sklandžiai su geriausiais atsiminimais.
Tik ir man su anesteziologu nepasisekė, nors įėjus į operacinę iš karto įkišau jam 200 lt
(ko paskui labai gailėjaus) Jis buvo labai grubus. Aš esu labai jautri prisilietimams, sesutė prispaudus mane į ausį šnabždėjo "būk gerutė nesujudėk, neerzink daktaro". Nors labai stengiausi, vis tiek kažkos raumenukas sujudėdavo. O daktaras, vienu momentu galvojau, kad viską mes, sako "viskas, nebegaliu, matau, kad nieko su ja nepadarysiu" Pagaliau padarė man tą spinalinę nejautrą iš n-tojo karto, paskui nugara toj vietoj buvo kaip nubrozdinta nuo badymų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ricca*: 12 kovo 2011 - 08:25
QUOTE(*Ricca* @ 2011 03 11, 19:23)
Žinau, kad sudėtinga nusiraminti, kai nežinai kas tavęs laukia, bet bijoti nėra ko  smile.gif Aš būčiau 100 kart labiau bijojus, jei man būtų prireikę gimdyti pačiai.Mes į ligoninę važiavom anksti ryte, Vaivos Juosta rašė, kad tylėdami, o aš nežinau kodėl, bet jaučiausi labai gerai. Visiškai nebijojau, nors tai buvo pirmas CP. Kažkokia begalinė ramybė buvo. Kai atvykom, sužinojau, kad esu penkta eilėj, operacijai, nes yra extrinių, o pas mane planinis. Tai visa laiką iki 12 juokėmės su vyru, buvo tokia gera nuotaika. Sunkiausia buvo ištvert nes valgyt labai norėjau  tongue.gif Viskas praėjo sklandžiai  su geriausiais atsiminimais.
Tik ir man su anesteziologu nepasisekė, nors įėjus į operacinę iš karto įkišau jam 200 lt
(ko paskui labai gailėjaus) Jis buvo labai grubus. Aš esu labai jautri prisilietimams, sesutė prispaudus mane į ausį šnabždėjo "būk gerutė nesujudėk, neerzink daktaro". Nors labai stengiausi, vis tiek kažkos raumenukas sujudėdavo. O daktaras, vienu momentu galvojau, kad viską mes, sako "viskas, nebegaliu, matau, kad nieko su ja nepadarysiu" Pagaliau padarė man tą spinalinę nejautrą iš n-tojo karto, paskui nugara toj vietoj buvo kaip nubrozdinta nuo badymų  doh.gif

eik tu sau, man net dabar skaitant saltkretis krecia "" penkta eileje smile.gif "", ui, ir faina ir baugu. Tarkim pirmadieni pasiimsiu siuntima, gimdymo data nustatyta kovo 25, kada man cia reikia nuvaziuot i tuos gimdymo namus pasirodyt? Juk nevaziuosiu paskutine diena, taip manau, reikia naksciau, gyditojai turbut pasakys kada atlekt.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2011 03 12, 09:56)
eik tu sau, man net dabar skaitant saltkretis krecia "" penkta eileje smile.gif "", ui, ir faina ir baugu. Tarkim pirmadieni pasiimsiu siuntima, gimdymo data nustatyta kovo 25, kada man cia reikia nuvaziuot i tuos gimdymo namus pasirodyt? Juk nevaziuosiu paskutine diena, taip manau, reikia naksciau, gyditojai turbut pasakys kada atlekt.


Tai tada ir važiuok į gimdyo namus, žinosi viską tiksliai anksčiau, gal pasidarys ramiau 4u.gif Jeigu ir nenustatys tiksliai kada atvažiuoti, bent pasakys kada paskambinti. Aš susiskambinau prieš savaitę su daktaru kuris mane operavo. O kad jis mane operuos susitarėm 33 savaitę smile.gif
Atsakyti