Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Reportazine vestuviu fotografija, tai yra platesne savoka nei pasivaiksciojimo fotografavimas. Reportazistas daugiau demesio skyria zmoniu emocijoms, nuotaikoms, idomioms detalems. PVZ per sveikinima fotografuoja tai, kas dedasi aplinkui, o ne pati jaunuju sveikinima.

Tai yra, jei jis rezisuoja jaunuju elgesi, o po to gaudo kadrus, tai nereiskia, kad jau negali vadintis reportazistu. Viskas yra kur kas sudetingiau ir keliais zodziais matyt neapibudinsi styliaus. Be to manau nera labai svarbu kaip tave vadina, ar kaip vadini pats save, svarbus yra galutinis rezultatas.

Vestuviu fotografijoje glaudziai supanciotos visos fotografijos kryptis: portretas, reportazas, glamour'as, reklamine fotografija, zanras ir tt. ir galima tik pasakyti, kad sis fotografas daugiau skyria demesio tokiai krypciai, o sis anai. Matyt labai jau retas atvejis, kai kazkas dirba tik vienoje sferoje ir turi gerus rezultatus, jei visai tai yra imanoma.

Visada bus viskas sumaisyta i bendra katila, tik proporcijos skyriasi.

juu - tikrai grazios nuotraukos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlbertasP: 13 rugpjūčio 2008 - 17:03
Yra tekę susidurt su vestuvinės fotografijos žanrų klasifikavimu, kai be režisuotos ir reportažinės dar išskiriama meninė - jai priskiriami fotografai, kurie neprisirišdami prie stiliaus stengiasi išgaut aukšto lygio rezultatą naudodami kuo įvairesnes meninės išraiškos priemones: kompoziciją, ryškumo gylį, skirtingo tipo optiką, šviesą, tą patį stebėjimą ir režisūrą.
Atsakyti
Paskaiciau jusu diskusijas ir galvoju papasokosiu situacija, kuria stebejau, gal i tema smile.gif
Vestuves, jaunieji nori originalesniu, emocijas atspindinciu foto, jaunasis is anksto akcentuoja kad bus butent tokie fotografai. Tik neivertino kad pamerges aktyvistes, diktuoja jauniesiems ir fotografams kokias pozas REIKIA daryti ir liepia fotkint smile.gif
Ir abu jaunieji nedrysta savo brangioms pamergems pasakyt kad ka jus siulot - taip nuvalkiota.. niu vos ne jaunoji delne biggrin.gif
Fotografai "isbalansuojami" aktyvisciu, jos reikalauja pasakyt kaip joms atsistoti, kur ranka padet...
Ir tada jaunieji tikisi "graziu pagautu kadru"..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Cia istorija busimoms jaunosioms biggrin.gif
Atsakyti
mus fotkino Audrius Turskas thumbup.gif labai, labai, labai patiko!!! ir kaip zmogus ir kaip fotografas. ir sveciam labai patiko, daug kas galvojo, kad jis musu draugas-fotografas smile.gif gavom labai grazu albuma ir virs 700 nerealiu nuotrauku blink.gif
galit paziureti keleta nuotraukyciu! galit sakyti ka norit, man jos vistiek pacios paciausios ax.gif
vestuviu foto
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 08 16, 16:42)
galit paziureti keleta nuotraukyciu! galit sakyti ka norit, man jos vistiek pacios paciausios ax.gif
vestuviu foto


Kaip taip visur supejot? Ir rugiuose, ir su vistom, ir pievoj kamuoli paspardyt, ir parduotuvej prie kasos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 08 16, 14:48)
Kaip taip visur supejot? Ir rugiuose, ir su vistom, ir pievoj kamuoli paspardyt, ir parduotuvej prie kasos  biggrin.gif


spejom, bet jau svociutes zaidimu gamtoj nebepazaidem biggrin.gif nebebuvo kada, bet fotosesisijose dalyvavo visas pulkas tai buvo smagu, ypac kai musu visa saika (18 zmoniu) ileido pasifotkint i prekybos centra thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam fotografavo Rimantas Steponavičius? jo adresas www.fotor.lt man jo nuotraukos visai patinka.
Atsakyti
o gal pas ka vestuvese fotografavo siaulietis egidijus g.?butu idomu isgirsti atsiliepimu..kiek zinau jis ir filmuoja
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 08 21, 17:14)
o gal pas ka vestuvese fotografavo siaulietis egidijus g.?butu idomu isgirsti  atsiliepimu..kiek zinau jis ir filmuoja


Jei turima galvoje Egidiju Gedmina, tai filmavo mano vestuves. Tiesa, tas buvo pries 5 metus. Be to jis gana geras mano pazhistamas. Deja, paskutiniu metu jo darbu nemaciau. Galiu tik pagirti kaip zhmogu - linksmas, betarpishkas. Kiek zhinau jis labiau operatorius nei fotografas, nors tikrai ir fotografuoja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vestuviu fotografa issirinkom Alberta Pocej ax.gif
Kiek maciau jo darbu tai man labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 08 13, 12:29)
Mes esam labai patenkinti savo fotografu!  wub.gif

Nuotraukos nerealiai grazios, originalios (tiesa, ir musu paciu vestuves buvo netradicines, paciam fotografui labai patiko, sake, noretu dar kada pafotografuoti tokias  biggrin.gif ) Taigi, jei ka domintu geras ir charizmatiskas fotografas, kuris NEDARO kico ir banalybiu, galit kreiptis, duociau kontaktus  smile.gif


Sveika,

gal gali man kontaktus atsiust? Gal koki puslapiuka turi pavyzdziu pasiziuret? rolleyes.gif
Ieskau originalaus fotografo 4u.gif
Atsakyti
mes atsokome savo vestuves, 20070929..ir fotografas, buvo labai paprastas..ir ji man buvo rekomendave, 3 poros, kurios liko taip pat patenkintos, kaip ir mes..jei norte pasiziurekite..adresu:www.fotokadras.lt...taip pat jis viena sfotografuoja ir filmuoja..man jo darbas, labai patiko...yra net jo filmuotos medziagos istraukos idetos..musu taip pat..sekmes jums...agne
Atsakyti