Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

QUOTE(eLaura @ 2011 03 12, 01:05)
Jei planinis, neduociau turbut.  smile.gif
As atsidekojau po operacijos. Siuntimo neturejau, susiradau ta gydytoja. Paprasiau jo, kad padetu mano leliui ateiti i si pasauli. As is karto tiesiai jo ir klausiau apie tuos dalykus: kiek ir kada 4u.gif Man tai normalu, as prasau jo paslaugos ir uz tai atsidekoju.  biggrin.gif Jis nurode, kad uz viska kompensuoja socialinis draudimas ir i ligonine pinigu nesivezti, nes gali apvogti ir garantavo padaryti visa, kas geriausia. Tai supratau, kad atsidekoti po 4u.gif



Ar teisingai supratau, kad tau nebuvo butinas CP, o pati tiesiog jo norejai? Ar as klystu?
Atsakyti
oho kiek prirasiusios biggrin.gif gerai rytas prasidejo...kavos puodelis ir skaitymas apie pc.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o del tu mokejimu tai as pati daviau kaip minejau 1000 lt, bet tada buvo kitokia situ biggrin.gif cija, buciau galejus duoti ir 5000....neina ikainuoti tos laimes, kai viskas gerai baigiasi, manau kiekvienas pagal galimybes...ir isviso tai nera privaloma...pries operacija retas kuris paims, o po operacijos jug niekas nepraso, tai nera butinybe, nebent tai privati klinika ir yra nustatytos kainos....o dabar dziaugiuosi , kad esu kitoj saly, kur tokie apmokejimai net nebutu priimami, kur viskas nemokamai, nes dabar turbut butu gaila duoti net 200 euru, esant tokiai situacijai...
Atsakyti
QUOTE(klajokkle @ 2011 03 11, 23:43)
man ir aiskino tipo planinis nereikia pinigeliu,bet man rods prireiks,o kaip atsidekoti po ar pries operacijos?

Jei planinei operacijai nesirenki norimo gydytojo ir operuoja tas, kieno pamaina - žinoma, kad nereikia nieko mokėti. Bet aš visus tris kartus norėjau to gydytojo ir su juo tariausi, kad operuotų.

atsidėkojom po operacijos, gal kokią 4 dieną.
Atsakyti
QUOTE(eglejtree @ 2011 03 12, 10:40)
Ar teisingai supratau, kad tau nebuvo butinas CP, o pati tiesiog jo norejai? Ar as klystu?


Pirmiausia norejau pati ir buvau apsisprendus nuo tada, kai suzinojau, kad pastojau. 4u.gif
Ar butinas, ar nebutinas - nezinau, kaip ten priklauso. Pas mane pirmas ekstrinis CP buvo. Priklauso turbut nuo to, pas ka buciau papuolus, jei pas naturalista - buciau numirus naturalia mirtim ar buciau buvus suluosinta, o jei pas normalu, butu pjoves. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 03 12, 14:57)
Priklauso turbut nuo to, pas ka buciau papuolus, jei pas naturalista - buciau numirus naturalia mirtim ar buciau buvus suluosinta, o jei pas normalu, butu pjoves.  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 03 12, 14:57)
Pirmiausia norejau pati ir buvau apsisprendus nuo tada, kai suzinojau, kad pastojau. 4u.gif
Ar butinas, ar nebutinas - nezinau, kaip ten priklauso. Pas mane pirmas ekstrinis CP buvo. Priklauso turbut nuo to, pas ka buciau papuolus, jei pas naturalista - buciau numirus naturalia mirtim ar buciau buvus suluosinta, o jei pas normalu, butu pjoves.  4u.gif

na kiek suprantu kai praeina tiek nedaug laiko tarp gimdym po cp antra ir is kart daro
Atsakyti
QUOTE(klajokkle @ 2011 03 12, 18:13)
na kiek suprantu kai praeina tiek nedaug laiko tarp gimdym po cp antra ir is kart daro

vieni vienaip ta laika pasako, kiti kitaip, kiek laiko po cezario daro antra cezari jei pastoji, o kaip yra istikro manau kiekvienai skirtingai....tik pirmi-antri metai manau jau tikrai daro cp... g.gif
Atsakyti
Prieš kiek laiko jums pasakė bus planinis CP ar gimdysite natūraliai? Ir įdomu pagal kąnustato, jei pirmas gimdymas baigėsi CP dėl kliniškai siauro dubens. Ginek. vis primena, kad didelė tikimybė CP (tarp gimdymų 2 metai), o paskutinį kartą klausė, kaip pati norėčiau. Atsakiau, kad viskas pagal situaciją, svarbiausia, kad nekiltų pavojaus vaikučiui.
Ir kaip darote jei planinis CP, visos tariatės dėl atvykimo laiko ar kaip dabartiniuose straipsniuose, moksliniuose tyrimuose rašoma, geriausia net planiniam CP važiuoti tik pajutus gimdymo veiklą. Juk gimdymas nevyksta valanadą ar dvi, o žymiai ilgiau. Taigi nespėti kaip ir neįmanoma.
Atsakyti



