Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

QUOTE(Sella @ 2010 12 01, 21:03)
Ačiū už nuraminimą. 4u.gif  Tiesa, neparašiau, kad nėštumas bus 37 savaičių CP dieną.Kažkaip nesigilinau dėl to, kodėl būtent tą nėštumo savaitę, pasitikiu gydytojais.

Sekmes, viskas bus gerai, nesijaudink. As gimdziau pati, bet mano palatos kaimynei dare CP (prasidejo gimdymo veikla) 36 savaiciu, mergyte gime labai maza, nesvere net 2 kg, bet sveika, tik reikejo inkubatoriuj pagulet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2010 11 15, 14:18)
Kadangi mano mazylio sedynes pirmeiga tai butu gulde i ligonine termino diena ir lauke kol prasides saremiai (jei viskas mazyliui gerai), bet saremiai prasidejo 2 savaitemis anksciau.. Esu skaiciusi, kad sedynukai gimsta anksciau laiko  g.gif


Manau tai ne tiesa schmoll.gif mano pupa gimė 2 sav po termino, planinio CP būdu smile.gif
O ko tik nedariau, kad paskatinčiau jos atėjimą, niekas nepadėjo, nei rankų kilnojimas, nei kad grindis ploviau, ėjau pasivaikščioti puškuodama, kalnais lipau (aišku proto ribose:) )... nesibeldė... niekas neatsidarynėjo... aš jaučiausi "kaip tankas" biggrin.gif nuvažiavau paskirtą dieną ir padarė CP smile.gif

QUOTE(Sella @ 2010 12 01, 15:42)
Manęs laukia CP dėl tos pačios priežasties.Ir jau greitai tai įvyks, gruodzio 17 dieną.Kaip bijau. unsure.gif


oi tikrai nebijok... tik atrodo - OEPRACIJA, bet man atrodo čia palyginus 0, kai reikia pačiom gimdyti... pamatysi, Kalėdom jau būsi atsigavusi ir laiminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 12 01, 23:28)
oi tikrai nebijok... tik atrodo - OEPRACIJA, bet man atrodo čia palyginus 0, kai reikia pačiom gimdyti... pamatysi, Kalėdom jau būsi atsigavusi ir laiminga  wub.gif


Išties mūsų šeimai bus gražiausios Kalėdos. wub.gif

Esu patyrusi dvi ginekologines laparoskopijas, taip kad cezaris manęs jau nebaugina irnesakyk.gif
Atsakyti
sveikos.manes irgi laukia cp jau 3 doh.gif bet labai bijau verysad.gif
Atsakyti
Pirma karta gimdziau pati be nuskausminimo su skatinanciais, mergaite gime 4360 g. Gimdymas ne is lengvuju.
Dabar 36 sav. gydytoja prognozuoja kad vaikas gali siekti 5 kg, nes jau dabar svoris 2 sav didesnis nei turetu buti. Bet apie PC net neuzsimine. Anksciau visai nebijojau gimdymo, dabar labai bijau ir galvoju tartis del cezario, bet gydytoja naturaliste tai nezinau kaip reaguos i mano prasyma. bijau rizikuoti ne kiek del saves bet kiek del vaiko, pati gimiau 4900 g su isnarintu raktikauliu ir mama kelis kart gaivino, nenoreciau to pacio patirti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MAILUTE @ 2010 12 02, 15:06)
sveikos.manes irgi laukia cp jau 3 doh.gif bet labai bijau verysad.gif


O kodėl tau visada daro CP? g.gif

O pirmo CP ar antrą kartą leidžia gimdyti natūraliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(silvijara @ 2010 12 02, 15:22)
Pirma karta gimdziau pati be nuskausminimo su skatinanciais, mergaite gime 4360 g. Gimdymas ne is lengvuju.
Dabar 36 sav. gydytoja prognozuoja kad vaikas gali siekti 5 kg, nes jau dabar svoris 2 sav didesnis nei turetu buti. Bet apie PC net neuzsimine. Anksciau visai nebijojau gimdymo, dabar labai bijau ir galvoju tartis del cezario, bet gydytoja naturaliste tai nezinau kaip reaguos i mano prasyma. bijau rizikuoti ne kiek del saves bet kiek del vaiko, pati gimiau 4900 g su isnarintu raktikauliu ir mama kelis kart gaivino, nenoreciau to pacio patirti  verysad.gif

