Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški patalai ir patalynė

Sveikos mamytės ir ne tik smile.gif

Renkuosi tarp vilnos arba šilko užpildo anklodę sau. Gal galite pakomentuoti. Ar vilnos kvapo nesijaučia, ar ne per sunki? nes dbr turiu kažkokią sintetiniu užmildu tai ji labai lengva.
Be to kalėdinės nuolaidos prasidėjo tai reikia naudotis ir įsigyti gerą daiktą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simusia @ 2014 11 27, 16:31)
Sveikos mamytės ir ne tik smile.gif

Renkuosi tarp vilnos arba šilko užpildo anklodę sau. Gal galite pakomentuoti. Ar vilnos kvapo nesijaučia, ar ne per sunki? nes dbr turiu kažkokią sintetiniu užmildu tai ji labai lengva.
Be to kalėdinės nuolaidos prasidėjo tai reikia naudotis ir įsigyti gerą daiktą smile.gif

Aš vaikui nupirkusi Merkio parduotuvėje ėriukų vilnos koldrytę, tai absoliučiai jokio avies kvapo neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simusia @ 2014 11 27, 17:31)
Sveikos mamytės ir ne tik smile.gif

Renkuosi tarp vilnos arba šilko užpildo anklodę sau. Gal galite pakomentuoti. Ar vilnos kvapo nesijaučia, ar ne per sunki? nes dbr turiu kažkokią sintetiniu užmildu tai ji labai lengva.
Be to kalėdinės nuolaidos prasidėjo tai reikia naudotis ir įsigyti gerą daiktą smile.gif


Manau skonio reikalas. Aš turėjau su vilnos užpildu, kvapo nebuvo. Bet kai pasikeičiau į sintetinę antialerginę, tai gailėjausi ko tiek ilgai delsiau. Dabar miegu kaip ant debsėlių, lengvutė purutė, kaifas thumbup.gif Šilko užpildo pagalvę irgi pasikeičio į tokio pat pluošto antialerginę pagalvę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2014 11 27, 18:31)
Aš vaikui nupirkusi Merkio parduotuvėje ėriukų vilnos koldrytę, tai absoliučiai jokio avies kvapo neturi smile.gif


mes irgi Merkio vaikams pirkom - tai kvapas buvo. Vėdinom lauke 2 dienas. Bet man tai ne bėda - išsivėdino lanolino kvapas ir tiek smile.gif o vaikai išvis nesuprato, ko mes tas antklodėles lauke "džiovinam" lotuliukas.gif - jiems tas kvapas nė netrukdė..

Turime ir sintetines suomiškas antklodes - irgi puikiausi gaminiai. Žiūrėkit, kad tik jums būtų gerai.
Apie šilką neišmanau blush2.gif mano draugė jo maniakė - tik šikinėse antklodėse miega, sakė, atgal prie vilnos schmoll.gif supaisysi čia irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(simusia @ 2014 11 27, 17:31)
Sveikos mamytės ir ne tik smile.gif

Renkuosi tarp vilnos arba šilko užpildo anklodę sau. Gal galite pakomentuoti. Ar vilnos kvapo nesijaučia, ar ne per sunki? nes dbr turiu kažkokią sintetiniu užmildu tai ji labai lengva.
Be to kalėdinės nuolaidos prasidėjo tai reikia naudotis ir įsigyti gerą daiktą smile.gif

Balsuoju tik už šilko užpildą. Šilke nesiveisia vabalai, labai lengva ir šilta (šilkas šiltesnis už vilną). Skirta alergiškiems. Savo kailiu išbandytas reikalas, į kitokias anklodes net nežiūrėčiau.

Atsakyti
QUOTE(Benicio @ 2014 12 02, 14:25)
Balsuoju tik už šilko užpildą. Šilke nesiveisia vabalai, labai lengva ir šilta (šilkas šiltesnis už vilną). Skirta alergiškiems. Savo kailiu išbandytas reikalas, į kitokias anklodes net nežiūrėčiau.


