Įkraunama...
Įkraunama...

Namas ar butas?

As triuksmadariu kaimynu neturiu, cia mano vienos pazistamos patirtis. Siaip tai sunu lojimas ir staugimas buvo ir bute, tai siaip jau didelio skirtumo nematau. Todel kaip ir sakiau as nei uz buta, nei uz nama 10 aru sklypelyje. As uz nama kur labai labai labai toli gyvena kaimynai.
Atsakyti
Va dėl kiemo daugų, tai tikrai, didelis gyvenimo name trūkumas, kad jų nėra. Nors, labai priklauso nuo vietos, pvz., pažįstami pirko namą naujame kvartale, tai ten vien jaunos šeimos su vaikais, sakė, kompanija vaikams thumbup.gif , ir jie turi ne mažą daugiabučio kiemą su apstatyais automobiliais ir gatve šalia, o didelę saugią, aptvertą teritoriją žaidimams, dviračiams ir t.t. Mes pirkom sklypą ten, kur jaunų šeimų nedaug, kita vertus, anskčiau gyvenom senamiestyje, kur jų buvo ne ką daugiau smile.gif . Pagal tokius kriterijus kokiam Perkūnkiemy būtų geriausia gyventi biggrin.gif

Dabar jau tiek pripratau prei namo, kad negalėčiau bute gyventi... Vakar apie 23 val sūnui kilo įkvėpimas pagroti pianinu (turim ir klavinovą su ausinėmis, bet pastebėjau, kad vaikai labiau vertina tikrą garsą smile.gif , tai muzikavo iš peties ir nesukom sau galvos dėl kaimynų ramybės...Namas yra komfortas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 06 rugsėjo 2008 - 09:51
QUOTE(SoJa @ 2008 09 04, 13:37)
užtat kaip puikiai girdisi kai kaimynai savo sklype baliavoja. Kaip šuniukai kiekvieną praeivį savo lojimu palydi, o ką jau kalbėti apie žolės pjovimą iš visų pusių ir vis skirtingu metu  doh.gif Su nerimu laukiu žiemos kai kiekvienas pradės nuo pat ryto "skrebinti" nuo sniego savo šaligatvius ir kelius  doh.gif Man idealu būtų jeigu namas stovėtų kažkur atokiau ir per kokį kilometrą nematyčiau nei vieno kaimyno, vat tada aš būčiau už namą.
o šiaip iš savo patirties galiu pasakyti, kad su 100 kaimynų iš daugiabučio yra kur kas paprasčiau gyventi, nei su tais 2-3 gyvenančiais aplinkui. Patikrinta.



Nepasisekė jums su kaimynyste, užjaučiu 4u.gif
Mūsų artimiausi kaimynai sklypuose garsiai nebaliavoja, nors fejerverkus kartais pašaudo, tada grožimės kaip per naujametį biggrin.gif , šuniukas gyvena tik iš vienos pusės ir laikomas namuose, benzininę žoliapjovę girdim paprastai šeštadienio dienomis, kokius 20 min, jei tik tuo metu patys esam namuose...Kitoje pusėje kotedžai su miniatiūrinaiis ištrinkuotais kiemukais, tai ir pjauti nėra ką smile.gif
Man minusas, kad sklypas šalia gatvytės, girdisi pravažiuojančios mašinos (bet gatvė nėra judri ir apkrauta, paprastai eismas prasideda po darbo, apie 17 val, kai žmonės grįžta namo), pliusas - puikus susisiekimas, valomas asfaltas, daugiau erdvės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 06 rugsėjo 2008 - 10:58
Kaip pastebėjau, daugumos žmonių nuomonė priklauso nuo asmeninės ar pažįstamų patirties. Aš manau, kad perkant už tą pačią kainą, namas užmiestyje yra geriau, nei butas mieste. Žinoma, daug kas priklauso nuo asmeninių prioritetų, darboviečių, galbūt dar ko nors.


