Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

QUOTE(mexica @ 2008 08 18, 23:28)
As tai vakar issiunciau uzsakyma smile.gif
jau prisisakiau tai visko.. :
sepetelius du (viena jau turiu - skaistalam, tai man labai liuks smile.gif )
large size pudra (nes labai patiko ir spalva buvau atitaikius, taip kad nebebuvo ko dvejot thumbup.gif )
antra nemokama rinkinuka meginuku ir dideli mixing jar smile.gif planuoju visas arba tas, kurios patiks, gautas spalvytes sumaisyt i viena ir pasidaryt unikalia pudra biggrin.gif raso, akd taip daryt galima, tai vat ir gausis kaip ir antra pudra.
tiesa ilgai dvejojau del skaistalu - tie, kuriuos jau turiu, tai labai faini, bet spalva visai neatitiko paveiksliuko, tai pabijojau imti dideli kieki kitos spalvytes, nes galvoju jei bus visai ne i tema g.gif
tai vel kolkas tik miniuka uzsisakiau smile.gif
lauksiu kol pareis, ana karteli po 2-3 sav parkeliavo viskas - meginukai pirma, sepetukas po to. Tai kazi kiek dabar laukt reiks, kai pastininkai atostogauja g.gif



o tai galima antra kart irgi uzsakinet nemokama siuntinuka ax.gif ? ar tu is kitos korteles uzsakinejai? beje, kokia spalvyte tau tiko idealiai?
Atsakyti
beje, ar kas nors turit EM sepetelius? pasiziurejau kad visai maza kaina gautus uzsakinejant "custom kit" tik idomu ar verta ir kuriuos, nes dabar tai turiu tik pigu sepetuka biriai pudrai, bet kaip suprantu mineralams jis netiks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 23 rugpjūčio 2008 - 16:23
o kaip jus uzsisakot meginukus ir kiek moket reiktu.sudomino si kosmetika,o angliskai nelabai suprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2008 08 27, 19:51)
o kaip jus uzsisakot meginukus ir kiek moket reiktu.sudomino si kosmetika,o angliskai nelabai suprantu  blush2.gif



kainuoja 5 doleriai uz siuntima 4u.gif
Atsakyti
aisku.o ar galite aprasyti kaip uzsisakyti reikia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2008 08 27, 22:14)
aisku.o ar galite aprasyti kaip uzsisakyti reikia?  blush2.gif



labai daug apie tai prirasyta temoje "mineraline kosmetika"dekoratyvines kosmetikos skiltyje 4u.gif
siaip tai issirenki - makeup skiltyje "custom kits" tada renkies 3 rinkinuka su zodeliu FREE, ir kai ji ideda i krepsely belieka susirinkt spalvyte kokiu nori mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi illiusion81 nesupyks, bet pacitavau čia mudviejų žinutes, manau bus visai naudingos merginoms smile.gif

QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 19:18)
siandien pagaliau gavau savo EM siuntinuka thumbup.gif
pirmas ispudis ispakavus siuntini nekoks buvo ax.gif  labai jau mazutis tas plokscias sepetukas - bendras ilgis 10cm, sereliu ilgis ir skersmuo 3cm blink.gif  maniau tikrai neimanoma su juo bus pasidazyt graziai- beto toks minkstas pasirode ax.gif  bet isbandzius nuomone pasikeite- tie plaukuciai issiskleidzia labai graziai ant veido ir nebeatrodo kad per mazas sepetukas, o jau minkstumas wub.gif  po essence siurkstuko, tai atrodo kaip pukas ax.gif



QUOTE(jadzka @ 2008 09 20, 21:31)
O kaip padengė pudrą?

Man vakar parkeliavo mėginukų rinkinukas. Na ką galiu pasakyt: atitaikiau vieną spalvą daug maž. Bent jau įsitikinau iš kurios kategorijos reikia imti. Semi matt pamaišyta su Original Glow formule man išsilaikė ant veido nuo ryto iki dabar (21:30). Ir visiškai nesimato kad kažkas ant veido tepta. Tepiasui far ir skaistalus (All Smiles) ir paakius maskavau Perk me up maskuokliu. Na puikiai smile.gif Toms, kam patinka kai pudra matosi - manau netiks EM. Nes bent jau man susigėrė tarsi į odą ir visiškai nesimatė jos, bet oda atrodė lygi ir gaivi. Taip pat nesikimšo poros ir nenusitrynė (bent jau skystos pudros man nusitrina po pusdienio). Liuks. Kol kas vertinu puikiai.



QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 21:48)
dziugu girdet kad patiko 4u.gif
na pasidengia su tuo sepeteliu tikrai puikiai, toks vaizdas kad jis sugeria visa pudra kiek bepribertum, ne taip kaip esence- tas tai laikydavo pudra ant galiuku nesugerta. ir ant veido laaabai malonu juo mozotis- nes jau toooks minkstutis wub.gif  net ir akis dabar jau galiu papudrint. tiesa isbandziau tik su intensive formule, nes siam siuntiny tokias uzsisakiau spalvas- tai padengimas tikrai superinis, ryt reiks isbandyt su semi mat. galutinai supratau kad nesu nei cool nei beige kategorijoj blush2.gif  geriausiai spalvos tinka is buff ir golden- tiesiog tikrai susilieja su veido spalva ax.gif  ir sutinku su tavim, kad nesimato kad pripudruotas veidas- as kartais pasiziuriu ir jau galvoju kad nebeliko tos mano mineralkes ant veido, nes poru tai tikrai nemaskuoja, bet vat vakare kai nusiprausiu tada ir pamatau, kad ta pudra buvo savo vietoj iki pat nakties- nes ir vel pamatau savo visu spuogeliu demeles ir kitus odos nelygumus, o EM puikiai ta slepia, nepaslepdama veido odos strukturos ax.gif
beje, o tas perk me up- kaip atrodo? jis kartais ne perlamutrinis unsure.gif  ?  as siandien gavau mint(ta paprastaji be blizguciu) tai sakyciau visai nieko- visada buvau skeptiskai nusiteikus visokiu spalvotu concealeriu atzvilgiu, bet sitas atrodo tikrai neblogai gesina paraudimus smile.gif


Papildyta:

QUOTE(jadzka @ 2008 09 20, 22:11)
Tas Perk me up tai tokios rausvos spalvos kiek... bet užtepus ant tamsių paakių susigeria ir rausvumas visas dingsta...
Mano oda tai geltonoka sakyčiau. Ideali spalva man MAC NC 40 Ir tikrai ne šviesi. Tai irgi supratau,kad geriasuiai man tiks pudros iš Golgen arba Olive kategorijos. Nes kitos iškart rausvos atrodo ant mano odos ir labai skiriasi kai prisideda ranka.

Warm-Buttered Tan 1g sm (Semi-Matte)1 (Šita tarsi geriausiai ir tiko, bet gal kiek šviesoka...)
Golden-Medium Tan 1g orig (Original Glo)1 (Šita per daug raudona doh.gif: )
Golden-Medium Deep 1g-orig  (Original Glo)1 (ėmiau grynai iš smalsumo kiek tamsi ji yra... ir galvojau kaip bronzatą naudoti jei ką...)
All Smiles Sample1 Skaistalai superiniai. Nors atrodo ryškūs, bet ant veido jie puikiai pasidengė ir atrodžiau tarsi "po kurorto"  lotuliukas.gif
Abbott's Perk Me Up - jau aprašiau, kad superinis. DAr planuose Mint maskuoklis ir Sunlight. NEs paakiai pas mane patamsėję tokie... ir ant vokų kraujagyslės matosi, o tas Perkas paslėpė puikiai smile.gif

Beje, poros dienų bėgyje turi atkeliauti var dar kas:
(Na užsakiau valandos intervalu, bet matyt didesnis kiekis, o gal ir muitinėje užstrigo g.gifsmile.gif Bet spėju greit gausiu smile.gif

Super Personal Custom Kit - Full
Angled Blush Brush1
Eye Kabuki Brush1
Long Handled Kabuki2 (vienas bus mamai)
New Flat Top Brush1
Olive-Olive Medium  (Original Glo)1
Golden-Winged Butter (Intensive)1
Golden-Fawn  (Intensive)1 (čia mamai)
Buff-Fairly Light Neutral  (Original Glo)1 (irgi mamai)
Start to Finish - Soft Bronze 9g1
Natural Reflections Golden Tan 9g1
Start To Finish - Sunlight 9g

Ir dar šėšėliai violetiniai kažkokie ir lapeliai sugeriantys riebalą kaip dovana.

