Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Tradicinis daniškas "Svajonių pyragas" (Drømmekage)

Biskvitui:
4 kiaušinių
300 g cukraus
250 g miltų
3 šaukštelių kepimo miltelių
vanilinio cukraus
stiklinės pieno
50 g sviesto

cukrų gerai ištrinti su kiaušiniais, sudėti likusius produktus, gerai išmaišyti ir 20 min. kepti iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.

Į tą laiką paruošti užtepą:
75 g sviesto
100 g kokoso drožlių
200 g rudo "farin" cukraus (manau, kad jį galima padaryti sumaišius rudą cukrų su melasa ir leidus pastovėti šiek tiek)
pusė stiklinės pieno

Išėmus biskvitą aptepti užtepu ir kepti 225 laipsnių temperatūroje apie 5-7 min.
Išėmus atvėsinti, kol viršus sustingsta ir susidaro plutelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schroedingers Cat: 07 rugsėjo 2008 - 11:53
Kepk be problemu issilaikys thumbup.gif , aplamai tai iskeptus biskvitus patare palaikyti para ,kad geriau butu galima perpjauti smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
Grazus ,toks rudas pyragiukas bigsmile.gif , bet va kokosai........ verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 07, 13:11)
Kepk be problemu issilaikys thumbup.gif , aplamai tai iskeptus biskvitus patare palaikyti para ,kad geriau butu galima perpjauti smile.gif  smile.gif  smile.gif



Tai einu kept biggrin.gif vyras uzsimane sampaninio torto biggrin.gif
Isklojau kepimo forma popieriumi, bet negraziai susigarankslejo, ir kai kyla biskvitas, tai biski negraziai ten gaunasi, bet nieko, kremu uzsiteps ir viskas gerai bus smile.gif tikiuosi pasidalins i tris dalis, nes kazkaip mazai man ten tos teslos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 07 rugsėjo 2008 - 12:47
QUOTE(bliuskė @ 2008 09 06, 01:45)
Ausriukas1, o pas jus nėra lenkiškų ar lietuviškų parduotuvių? Aš užsipirkau jose pudingo smile.gif

yra smile.gif

Daividijai, didelis aciu uz recepta, sampaninis tortas jau beveik sunaikintas, skanus buvo labai, bet sampaniukas tai jauciasi neblogai rolleyes.gif Visi isgyre mane rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2008 09 07, 13:50)
yra smile.gif

Daividijai, didelis aciu uz recepta, sampaninis tortas jau beveik sunaikintas, skanus buvo labai, bet sampaniukas tai jauciasi neblogai rolleyes.gif  Visi isgyre mane rolleyes.gif  biggrin.gif



Tai gal sampano truputuka maziau pilti, kad siaubingai nesijaustu g.gif as noriu svelnaus skonio...
Atsakyti
Jei plonas geriau pjauk i dvi dalis . Cia kazkuri rase ,kad pyle sidriuka - irgi skanus gavosi ,jei nenori labai astraus pabandyk ji panaudoti ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 07, 14:02)
Jei plonas geriau pjauk i dvi dalis . Cia kazkuri rase ,kad pyle sidriuka - irgi skanus gavosi ,jei nenori labai astraus pabandyk ji panaudoti ax.gif  ax.gif  ax.gif



Na jis issipute, tai gan storas gavosi, ziuresiu ryt i kiek daliu pjaut. Taip noreciau siandien pasidaryti ta krema, bet neturiu produktu... gun_bandana.gif o ta kepimo popeiriu nuimt jau atvesus biskvitui?
Atsakyti
OI NEEEEE schmoll.gif , isimi biskvita popieriu sudrekini saltu vandeniu ir greitai ,bet atsargiai nuimi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 07, 14:47)
OI NEEEEE schmoll.gif , isimi biskvita popieriu sudrekini saltu vandeniu ir greitai ,bet atsargiai nuimi. mirksiukas.gif



Gavosi 3,5 cm biskvitas, tai gal bandyt pjaut i tris dalis? ar visdelto dvi? Jei pjat i dvi, tai maziau to kremo reiks? kita kart darysiu is pusantros normos biskvita, nes neturiu mazesnes formos..

Dar tam recepte parasyta, kad reikia deti 2,5 pakelio zelatinos, ir radau tokia fraze dar "as tai viska gramais matuoju.Kokia 45gr reiktu"", tai cia tie 2,5 pokelio -45 gr? nes ten parasyta, kad vienas pokelis 0,5 litro. O as turiu pakeli 100 gr, tai nezinau kiek man is jo ispilt?.. ir istirpint truputelyje silto vandens?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 07 rugsėjo 2008 - 14:08


QUOTE(Ausriukas1 @ 2008 09 07, 10:50)
yra smile.gif

Daividijai, didelis aciu uz recepta, sampaninis tortas jau beveik sunaikintas, skanus buvo labai, bet sampaniukas tai jauciasi neblogai rolleyes.gif  Visi isgyre mane rolleyes.gif  biggrin.gif

thumbup.gif Smagu,kad patiko,man tai skanu kai jauciasi tas sampanas.As pyliau muskatini,bet kita karta pilsiu brut,kad dar daugiau jaustusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
rugegele23,kokio dydzio tavo forma?,as kepiau 26cm,tai man normaliai susipjauste i tris dalis,nereikia labai storu tu biskvitu,nes jie sumirksta ir dar issipucia.
Popieriu as nuimu atvesusiam,man gerai nusilupa,o kai ji tiesiu i forma,ikerpu keliose vietose,tada nesisirauksleja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 09 07, 15:11)
thumbup.gif Smagu,kad patiko,man tai skanu kai jauciasi tas sampanas.As pyliau muskatini,bet kita karta pilsiu brut,kad dar daugiau jaustusi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
rugegele23,kokio dydzio tavo forma?,as kepiau 26cm,tai man normaliai susipjauste i tris dalis,nereikia labai storu tu biskvitu,nes jie sumirksta ir dar issipucia.
Popieriu as nuimu atvesusiam,man gerai nusilupa,o kai ji tiesiu i forma,ikerpu keliose vietose,tada nesisirauksleja. mirksiukas.gif



Mano irgi 26 cm forma. O kaip del tos zelatinos?
Atsakyti
QUOTE(Guminuke @ 2008 09 06, 21:26)
kadangi studentam, besinuomojantiem butus, seimininkai visad palieka "carines" dujines, tai iskepa, manau, labai greit: 15 - 20min...O kiek laiko keptu tose su vintiliacijom ir pan orkaitese, tai zalio supratimo neturiu smile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif dar yra tokiu....

QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 09 07, 11:52)
Tradicinis daniškas "Svajonių pyragas" (Drømmekage)

bigsmile.gif niam...
Atsakyti