QUOTE(SoJa @ 2008 09 04, 13:37)
užtat kaip puikiai girdisi kai kaimynai savo sklype baliavoja. Kaip šuniukai kiekvieną praeivį savo lojimu palydi, o ką jau kalbėti apie žolės pjovimą iš visų pusių ir vis skirtingu metu  doh.gif Su nerimu laukiu žiemos kai kiekvienas pradės nuo pat ryto "skrebinti" nuo sniego savo šaligatvius ir kelius  doh.gif Man idealu būtų jeigu namas stovėtų kažkur atokiau ir per kokį kilometrą nematyčiau nei vieno kaimyno, vat tada aš būčiau už namą.
o šiaip iš savo patirties galiu pasakyti, kad su 100 kaimynų iš daugiabučio yra kur kas paprasčiau gyventi, nei su tais 2-3 gyvenančiais aplinkui. Patikrinta.




Mūsų nuomojamame butuke girdisi minimum keturi kaimynai: apačioj kaukia arba skalija šuo, viršuj ir iš vieno šono ištisai pykstasi kaimynai ir šūkauja vaikas, kitame šone rėkauja močiutė... Iš vienos pusės, ant tų kaimynų nepykstu, nes ir patys bute gyvenam, o ne egzistuojam, tad būna ir pabaliavojam. Tik ne vakarais. Paskutinis lašas buvo, kai iki išnaktų žiūrėjom savo vestuvių vaizdajuostę, o kitą dieną kaimynai pasiskundė buto šeimininkei, kad mes naktį bute baliavojom, dainavom, muzikantai buvo doh.gif biggrin.gif jau nekalbu apie tai, kaip grįžęs eilinį savaitgalį apsipirkęs iš maximos esi apžiūrimas, kaip ir tavo pirkiniai. Name visai kitaip rolleyes.gif galbūt ir girdėsis kaimynai, bet jie nėra labai arti- ne už sienos. Dėl žoliapjovių ir tt.- juk daugiabučių kiemuose daug daugiau girdisi, kaip žiemą šildo mašinų variklius, gramdo sniegą, ledą, vasarą raliuoja auto ir moto- prie nuosavo namo (bent pas mus) tikrai neparaliuosi, o ir nelabai yra kam 4u.gif



QUOTE(dasa @ 2008 09 04, 13:46)
O ką jau kalbėti apie visokiausius teisminius ginčus su tais 2-3 kaimynais doh.gif Tai tvoros nepasidalina (mat turėjo būti 20-30 cm kairiau ar dešiniau), tai keliuko kokio (atseit keliukas priklauso tik kairėje gatvės pusėje esančių namų savininkams). mirksiukas.gif Tai tik pora realių pavyzdžių apie gyvenimo nuosavame name privalumus. Mano galva, geriau turėti gerą butą mieste (kad būtų patogus susisiekimas, išvystyta infrastruktūra), o poilsiui (išvykoms savaitgaliais)-sodybą užmiestyje prie ežero ar miško, kur būtų tyla ir ramybė.




Ooo, tai su tuo turbūt niekas nesiginčytų, jei tik kišenė leistų thumbup.gif



QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 04, 17:24)
Apie namo "privalumus" ir kaimynus nemažai prirašiau bei diskutavau pirmoje temoje, tad SoJa ir dasa tik patvirtino tuos momentus, ypač dėl šunų, žoliapjūvių ir balių iki aušros. Dėl vaikų, tai gerai, kai nuosavas kiemas. Bet aš, užaugus daugiabutyje nuo mažens, niekada nebūčiau turėjusi tiek draugų, jei gyvenčiau nuosavo namo kieme. "Mano" kiemas - tai mano draugai, su kuriais užaugau. Skirtingo amžiaus, kone 30 personų. Įvairiausi lauko žaidimai: kvadratas, badmintonas, sekrėtai, valgoma - nevalgoma, 12 pagaliukų, strėlytės ir kt.. Patys gražiausi prisiminimai iš to laikmečio.  rolleyes.gif Į nieką nekeisčiau.




