Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Sveikutes .Labai noriu pasidaryt zele torta.Gal galit pasidalint idejom?Butu gerai su foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 25, 23:05)
labai skaniai atrodo, bet ar ne sausas? kazkaip nelabai panasus i tiramisu (del kremo)

Sausas? Tikrai ne biggrin.gif Net pjauti sunku buvo (matyti tai ir foto) smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 08 25, 23:13)
Sausas? Tikrai ne  biggrin.gif Net pjauti sunku buvo (matyti tai ir foto)  smile.gif
Ačiū  4u.gif

as tai darau i atskirus indelius, kad nereiketu kankintis su pjaustymu, nors darau ne pagal si recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 08 25, 23:13)
Sveikutes .Labai noriu pasidaryt zele torta.Gal galit pasidalint idejom?Butu gerai su foto 4u.gif

Užeik štai čia Želė tortai
Čia visa tema apie želė tortus 4u.gif
Atsakyti
sveikos kepėjėlės 4u.gif

QUOTE(daividija @ 2008 08 23, 19:20)
o as siandien irgi kepiau slyvu pyraga,tesla dariau su varske,man labai patiko,gavosi nesaldus,rugstokas pyragas,pati tesla labai idomi,nepanasi nei i biskvitine,nei i mieline,bet mums patiko.Be to labai greitai ir lengvai pagaminamas.
125g varskes,
4v.s.aliejaus,
4v.s.pieno,
80g cukraus,
1/2 pokelio kepimo milteliu,
200g miltu,
700g slyvu,
3v.s. aliejaus,
cukraus ir cinamono.
is varskes,aliejaus,pieno,cukraus,miltu ir kepimo milteliu uzminkyti tesla,ja iskloti i torto forma,padaryti neausktus krastelius.
Ant pyrago isdelioti slyvas,uzpilti 3 saukstais aliejaus ir pabarstyti cukraus ir cinamono misiniu.Pyraga kepti 200 temp 20-25min.Isimta dar pabarstyti cukrumi su cinamonu.


šitą vakar kepiau - tai tikrai thumbup.gif tik klausimas dėl kepimo miltelių - pas mane tai pakelis 50g unsure.gif tai dėjau pgl instrukciją ant pakelio g.gif

QUOTE(Cinside @ 2008 08 25, 20:46)
Tiramisu pagal šį receptą: http://www.manovirtu...i/tiramisu.html


gal galėtum čia receptuką įmesti 4u.gif nesusikalbu su savo kompu, tai visą puslapį meta simboliais blush2.gif

jau susikalbėjau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 26 rugpjūčio 2008 - 13:01
Kepiau ir aš šiandien Zebrą. Tik nebūčiau aš, jei kažko nepakeisčiau. Taigi, dariau ne dviejų, o trijų spalvų(paprasta tešla, kakavinė tešla ir su juodųjų serbentų kisieliumi tešla). Tik tas kisieliaus sluoksnis ne toks ryškus. Gavosi skanus, purus ir nuo kisieliaus tokia švelni rūgštelė jaučiasi.
Ir gimė dar daugybė idėjų: galima daryti, pvz; ne vien kakavinį, o ir į dalį tešlos įtarkuoti obuolių, o į kitą - aguonų. Mmmm skanu turėtų būti. Arba vieną dalį su morkomis(čia kas mėgsta morkų pyragus), o kitą dalį paprastą. Būtų orandžiniai dryžiai(vos ne leopardas biggrin.gif ). Ir dar daugybė variantų. Aš, ko gero pirmiausia bandysiu su obuoliais ir aguonomis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LABUSKA: 26 rugpjūčio 2008 - 13:19
QUOTE(sausine @ 2008 08 25, 20:59)
Pasitaikė dar viena proga išmėginti naujam receptui. smile.gif Torto pavadinimas Niigata.Pagrindas biskvitas,pertepimas iš apelsinų sultyse mirkytų abrikosų,plaktos grietinėlės ( su želatina) ir virto kondensuoto pieno (irgi su želatina).Skanu. 4u.gif
[URL=http://user posted image]My Webpage[/URL]


o galima visa receptuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2008 08 26, 10:53)
sveikos kepėjėlės  4u.gif
šitą vakar kepiau - tai tikrai  thumbup.gif tik klausimas dėl kepimo miltelių - pas mane tai pakelis 50g  unsure.gif  tai dėjau pgl instrukciją ant pakelio g.gif
gal galėtum čia receptuką įmesti 4u.gif  nesusikalbu su savo kompu, tai visą puslapį meta simboliais blush2.gif


As irgi nezinau kiek tuose pakeliuose buna,bet dedu sauksteliais,jei puse pakelio,tai nepilna sauksteli,jei visa tai pusantro saukstelio.
Atsakyti
IR NE VELNIO TAU LABUSKA NESIGAUS irnesakyk.gif , SUNKESNE MASE SEDA ANT DUGNO IR NELIEKA JOKIU DRYZELIU schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ,as jau bandziau su aguonom vietoj kakavos ,gavosi du sluoksniai -apatinis su aguonom ,o virsutinis baltas ,bet man labiau patiko negu zebras thumbup.gif .O tu bandyk bandyk gal kas ir iseis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 08 26, 14:15)
Kepiau ir aš šiandien Zebrą. Tik nebūčiau aš, jei kažko nepakeisčiau. Taigi, dariau ne dviejų, o trijų spalvų(paprasta tešla, kakavinė tešla ir su  juodųjų serbentų kisieliumi tešla). Tik tas kisieliaus sluoksnis ne toks ryškus. Gavosi skanus, purus ir nuo kisieliaus tokia švelni rūgštelė jaučiasi.
Ir gimė dar daugybė idėjų: galima daryti, pvz; ne vien kakavinį, o ir į dalį tešlos įtarkuoti obuolių, o į kitą - aguonų. Mmmm skanu turėtų būti. Arba vieną dalį su morkomis(čia kas mėgsta morkų pyragus), o kitą dalį paprastą. Būtų orandžiniai dryžiai(vos ne leopardas biggrin.gif ). Ir dar daugybė variantų. Aš, ko gero pirmiausia bandysiu su obuoliais ir aguonomis g.gif

as kai kepiau irgi pagalvojau faina butu leoparda padaryt is triju spalvu: gelsvos, oranzines ir rudos, bet nezinau ar bandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 26, 16:52)
IR NE VELNIO TAU LABUSKA NESIGAUS irnesakyk.gif , SUNKESNE MASE SEDA ANT DUGNO IR NELIEKA JOKIU DRYZELIU schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif ,as jau bandziau su aguonom vietoj kakavos ,gavosi du sluoksniai -apatinis su aguonom ,o virsutinis baltas ,bet man labiau patiko negu zebras thumbup.gif .O tu bandyk  bandyk gal kas ir iseis rolleyes.gif



Na, jei tie dryžiai ir nesigaus, bent jau paprasti sluoksniai matysis. Vistiek bandysiu smile.gif
Atsakyti
SAUNUOLE!!!! pioneer.gif , JEI GERAI ( SKANIAI )GAUSIS - IR MES IS PASKOS group.gif
Atsakyti