Free Sample Makeup Kit
Cool-Multi-Tasking Neutral 1g mat  (Matte)1
Golden-Golden Fair 1g orig (Original Glo)1
Beige-Light Tan 1g sm  (Semi-Matte)1
Everyday Bronzer Sample1
Sunlight Color Corrector sample1
Iš tik gavus tikraiusia užsisakinėsiu šėšėlių, maskuoklio didelį indelį, pudros dar kokios(gal ką nors iš naujų Olive kategorijoje g.gif: ) Pudras greičiausia imsiu Intensive ir MAtt kategorijos. Nors Original glo irgi gerai savaitgaliams kokiems, kai natūralumo reikia...  ir skaistalus dar kokius tikrai. LAbai jau jie faini smile.gif



Papildyta:
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 22:20)
man atrodo tau puikiai tiktu olive light- nes ant manes tai jis ziauriai per tamsiai geltonas pasirode doh.gif nors spalva naturali pakankamai, bet man per tamsus. as dabar jau beveik balta, tai puikiai tinka golden fair- matau uzsisakei sampluose sita, tai zinok tikrai sviesi spalvyte labai ax.gif  o cool multi tasking irgi labai sviesi- sviesumas man tiktu, bet kad ji kazkokia ruzava doh.gif  zodz... ne mano tongue.gif  is siandieninio siuntinio esu patenkinta tik buff light neutral, o is praeito buff fairly light neutral(siek tieks sviesesne nei 1) ir golden fair ax.gif  nors ir baltas veidas- bet atrodo toks sauletas(nu ir issireiskiau doh.gif ) . as irgi galvoju uzsisakyt dar is olive kokia sviesesne spalva, nes tas light, tai man per tamsus, ir dar galvoju is tu nauju spalvu buff kategorijoj pabandyt biggrin.gif  kaupiuos dideliam siuntiniui- bet taip noris viska pries tai issiaiskint rolleyes.gif  bet kainos man pas juos patinka thumbup.gif



QUOTE(jadzka @ 2008 09 20, 22:26)
Ai irnesakyk.gif tas šviesias tai mamai ėmiau, bet kad ji va šiltuose kraštuose pabuvo tai dabar kaip juodaodė doh.gif  lotuliukas.gif Spėju atsiras norinčių smile.gif

Jo.. kainos ir man super smile.gif labai neblogos :)Tikiuosi ir kokybė nenuvils....
Jei su tuo didžiuoju siuntiniu viskas OK - tai greitu metu užsakinėsiu dar vieną didelį, lūpų blizgius ir šėšėlius g.gif: žodžiu "pinigine pasipurtyk"  lotuliukas.gif
O Buff kategorija tai į rausvumą kažkas? Man tik į geltonumą galima....

Kažin kaip tos kompaktinės? norėčiau gal, o gal geriau tą konteineriuką nešiojimuisi pasiimti ir viskas ?
O dėl išsiaiškinimo.... Tai kad kartais ten labiau apsimoka didelį siuntinį tiesiog pasiimti nei aiškintis iki jo  lotuliukas.gif NEs vieneto kaina apie 5 dolcus teišeina....



Papildyta:

QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 22:29)
tai lupu blizgius geriau uzsakinet ne rinkiny, nes jie ir taip pigiau nei 5dolcus kainuoja ax.gif  o ir seseliu jauciu dideliu deziu nebuna g.gif  kazkur skaiciau kad tik vidutines- tai jiems geriau imt ta siuntini kur grynai vien seseliai- tai gaunas uz 1 spalva 1.7 dolco.
o buff tai mano spalvos su zodelyciu neutral- tai tikrai labai neutrali spalva- tokia smelio su siek tiek pilkumo siek tiek geltonumo, bet nulis oranzo ar rausvumo thumbup.gif



QUOTE(jadzka @ 2008 09 20, 22:34)
Tai taip, blizgius ir imsiu atskirai, o šėšėlius tai tą rinkinuką iš 10 spalvų (dalis keliaus mamai, nes man tikrai tiek nereiks). Pasiimsiiu tikriausia antakiams tą pudrą, kokias kelias spalvas visai šviesias neutraliai į darbą, kad tiktų, gal juodą arba tamsiai rudą pravedimams ir dar kokią žalią ar pan g.gif:

Va su Buff mane sudominai, einu skaityt kategorijos aprašymo  rolleyes.gif
PAskaičiau, spėju ne man... va gal mamai tas Buff linen bus geras, nes ji neaiškios spalvos  lotuliukas.gif

O tepiau tai aš ant toniku nuvalyto veido. Jokio kremo (tiesa tas tonikas biški lyg ir palieka akžkokį sluoksnį drėgmės..)