Vėlgi- sava patirtis... Aš irgi prisimenu dienas, kai su kaimynais vaikais iki nakties dūkdavom, žaisdavom, pirmos meilės taip gimė wub.gif Puiku, jei nuosavų namų kvartale irgi yra vaikų- kiek mačiau, paprastai jų yra nemažai, o jei tai sodų bendrija ar kaimo vietovė, tai kokia romantika- vasarinės meilės vaikui, kuris atvažiuoja vasarą praleisti pas močiutę ar pas gimines wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2008 09 06, 22:43)
Ooo, tai su tuo turbūt niekas nesiginčytų, jei tik kišenė leistų   thumbup.gif


Sodyba užmiestyje reiklauja ne mažesnės priežiūros, laiko ir finansų negu namas wink.gif Be to, iškyla papildomas rūpestis, kas tą sodybą saugos tada, kai joje bus negyvenama - ypač jei tai koks nuošalus vienkiemis. Be to, ne visi mėgsta savaitgalius ir atostogas leisti kas kartą toje pačioje vietoje...

Ir, netgi turėdamas sodybą, bute vis tiek kasdien negalėsi laikyti vaiko vežimo ir dviračio savo kieme, negalėsi palikti užmigusio vaiko mašinoje, negalėsi privažiuoti su pirkiniais iki durų (nebent bute yra liftas tiesiai iš garažo), negalėsi pats nuo A iki Z susiprojektuoti savo gyvenamųjų erdvių - kambarių, langų dydžio ir skaičiaus, lubų aukščio (pas mus jos 3.10, nes mažiau jau slegia), lokacijos (pvz., svetainės langai į pieuts ir vakarus, darbo kambarys - rytuose , vaikų kambariai pietiniai ir pan.).
Bute pusantrų metų vaiko nepaleisi vieno pažaisti į lauką...

Papildyta:
QUOTE(Intimacy @ 2008 09 06, 22:43)
Paskutinis lašas buvo, kai iki išnaktų žiūrėjom savo vestuvių vaizdajuostę, o kitą dieną kaimynai pasiskundė buto šeimininkei, kad mes naktį bute baliavojom, dainavom, muzikantai buvo  doh.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 07 rugsėjo 2008 - 09:56
QUOTE(Intimacy @ 2008 09 06, 22:43)
jau nekalbu apie tai, kaip grįžęs eilinį savaitgalį apsipirkęs iš maximos esi apžiūrimas, kaip ir tavo pirkiniai. Name visai kitaip  rolleyes.gif


Klysti. Nuosavų namų kvartale viskas kaip ant delno ir dar daugiau. Vyksta pastovus realybės šou Akvariumas. Kas kada išvyko, kas kada parvyko, ką kaimynas ten veikia, kokias gėles kaimynka pasisodino, o - kaimynas veją pjauną, o tavo dar nenupjauta - nelygis. Vėl kaimynas žmoną tratina ar tvatina, o - kaimyno tuja nušalo, taip jam ir reikia, nes neįmanoma per naktis miegoti nuo jo leidžiamų bumčikų.

Čia šiaip, gali ir nesutapti su jūsų kasdienybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 07, 16:52)
Čia šiaip, gali ir nesutapti su jūsų kasdienybe biggrin.gif


Sutinku, gali būti visaip, čia labai priklauso nuo žmonių - jei kaimynai neturintys ką veikti pensininkai, tai taip, o jei dirbantys, užimti savo reikalais, savo pačių vaikais ir žmonomis biggrin.gif žmonės, tai nelabai kada turės tais Akvariumais užsiimti..