QUOTE(eglejtree @ 2011 03 11, 21:16)
Pritariu. Isties gaji nuomone, visos pagimdo ir tu pagimdysi.

drinks_cheers.gif Va po tokio gyd. mastymo kosmarus iki siol sapnuoju (bet cia ne apie LT medikus kalbu)

QUOTE(eLaura @ 2011 03 11, 22:01)

...ir aisku paskaityt apie naturalu gimdyma.. cool.gif Ir apie komplikacijas- sisiuko nelaikymus, maksties isplatejimus, klubu isnirimus, stuburo slanksteliu pasislinkimus, blogai susiutas, kad kreivai sisioja paskui..Yra Supermamoj, susirasit ta foruma. 4u.gif
Jau kiek skaiciau ir stengiausi rasti daugiau minusu CP operacijai , nepavyko..sorry schmoll.gif  4u.gif
Tos, kurios nenori jausti skausmu - cia yra ju pasirinkimas ir teise 4u.gif Zinau, kad viena pazystama susitare del CP, nes bijojo paniskai. Aisku, cia neoficialiai. 4u.gif


drinks_cheers.gif



QUOTE(Hedra:) @ 2011 03 12, 18:51)
vieni vienaip ta laika pasako, kiti kitaip, kiek laiko po cezario daro antra cezari jei pastoji, o kaip yra istikro manau kiekvienai skirtingai....tik pirmi-antri metai manau jau tikrai daro cp... g.gif


Sio gimdymo metu (kaip supratau, toj ligoninej kur gimdziau, naturalistai uzkieteje. cia Airijoj) gimde viena antra vaika naturaliai (pirmas buvo CP) tarp gimdymu netol 3 m. praeje buvo, tai begimdant naturaliai kazkas nutiko su randu jai, kad vis gi teko daryt extra CP .. Salia gulejom visas dienas, abi su komplikuotais gimdymais, tai iki siol ausyse skamba jos dejones (vargse visas dienas pradejavo is skausmo, nei pasikelt, nei atsisest negalejo)

Atsakyti
vakar buvau pas daktara man 34 savaites ir man datos dar nepaskyre, maza to pradejo atkalbineti nuo cezario....tipo jauna esi gal pabandyk vel...sakau praeita karta bandziau 24 valandas su saremiais ir viskas baigesi cp...sako mes tave tik pora valandu palaikysim , jei neis tai neis, tada darysim....sakau laikykimes pirmines nuomones kad darysim pc.... tai dabar turiu vel apsilankyma po 2 savaiciu nebesivaizduoju ka dabar bepakeis man.... blink.gif blink.gif vakar tiek susinervinau kad siaubas..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 03 15, 14:12)
vakar buvau pas daktara man 34 savaites ir man datos dar nepaskyre, maza to pradejo atkalbineti nuo cezario....tipo jauna esi gal pabandyk vel...sakau praeita karta bandziau 24 valandas su saremiais ir viskas baigesi cp...sako mes tave tik pora valandu palaikysim , jei neis tai neis, tada darysim....sakau laikykimes pirmines nuomones kad darysim pc.... tai dabar turiu vel apsilankyma po 2 savaiciu nebesivaizduoju ka dabar bepakeis man.... blink.gif  blink.gif  vakar tiek susinervinau kad siaubas..... g.gif


Kito gydytojo ieskok, jei po poros savaiciu nepavyks susitarti, jei galutinai apsisprendus. 4u.gif Ir problemos kaip nebuta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2011 03 15, 14:12)
vakar buvau pas daktara man 34 savaites ir man datos dar nepaskyre, maza to pradejo atkalbineti nuo cezario....tipo jauna esi gal pabandyk vel...sakau praeita karta bandziau 24 valandas su saremiais ir viskas baigesi cp...sako mes tave tik pora valandu palaikysim , jei neis tai neis, tada darysim....sakau laikykimes pirmines nuomones kad darysim pc.... tai dabar turiu vel apsilankyma po 2 savaiciu nebesivaizduoju ka dabar bepakeis man.... blink.gif  blink.gif  vakar tiek susinervinau kad siaubas..... g.gif


Nu ir atsiprasau...gal jis ir geriausiais motyvais vedamas ikalbineja, bet....bent jau as tavo vietoje buciau kategoriska. Tos kelios valandos vis butu pratesiamos, va dar pamegink, gal pavyks. Ir as greiciausiai kito gydytojo ieskociausi, jei po poros savaiciu ta pati pasakytu.
Atsakyti