O gal ką nors konkrečiai galite rekomenduoti? Gamintoją? parduotuvę?
Atsakyti
Labai smarkiai nesirinkau, pirkau pagal rekomendaciją iš Silktime.
Antri metai miegame užsikloję šitas anklodes. Ir vasarą ir žiemą. Galvą guldome ant šitų pagalvių. Speceliai ėmiau šilką įvilktą į marlę, kad būtų galima skalbti užvalkalus.Prie pagalvių reikėjo priprasti. Jos tikrai neaukštos, ne akmeninės, bet ir ne pūkas. Vienas šilko pluoštas, be papildomų sintetinių burbuliukų. Kurie priduoda purumo ir minkštumo. Bet dabar kuo puikiausiai išsimiegame ir nekyla minčių, kad reikia keisti.
Anklodės tikrai šiltos. Labai greitai sušyli, jei atsiguli sušalęs, kaip ledokšnis. Vasara, per karščius truputį per šilta. Nors turi vėsinimo savybę. Tikrai lengvos.
Turiu dar pledą. Aš nuo vasaros vidurio iki pat dabar miegu po juo. Kelis kart rudenį, kol dar nešildė patalpų, išsitraukiau anklodę. Ir nesušalu. Nors esu šaltmirė. Aišku, reikia pasakyti, kad namuose šildymo sezonu 25 ir daugiau laipsniai šilumos, 40% drėgnumas.
Ar šitos prekės yra kokybiškos? Nežinau. Man tai pirmi šilko patalai. Aš gal prie apdailos prisikabinčiau. Užvalkalas susiūtas gražiai, bet nors nukarpytų medžiagos perteklių. Pats šilkas, tikrai šilkas. Pagalvėse kiek susigulėjo, anklodės kaip naujos. Užvalkalus skalbiau n kartų. Kokybiška medvilnė, nesitraukia, nesiburbuliuoja. Ir pledą skalbiau. Bet matyt Perwool'as nepatiko. Po skalbimo į karakulį pavirto, bet nesiburbuliuoja.

Patalus keičiau, nes vyras pradėjo baisiai kosėti. Tik atsigula ant pūkinės pagalvės, užsikloja Merkio medvilninę anklodę ir prasideda. Su lig pirma naktim šilko pataluos, kaip ranka nuėmė. Nei čiaudo, nei kosti. Nu, tiesa kaip bezdėjo, taip ir tebebezda biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benicio: 03 gruodžio 2014 - 22:55
QUOTE(Benicio @ 2014 12 03, 22:52)
Labai smarkiai nesirinkau, pirkau pagal rekomendaciją iš Silktime.
Antri metai miegame užsikloję šitas anklodes. Ir vasarą ir žiemą.

Su lig pirma naktim šilko pataluos, kaip ranka nuėmė. Nei čiaudo, nei kosti. Nu, tiesa kaip bezdėjo, taip ir tebebezda  biggrin.gif .

Ačiū už išsamų paaaiškinimą 4u.gif

Šita bėda į senatvę dar didės biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas išbandėte Dormeo šilkines antklodes, atrodo labai plonos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(simusia @ 2014 11 27, 17:31)
Sveikos mamytės ir ne tik smile.gif

Renkuosi tarp vilnos arba šilko užpildo anklodę sau. Gal galite pakomentuoti. Ar vilnos kvapo nesijaučia, ar ne per sunki? nes dbr turiu kažkokią sintetiniu užmildu tai ji labai lengva.
Be to kalėdinės nuolaidos prasidėjo tai reikia naudotis ir įsigyti gerą daiktą smile.gif

Tik silkas lenvesne, minkstesne i kvapas daug mazesnis.

QUOTE(Jolete @ 2014 12 03, 13:09)
O gal ką nors konkrečiai galite rekomenduoti? Gamintoją? parduotuvmeę?

Vokiskas Badenia, Traumina, Vip ciuziniai,

QUOTE(MELDA @ 2015 01 08, 14:14)
Gal kas išbandėte Dormeo šilkines antklodes, atrodo labai plonos... g.gif

Pagal gramatura reikia ziureti. Dormeo maisytos su sintetika kiek tinklalapi maciau.
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2015 01 12, 16:23)
Pagal gramatura reikia ziureti. Dormeo maisytos su sintetika kiek tinklalapi maciau.

o kur jus matet sudeti- neuzmaciau kazkaip, kad su sintetika.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 21 liepos 2015 - 19:45
O kaip jūs renkatės eko patalus? Pagal eko ženklinimą? Ar perkate tiesog pažiūrėję į gaminio sudėtį? Nes dažnai gamintojai spekuliuoja žodžiu "natūralus". Nurodoma jog naudojama NATŪRALI vilna, NATŪRALUS šilkas, bet jie masinėje gamyboje apdorojami dideliais kiekiais chemikalų. Tai kas iš to chemiškai apdirbto natūralumo.
Atsakyti