Šiandien laistėm savo augančią jauną žolytę, dukrą paleidau nuogutę, maudėsi po "lietučiu" ir krykštavo, pagalvojau, kad gyvenant bute tikriausiai nebūtų galimybės išleisti vaiką nuogą, be pamperio į kiemą... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 07 rugsėjo 2008 - 16:24
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 09 07, 15:52)
Klysti. Nuosavų namų kvartale viskas kaip ant delno ir dar daugiau. Vyksta pastovus realybės šou Akvariumas. Kas kada išvyko, kas kada parvyko, ką kaimynas ten veikia, kokias gėles kaimynka pasisodino, o - kaimynas veją pjauną, o tavo dar nenupjauta - nelygis. Vėl kaimynas žmoną tratina ar tvatina, o - kaimyno tuja nušalo, taip jam ir reikia, nes neįmanoma per naktis miegoti nuo jo leidžiamų bumčikų.

Čia šiaip, gali ir nesutapti su jūsų kasdienybe biggrin.gif

atrodo persižiūrėjai tų išprotėjusių namų šeimininkių serialo lotuliukas.gif

O kad visai mažiems vaikams savas kiemas yra didelis gėris tai nenuginčijama, mano metinukė jau seniai, kai ropot išmoko keliauja kada nori į terasą ir ant žolytės ganytis, durys vasarą neuždarinėjamos - vaikiukai basi įdegę laukinukai biggrin.gif iš buto, kol su dviem išsiruoštum, dar švaresnės žolės lopinėlį rastum... Dabar kol jie kieminėja galiu ir namie tvarkytis ir valgyt pagamint,o į buto kiemus vienų pyplių dar nepaleisčiau. Dėl kompanijos - pilnas naujas kvartaliukas vaikų, prie terasų vežmėliuose mažiai, su dviračiais duodasi paaugę, kompanijos tikrai netrūks - čia matyt naujai suformuoto kvartaliuko pliusas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 07 rugsėjo 2008 - 21:14
raganele, tik iš savo patirties lotuliukas.gif Turim užmiestyje namą, šalia kaimynai, visko prisižiūrim. Nereikia nei serialų. Kai pvz. kaimynų vaikai - jaunimas orgijas rengia su narkotikais ir seksais - keksais, parom iš namo neišeina. Oi tas jaunimas biggrin.gif

Jei kaimynai turi vaikų tai labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Na aš esu už namą tik tuo atveju jei gerai, kokybiškai ir pilnai įrengtas, ne daugiau kaip 120kv(jei šeima 4asm), patys ieškome kotedžo, su kiemu, per du aukštus ir t.t. tai man yra optimaliausias variantas tarp buto ir namo. Visų pirma, kad geras namas kainuoja virš 1000000 o tiek skirti jam,deje, bet negalime. neįrengto ar dalinai - nenoriu.
Tuo tarpu kotedžą galima rasti ir už šiek tiek daugiau nei pusė šios sumos, o tai jau kas kita.
Dėl orgijnų vaizdo - na visur jų yra, mano kaimynai tokias orgijas vakarais leidžia kad vaikas vis atbėga iš miegamojo ir sako kad dėdė tetą muša.... siaubas, nžn kas per kaimynai bet seksu užsiima taip kad girdisi per kelis aukštus... matyt kiekvienam savo laimė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 08 rugsėjo 2008 - 03:47
QUOTE(raganele @ 2008 09 07, 22:13)
Dėl kompanijos - pilnas naujas kvartaliukas vaikų, prie terasų vežmėliuose mažiai, su dviračiais duodasi paaugę, kompanijos tikrai netrūks - čia matyt naujai suformuoto kvartaliuko pliusas.


Kaip jums smagu thumbup.gif

QUOTE(ingakalnis @ 2008 09 07, 22:13)
ieškome kotedžo, su kiemu, per du aukštus ir t.t. tai man yra optimaliausias variantas tarp buto ir namo


Jei per du aukštus, tai dar nieko, nes kotedžai būna ir per tris ar net keturis aukštus doh.gif
O kaip sublokuoto namo alternatyva?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 08 rugsėjo 2008 - 08:57
na mes irgi ilgai svarstem ka pasirinkti, nes as norejau buto, o vyras namo... tai priejom kompromisa ir nusipirkom kotedza smile.gif per du aukstus, savo kiemo dalis ir jokiu spusciu automobiliu stovejimo aikstelej thumbup.gif
Atsakyti