oj kaip gaila kad tokia giditoja pas tave... Bandyk kaip nors gal pavyks susitart
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2010 12 01, 21:29)
Nebijok, nieko ten baisaus nėra  4u.gif  Aš jau savaitė po cezario, tai kad įspūdžiai švieži dar. Aš irgi baisiausiai bijojau, net su ašaromis atvažiavau iš tos baimės  doh.gif  Bet tai pati operacija užtruko gal 30 min., nieko nejutau, jokio skausmo nebuvo  4u.gif  Gal tik paskui po operacijos pora dienų šiek tiek paskaudena pjūvį ir viskas. Bet paprašysi ir suleis nuskausminamųjų  4u.gif  Tai kad tikrai nebijok  4u.gif

kiekvienai tikriausiai skirtingai, nes pvz man operacija tai tikrai nebuvo maloni, na bent jau ta dalis, kai siuvo ( ir maždaug valandą po operacijos), kol traukė leliuką tai viskas buvo gerai,o ypač tada kai išgirdau leliuko balselį wub.gif .bet kai pradėjo siūti, tai ojoj, sesutės už rankų laikė, o ir jausmas buvo toks, kad tuoj apsivemsiu ir kažkodėl atrodydavo,kad tuoj tuoj nualpsiu,bet nenualpdavau biggrin.gif
na, bet čia kaip ir su natūraliu gimdymu, kiekvienai skirtingai viskas vyksta wink.gif
Atsakyti
As pati tariausi del planinio cezario ir tikrai nesigailiu, mano lelyte gime iki termino likus 4 dienom. Ir ji jau pati norejo ateiti i pasauli nes nakti prasidejo saremiai ir ryte isvaziavau i ligonine, kur jau lauke daktare. Taip kad pajutau tuos stiprius saremius kas 4-5min. Ir jau norejau greiciau pamatyti savo lelyte taigi greit atliko operacija ir as jau turejau mazyle. Na zinoma tas jausmas kai po operacijos krecia saltis, atitirpineja kojos ir pirmasis atsistojimas is lovos ne is maloniausiu, bet taip pat manau kad ir naturalus gimdymas buna ir skausmingas,niekada nesigailejau savo pasirinkimo, svarbiausia kad mazylis sveikas, todel nemanau kad reikia bijoti operacijos, juk sarbiausia kad musu angeliukams butu viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2010 12 02, 16:19)
O kodėl tau visada  daro CP? g.gif

O pirmo CP ar antrą kartą leidžia gimdyti natūraliai? g.gif

pirma dare nes preeklamsija buvo 35 sav.
antra nes daktarai nusprende kad neisgimdysiu randas plys verysad.gif ka patirtino po operacijos ,butu plyses jei buciau apti bandzius
o 3 nes po 2 paciai jau neleidzia.
o taip noreciau gimdyti pati wub.gif

liutuke0819 kodel taip nusprendei.niekada nesirinkciau cezario savo noru schmoll.gif
Atsakyti
Dar nesilaukdama vaikelio jau buvau apsisprendusi, kad tik cezario noresiu, tiesiog man sirdis taip liepe ir negalejau galvoti kad pati gimdysiu, nors kiti ir perkalbinejo bet mano nuomone nesikeite. Galvojau kad taip bus geriausia mano vaikeliui, visada abejojau del saves ar as istengciau pagimdyti ar istverciau, o jeigu kas nors vaikeliui, bet visiskai nesigailiu, nes kai istrauke mano lelyte, jai du kartus buvo virkstele aplink kakliuka ir kojyte apsivyniojus, tai gal mano vidinis balsas taip liepe daryti.
Atsakyti
Antras gimdymas buvo planinis cezaris, ir jį atliko likus 4 dienoms iki termino.
Galbūt būtų darę cezarį ir vėliau, bet gydytoja, pas kurią norėjau gimdyti, jau buvo suplanavusi atostogas mirksiukas.gif
Atsakyti