Gal keliamės į EM temą?

Atsakyti
thumbup.gif netrumpas postas gavos ax.gif
as vat galvoju irgi buff linen isbandyt ax.gif ziuriu as tokios pat spalvos kaip tavo mama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illiusion81: 20 rugsėjo 2008 - 21:43
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 22:41)
jau maciau kad perkelei mirksiukas.gif  as tai vistiek kremo zinok uztepciau- man atrodo geriau prilimpa ta pudryte, ir tada jau tikrai nedziovina veido smile.gif


Tai kad nedžiovina man visiškai .... Mano oda į riebumą, o ir tas tonikas tikrai kaip kremu priteptą palieka ją... Gal vėliau jausiu,akd reikia daugiau kremo ar pan. tada tepsiu daugiau. O pudra prilipo puikiai, nors tepiau su daugiau nei 10 metų senumo Oriflame šepečiu tokiu dideliu (kur buvo rinkinyje su viena pirmųjų rutulinių pudrų...), o skaistalus tepiau tai su Tana cosmetics Egipto žemės pudros šepetėliu iš rinkinuko. Žodžiu nelabai išranki ta EM pudra lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 20 rugsėjo 2008 - 21:45
QUOTE(jadzka @ 2008 09 20, 23:44)
Tai kad nedžiovina man visiškai .... Mano oda į riebumą, o ir tas tonikas tikrai kaip kremu priteptą palieka ją... Gal vėliau jausiu,akd reikia daugiau kremo ar pan. tada tepsiu daugiau. O pudra prilipo puikiai, nors tepiau su daugiau nei 10 metų senumo Oriflame šepečiu tokiu dideliu (kur buvo rinkinyje su viena pirmųjų rutulinių pudrų...), o skaistalus tepiau tai su Tana cosmetics Egipto žemės pudros šepetėliu iš rinkinuko. Žodžiu nelabai išranki ta EM pudra  lotuliukas.gif



labai lauksiu tavo ispudziu apie visus EM sepetelius ir finish powders, kita savaite isvarau atostogu, o po ju jau uzsakinesiu, tai reik kuo daugiau nuomoniu smile.gif
manau kad jau turesi savo siuntini rolleyes.gif na ir dar idomu ar muitu neuzdes- nes EM uzraso viso siuntinio kaina ant paketo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 22:42)
thumbup.gif  netrumpas postas gavos ax.gif
as vat galvoju irgi buff linen isbandyt ax.gif  ziuriu as tokios pat spalvos kaip tavo mama lotuliukas.gif


Na netrumpas, bet manau merginom bus naudingas, nes koncentruotai apie EM informacijos pažėrėm mes čia smile.gif

O jei prie spalvų grįžtant, tai jo, mama šviesi tokia labiau į gelsvumą nei rausvumą (smėlio spalva tarsi). Tai irgi geras galvosūkis man gaunasi, nes gera gi sugalvojau pabūti lotuliukas.gif

O man irgi galvopsūkis... net Lt perkant pudras sunku rasti tinkamos spalvos, o tai visos per rausvos, o reikia man gelsvokos. PAskutiniu metu tik MAC'u tesidažiaum nes radau geltoną rolleyes.gif Beje, užsieny niekas netiki, kad esu Lietuvė (atseit odos spalva ne ta visai). Tai spalvą atsitaikyti man jau laaabai daug smile.gif
Papildyta:
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 20, 22:48)
labai lauksiu tavo ispudziu apie visus EM sepetelius ir finish powders, kita savaite isvarau atostogu, o po ju jau uzsakinesiu, tai reik kuo daugiau nuomoniu smile.gif
manau kad jau turesi savo siuntini rolleyes.gif  na ir dar idomu ar muitu neuzdes- nes EM uzraso viso siuntinio kaina ant paketo doh.gif


Būtinai parašysiu drinks_cheers.gif
O jei ir uždės muitus, tai vis tiek kaina juokinga... susimokėsiu tą 18 proc biggrin.gif Tik va laiko bus gaila atsiiminėjant iš kito miesto galo tą siuntinį doh.gif: Bet iš kitos pusės... po parduotuves lakstant ir ieškant pudros sugaišktu dagiau tikriausia lotuliukas.gif ....
Atsakyti