Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

4 temoje ,47 puslapyje mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif nu sampano tai gailoka tiek pilti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2008 09 04, 17:14)
Labai gražus tavo zebras, Neryte smile.gif O tos širdutės dar geriau už zebriškus dryžius hihihi.gif



QUOTE(daividija @ 2008 09 04, 17:16)
Neryte,labai grazus tavo zebras,o itrukti tai cia keksu savybe,del to nepergyvenk,nes tu kepei siauroj formoj thumbup.gif



QUOTE(aguonele @ 2008 09 04, 17:58)
Neryte niu labai grazus isejo tavo zebras  thumbup.gif



QUOTE(Ronet @ 2008 09 04, 18:00)
Neryte gražus tavo zebriukas  thumbup.gif
Man kai kepiau jis nesutrūko g.gif , Bet tas trūkimas skoniui įtakos juk neturi  smile.gif


ACIU merginos uz ivertinima 4u.gif 4u.gif 4u.gif itrukimai skoniui netrukdo, labai patiko bigsmile.gif reiks kepti dar karta mirksiukas.gif

aguonele, labai fainas desertas, reiks ir man isbandyti, nes skamba visai nesunkiai padaromai smile.gif)))
Atsakyti
Neryte, žinok tą tortuką, kur aš įkėliau, tikrai verta gaminti!!! Va šiandien buvo svečių, tai taip viską greit patvarkė, kad oj oj smile.gif O ir išgirdau pasiūlymų atsidaryt tortų gaminimo bizniuką hihihi.gif
Atsakyti
Cipciuk nu ir grožis blink.gif Be reikalo įlindau čia iš pat ryto darbe doh.gif
Einu geriau kavos išgersiu Jūsų skanėstų prisižiūrėjus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bliuskė @ 2008 09 05, 00:15)
Neryte, žinok tą tortuką, kur aš įkėliau, tikrai verta gaminti!!! Va šiandien buvo svečių, tai taip viską greit patvarkė, kad oj oj smile.gif O ir išgirdau pasiūlymų atsidaryt tortų gaminimo bizniuką hihihi.gif

atrodo labai graziai, tik kad braskes jau baigesi rolleyes.gif su saldytom nesigaus taip skaniai... o ir tu ji pakoregavai truputi, nes originale kaip ir nematau virsutinio zele sluoksnio, o pas tave yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(innguta @ 2008 03 04, 14:12)
,,Zebriukas"
user posted image
user posted image

Jums reikes:
150 g sviesto (perku margarina kepiniams)
4 kiausiniu
1,5 stikl cukraus
200 g grietines
0,5 a.s. sodos
2 stikl. miltu
3 saukstai kakavos

kiausinius suplakti su cukrumi. pilti istirpinta sviesta ir grietine. viska gerai ismaisyti. deti 1 stikl. miltu, tada saukste vandens nugesinta soda, ir likusius miltus. viska ismaisyti. tesla padalyti i dvi dalis. i viena sudeti kakava. forma istepti sviestu ir deti sauksta baltos, sauksta rudos teslos, taip kaip sahmatus. tada ant irsaus vel deti, kur buvo balta - deti ruda ir vel kaip sachmatus. kepti apie 40 min. 180 laipsniu orkaiteje.
skanaus

wub.gif


noriu ir as iskepti isgirta keksa......... rolleyes.gif
o sodos pakeisti kepimo milteleis idomu negalima....... g.gif
Atsakyti
jau koks tas zebriukas grazus rolleyes.gif thumbup.gif
manau kad soda galima pakeisti i kepimo miltelius, tik kokiu santykiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 05, 08:56)
jau koks tas zebriukas grazus rolleyes.gif  thumbup.gif
manau kad soda galima pakeisti i kepimo miltelius, tik kokiu santykiu g.gif



aga g.gif
Atsakyti
Aisku ,kad galima, gali deti 2 arbatinius saukstelius . As niekada nenaudoju sodos ( isskyrus medaus tortui ), ji man ter stipri sovo skoniu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
noreciau vyro gimtadieniui padaryti sampano torta, bet kas tas vanilinis pudingas blush2.gif ? Gyvenu UK, tai gal kas zinot kaip butu angliskai?
Atsakyti
Ir gal kas galit man padet, gal kas kepet koki vyniotini? Taip uzsimaniau...
Atsakyti