Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

Mielos mamytes, gal jums pavyko isvengti planines operacijos?
maniskis sedi. ar gali buti, kad padetis pasitaisys, nes dar iki termino turiu men laiko?
Atsakyti
Mano pirmoji kaip sedejo, taip sedejo, tai planini CP dare lygiai 40 sav. O dabar 38 sav. papuoliau i ligonine, bet tyrimus visokius padere, sake, kad viskas gerai, bet rekomenduoja vel CP, nors dabar geraio vaikiukas isitaises- galvute zemyn. Savaitgaliui isleido namo, o ryt vel i ligonine, tai nezinau, ka ryt pasakys ir kada darys ta cp.
Atsakyti
Man abu dare 39 sav,
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Manb darys planinį CP dėl to , kad placenta dengia kaklelį.
Tad turiu klausimą : ar prieš operaciją nuleidžia vandenis? Ir jei nuleidžia, tai kaip tai daro, jei ta placenta apačioje?
Atsakyti
Kadangi mano mazylio sedynes pirmeiga tai butu gulde i ligonine termino diena ir lauke kol prasides saremiai (jei viskas mazyliui gerai), bet saremiai prasidejo 2 savaitemis anksciau.. Esu skaiciusi, kad sedynukai gimsta anksciau laiko g.gif
Atsakyti
Sveikos mamo.Esu 33sav nescia 2gymdimas.1 buvo extr.CP.Dabar irgi planinis bus nes pirma kart buvo diagnoze-nepalanki akuserine anamneze, praejo po 1gimdimo 2m, ir dar vaikas neapsivercia sedi.As dar nezinau datos kada darys.Nenoretusi temt iki termino nes sedmeninei padeti pavojinga jei vandenys nubegs gali virkstele ar kojite iskrist.Nezinau kelinta sav atliks operacija ir nezinau ar cia nuo daktaro priklauso pasakis jis man iki permino ar anksciau.Paskaiciau kad kai kurioms dare 38sav kai mazai laiko buvo praeje.Gal man paprasyt 38? ar cia nuo gyd priklauso?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske83: 15 lapkričio 2010 - 21:37
QUOTE(No comment @ 2010 11 07, 12:58)
Sveikos merginos  4u.gif
Manb darys planinį CP dėl to , kad placenta dengia kaklelį.
Tad turiu klausimą : ar prieš operaciją nuleidžia vandenis? Ir jei nuleidžia, tai kaip tai daro, jei ta placenta apačioje?

Pati paklausiau, pati ir atsakysiu, gal kam ateityje bus idomu. Vandenu nenuleidinejo, prapjove ir kazkaip issiurbe.
Dabar turim nuostabiausia pasaulyje dukryte wub.gif

Beje, Uk daro CP 5-7 dienos iki numatomos gimdymo datos. Savaitgaliais planiniu operaciju nedaro. Mano due date turejo buti sekmadieni, tad teorishkai jie norejo daryti CP pirmadieni (39 sav+1 d) , bet as uzprotestavau (turejau tam savu priezasciu ) ir pasakiau, kad anxciau treciadienio I ligonine tiesiog neatvaziuosiu. Tad kas jiems liko? Uzrase mane treciadieniui, viskas praejo kuo puikiausiai, turim grazuole dukryte, kuri gime 39sav+3d.
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2010 11 27, 10:36)
Pati paklausiau, pati ir atsakysiu, gal kam ateityje bus idomu. Vandenu nenuleidinejo, prapjove ir kazkaip issiurbe.
Dabar turim nuostabiausia pasaulyje dukryte  wub.gif

Beje, Uk daro CP 5-7 dienos iki numatomos gimdymo datos. Savaitgaliais planiniu operaciju nedaro. Mano due date turejo buti sekmadieni, tad teorishkai jie norejo daryti CP pirmadieni (39 sav+1 d) , bet as uzprotestavau (turejau tam savu priezasciu ) ir pasakiau, kad anxciau treciadienio I ligonine tiesiog neatvaziuosiu. Tad kas jiems liko? Uzrase mane treciadieniui, viskas praejo kuo puikiausiai, turim grazuole dukryte, kuri gime 39sav+3d.

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikinimai didziausi
Atsakyti
QUOTE(No comment @ 2010 11 07, 14:58)
Sveikos merginos  4u.gif
Manb darys planinį CP dėl to , kad placenta dengia kaklelį.


Manęs laukia CP dėl tos pačios priežasties.Ir jau greitai tai įvyks, gruodzio 17 dieną.Kaip bijau. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 12 01, 15:42)
Manęs laukia CP dėl tos pačios priežasties.Ir jau greitai tai įvyks, gruodzio 17 dieną.Kaip bijau. unsure.gif

Nebijok, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 12 01, 15:42)
Manęs laukia CP dėl tos pačios priežasties.Ir jau greitai tai įvyks, gruodzio 17 dieną.Kaip bijau. unsure.gif


Nebijok, nieko ten baisaus nėra 4u.gif Aš jau savaitė po cezario, tai kad įspūdžiai švieži dar. Aš irgi baisiausiai bijojau, net su ašaromis atvažiavau iš tos baimės doh.gif Bet tai pati operacija užtruko gal 30 min., nieko nejutau, jokio skausmo nebuvo 4u.gif Gal tik paskui po operacijos pora dienų šiek tiek paskaudena pjūvį ir viskas. Bet paprašysi ir suleis nuskausminamųjų 4u.gif Tai kad tikrai nebijok 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuraminimą. 4u.gif Tiesa, neparašiau, kad nėštumas bus 37 savaičių CP dieną.Kažkaip nesigilinau dėl to, kodėl būtent tą nėštumo savaitę, pasitikiu gydytojais.
Atsakyti