Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Stai cia
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 08 24, 16:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai,kad nera ju tiek daug,kad tema atidaryciau blush2.gif be to,man rodos *irma* atidare tema kur visi kepiniai su nuotraukom,taip lengviau rasti blush2.gif Aciu jai 4u.gif

bigsmile.gif net nemaciau, kad tokia temele yra SUPEER!!!! Aciu Irmai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nera uz ka mirksiukas.gif svarbiausei kad jums padeda susirasti savo megiamus receptus blush2.gif nes verstis per kelias temas tikrai nera patogu,taip kad tikiuosi dabar bus zymei patogiau ax.gif beje jei kas negerai pasakykit kita kart pasitaisysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 24, 22:06)
nera uz ka mirksiukas.gif svarbiausei kad jums padeda susirasti savo megiamus receptus blush2.gif nes verstis per kelias temas tikrai nera patogu,taip kad tikiuosi dabar bus zymei patogiau ax.gif beje jei kas negerai pasakykit kita kart pasitaisysiu blush2.gif

o tu kai baigiasi tema sukuri tik ten ane, nes šiaip redaguot negalėtum g.gif
bet šaunu, kad ėmesi iniciatyvos, man jau nebebuvo kada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 08 24, 22:24)
o tu kai baigiasi tema sukuri tik ten ane, nes šiaip redaguot negalėtum  g.gif
bet šaunu, kad ėmesi iniciatyvos, man jau nebebuvo kada  blush2.gif


deja grange tik taip tegaliu,kitokios galimybes as dar neturiu ir man toli blush2.gif blush2.gif kai pasibaigs si temele ir vel sukelsiu receptukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 24, 22:26)
deja grange tik taip tegaliu,kitokios galimybes as dar neturiu ir man toli blush2.gif  blush2.gif kai pasibaigs si temele ir vel sukelsiu receptukus ax.gif

mm aišku. tai nieko baisaus, pasibaigia tema ir sukeli tada...
ir tai jau daug padaryta.
Atsakyti
Sveikos, štai mano plikyti sausainukai pagal bea receptą, kuris yra čia http://www.supermama...?showtopic=2748
Į vidų pripurškiau tiesiog grieinėlės. Per 10 minučių patvarkėm.

Foto čia: http://public.fotki....ai/img2927.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bliuskė: 24 rugpjūčio 2008 - 23:18
QUOTE(jurguliux @ 2008 08 24, 13:59)
pabandziau kepti siuos raistainelius ir nesigavo kaip foto doh.gif  verysad.gif
kepiau pirma skarda ziuriu,kad patezo man jie ir dingo forma.....
antra kart dadejau miltu ir perminkiau tesla, bet irgi patizo jie doh.gif
na bet skanumo tai skanus.... thumbup.gif
o dar klausimas su kokiu sokoladu cia juos reikia patepti...pabandziau "karunos"juoda pasildyti, nesisilde jis man tolygiai doh.gif

na zodziu prasom papasakoti smulkiau mirksiukas.gif

Kepiau ir aš daividijos riestainėlius, darbo nemažai, bet apsivalgymas nerealus essen.gif

Tokią foto teturiu blush2.gif
user posted image

O šokoladą reikia tirpinti šilto vandens vonelėje wink.gif


QUOTE(Terija:) @ 2008 08 24, 14:57)
Tirpdant šokoladą reikia dėti truputį svieto.Tada gausis vientisa masė.

Tikrai nereikia wink.gif galima, bet jokių būtų nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 08 24, 16:14)
Ar dejai i jau ikaitinta orkaite?nes jei tik i silta bet nekarsta,istezta jie.
g.gif Bet siaip tai nezinau kodel patizo,as visko dejau kaip recepte,bet man neistizo jie g.gif
Sokolada as perku spec kepiniams,visokiu kitokiu nesu tirpdziusi tai nezinau.Visada tirpinu karsto vandens voneleje ir nieko nededu,nes tada susoka gumuleliais.



QUOTE(Owly @ 2008 08 25, 00:43)
Kepiau ir aš daividijos riestainėlius, darbo nemažai, bet apsivalgymas nerealus essen.gif


i ikaitinta dejau....na reiks man juos vistiek kada iveikti..... g.gif
Atsakyti
kaip noreciau plikytu pyragaiciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 25, 07:54)
kaip noreciau plikytu pyragaiciu  rolleyes.gif


Aš juos per pusvalandį pagaminu :} Super greitai pagaminama, bet super greičiau išnyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jus cia mane sumasinot su tais riestiniukais,taip apetiniai atrodo manau teks siandien nudziuginti savo seimyna ax.gif
Atsakyti